Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.11.2021 o 12:56, SdKfz_00 napisał:

Kenwood DMX5020DABS

W porównaniu z oryginalnym Kenwood GX401EF2 na pewno gra lepiej, czyściej i zakres częstotliwości jest większy.

Wcześniej wymieniłem głośniki (Audio System R165 EVO + tweeterki i zwrotnice) i wykleiłem drzwi przednie matami alubutylowymi. Z tymi modyfikacjami stare radyjko było trochę bez sensu więc teraz wymieniłem. 

Fajna sprawa, bardzo dużo opcji modyfikowania ustawień dźwięku, dotyk działa bardzo elegancko, AndroidAuto (którego narazie nie mogę używać bo muszę podłączyć do radia czujnik ręcznego żeby uruchomić aplikację :lol:), wejścia na wzmacniacz, wyjście na subwoofer, wejście na kamerę cofania i inne pierdoły.

Ogólnie technologia z 2021 roku w samochodzie z 2004 także trochę Cyberpunk się z tego zrobił.

Cały zestaw poza tym że nie gra tak głośno a samej Imprezie brakuje wygłuszenia i od pewnej głośności zaczyna trzeszczeć to gra lepiej niż nagłośnienie Bose w brata A6C6 S-Line  :biglol:

właśnie przymierzam się do tego kenwooda, chciałbym wreszcie żeby telefon łączył się automatycznie z bubaru, a nie wszędzie te kable. Musiałeś przerabiać wtyczki i gniazda z ori wiązki i czy wszystko co potrzebne dodają do zestawu czy trzeba osobno kupować przejściówki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, yaroz napisał:

Pisałem o tym wcześniej, firma Bolma co robi reparaturki, miałem od nich rep. tylnych błotników, bardzo dobre odwzorowanie.

Aż z ciekawości napiszę do nich zapytanie :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 22:08, Maniek95 napisał:

Zakupiłem fabrycznie nową belkę, nowe to nowe, nie ma opcji kupić używki w takim stanie.
Modelowo do GD sti ale jak wiadomo po przeróbce wieszaka pasuje do GTka.

IMG_20211218_144719860_HDR.jpg

IMG_20211218_144508271.jpg

Czy na tym lewym, okrągłym spawie, pod żółtymi napisami wyłazi już ruda? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, yaroz napisał:

Czy na tym lewym, okrągłym spawie, pod żółtymi napisami wyłazi już ruda? :blink:

 

Co ciekawe, to nie rdza. Sam do końca nie wiem, co to, miałem tak samo na nowej belce do GC. Wkurzony byłem, bo też myślałem, że to ruda, ale chemia na rdzę nie chciała z tym reagować, więc nie wiem, co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, thomson0073 napisał:

@Kiwi 4ester ostatnio woli czerwień :P:P:P

Nie do końca, ale dzięki @Oczkoo15 będę miał taki czerwony przycisk :D i takie czarne do panelu klimy :dance:received_4641242539297748.jpeg.9a57f6c3fcd9813c75b81a67a8f09d4b.jpeg

 

O czarnych (niemalowanych) kratkach nie wspomnę :D

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, yaroz napisał:

Czy na tym lewym, okrągłym spawie, pod żółtymi napisami wyłazi już ruda? :blink:

Tak, rdzewieje a leżało tylko w garażu. Ludzie kupują takie belki montują bez dodatkowego zabezpieczenia a później zdziwienie że w rok albo dwa są całe zardzewiałe. Fabrycznie malowane są tylko cienką warstwą podkładu.

Edytowane przez Maniek95
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 19:30, Kotolot napisał:

właśnie przymierzam się do tego kenwooda, chciałbym wreszcie żeby telefon łączył się automatycznie z bubaru, a nie wszędzie te kable. Musiałeś przerabiać wtyczki i gniazda z ori wiązki i czy wszystko co potrzebne dodają do zestawu czy trzeba osobno kupować przejściówki? 

Sory za spóźnioną odpowiedź :biglol:

Musiałem dokupić przejściówkę z wtyczki oryginalnej na ISO, poza tym pełen plug@play. Ekran jest lekko wbity do środka, patrząc prosto wcale tego nie widać, ale gdyby miało być na równo to trzeba by nowe otwory w oryginalnych blachach montażowych nawiercić. Ja dałem sobie z tym spokój.

 

https://www.car-tronic.pl/adapter-subaru-impreza-legacy-forester-outback-2008-na-iso-p2188

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Neutrino33 napisał:

A czemu nie same ósemki?

 

Nie da się, mogą być maksymalnie 2 cyfry.

Przez chwilę myślałem o S8.BBB88, ale ostatecznie wygrała pojedyncza ósemka i O jako zera wiodące :D

 

PS.

Kusiło także S5.SSS55 (byłoby tak trochę subarowo ;)) ale wtedy nie byłoby żadnej ósemki więc.... :rolleyes:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czekker napisał:

Ulubiona cyfra to ósemka (zawsze była choć jedna w nr rejestracyjnym każdego mojego auta) więc od dawna chciałem takie tablice :dance:

 

DSC_0113.thumb.JPG.c5cd4c210b9e199723a1137df8070f70.JPG

To teraz czekamy kto zrobi Ci zdjęcie i wrzuci do odpowiedniego wątku :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze kotwiczne tył i mam nadzieję, że będą pasowały do Type-R ver.5 ltd MY99

26255AA061 i 26255AA071

tarcze kotwiczne.jpg

Edytowane przez kuzi4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy raczej powinienem zamówić 26655FA020 i 26655FA030??? Niektórzy twierdzą, że w Type-R v.5 ltd. MY99 są takie same jak w WRX, czyli te wyżej... po krótkim vinie nie mogę tematu ogarnąć :facepalm:

Bez tytułu1.jpg

Edytowane przez kuzi4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kuzi4 napisał:

 po krótkim vinie nie mogę tematu ogarnąć :facepalm:

 

Rozumiem twój ból. Miałem kiedyś podobne sytuacje kiedy użytkowałem Nissana Primerę wyprodukowanego na rynek Japoński. Pierwsza wymiana klocków i tarcz to było losowanie. Niby model podobny do europejskiego ale w szczegółach potrafił zaskoczyć.

Powodzenia!:thumbup:

Możesz próbować pisać do Japonii, do Subaru i pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...