Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY17


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I raczej nie będzie sprzedawane w Europie. To auto stworzone typowo pod USA, a nam pozostaje czekać na STI które mam nadzieje będzie warte wymiany floty :)

U nas pewnie jej nie będzie, za to będzie nowy XV jak jest obecnie
Jeśli następca ma być jak teraz podniesioną Imprezą a nie nowym projektem to przy tak nudnej stylizacji nie wróżyłbym sukcesu, przynajmniej w EU.

 

Im chyba nie zależy na sukcesie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

I raczej nie będzie sprzedawane w Europie. To auto stworzone typowo pod USA, a nam pozostaje czekać na STI które mam nadzieje będzie warte wymiany floty :)

U nas pewnie jej nie będzie, za to będzie nowy XV jak jest obecnie
Jeśli następca ma być jak teraz podniesioną Imprezą a nie nowym projektem to przy tak nudnej stylizacji nie wróżyłbym sukcesu, przynajmniej w EU.

 

Im chyba nie zależy na sukcesie 

 

 

 

"u nas" czyli ogolnie w Europie dostepny jest XV a także Impreza 

 

 

stwierdzenie, że Subaru nie zależy na sukcesie jest mocno przesadzone, że tak powiem za oceanem Subaru święci triumfy i patrząc na "dane historyczne" nie można nazwać tego inaczej jak sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czerwony sedan ma być tylko na rynek amerykański...

 

I całe szczescie :mrgreen: 

HB czy kombi , jest naprawde ok , subaru znajac jego historie , zawsze na zdjeciach prezentował sie średnio , na żywo o niebo lepiej :) , wręcz pieknie)  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział profesor na zajęciach z silników u kolegi ,, panowie, kupujcie duże silniki póki możecie, w przyszłości już tego nie będzie" 

Ja chyba swojego Hawka zostawie na dożywocie.

 

Subaru STI 1,6Turbo CVT... to będzie brzmiało jak obelga :wacko: miejmy nadzieję, że FHI nie dopuści do takiego czegoś :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie straszcie ta skrzynia nie nadaje sie do auta o takim charakterze.

Wydaje mi się, że do Sedana miała być przewidziana skrzynia dwusprzeglowa, ale to i tak bez znaczenia, bo Sedana w Europie nie będzie...

 

Ilekroć widzę zapowiedzi Subaru, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że mój SF 2,5 XT musi mieć u mnie dożywocie! Oprócz STI (zdecydowanie dla mnie zbyt drogiego), nie ma nic co by mogło podobnie jak auta produkowane do 2007 cieszyć, a zapowiedzi też nic takiego nie wieszczą .... :-(

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levorg moze cieszyć ale popsuli go skrzynia no i przydało by sie troche wiecej KM.nie pomaga tez fakt ze esp nie da sie wyłączyć wiec z zabawy w zimie nici no ale dobrze zew ogóle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał jest 

 

Szkoda, że jednak wyprodukowany egzemplarz z reguły ma niewiele wspólnego z conceptem czy wszelkimi "przedpremierowymi przeciekami" :mellow:  

Ale ten ze zdjęcia wygląda naprawdę przyzwoicie  ;)

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2) WRX STI WIZUALNIE NIE NAWIAZUJE JUZ DO IMPREZY! 
 

 

przypadkiem linie okien, dach, uszczelki w drzwiach, czarne folie na ramkach drzwi nie są dokładnie takie same jak w Imprezie sedan ?  ;)

 

o wnętrzu też za bardzo nie ma co wspominać bo to niemalże to samo wnętrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...