Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Infra napisał:

Ja kupiłem OBD2 na BT za ok 60 zł, do tego Infocar na komórce i jest taniej i lepiej :)

A skąd wiesz, że lepiej? ;p Mój odbiornik BT ostatnio zmarzł i się ciągle rozłączał z tabletem, muszę go widocznie trzymać w mieszkaniu, a nie ciągle wpięty w gniazdo. ;/ 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Infra napisał:

Ja kupiłem OBD2 na BT za ok 60 zł, do tego Infocar na komórce i jest taniej i lepiej :)

Obecnie korzystam z takiego na BT i nie jest lepiej bo korzystając z map zasłaniam sobie parametry a wielkość mapy na poziomie 1/6 ekranu to o kant 4 liter bo widać tylko ile do miejsca czasu i jaki najbliższy zakręt bez pozostałych informacji w tym zgłaszania i dziękowania za zgłoszenia (korzystam z  yanosika)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepiej, bo nie ciągnę kolejnych kabli (już i tak mam pajęczynę od zegarów dodatkowych i turbotimera ;). No i komórkę można zapodać dedykowaną tylko pod Infocar, starą używkę, nie trzeba rezygnować z używania apek na "podstawowej" komórce. BT na szczęście mi nie zamarzł. Odpalam guziczkiem kiedy chce (chociaż są wersję z auto-on, ja mam tylko auto-off).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

 

39 minut temu, Neutrino33 napisał:

Zastanawiałem się nad tym urządzeniem. Przetestuj i wyraź opinię ;)

Używam coś takiego od lat, przeskoczyło ze mną już przez 3 samochody, ostatnio przez przypadek przełączyłem na całkowity przebieg i pokazało 90 tyś km.

Ustawiane ostrzeżenia dźwiękowe czy to wysokiej temp, czy kiedy zmieniać biegi.

Przy wzroście temperatury silnika do ustawionego ostrzeżenia, u mnie 102 stopnie, wskaźnik temperatury wskakuje na główny ekran zamiast prędkości, zmienia kolor i piszczy:thumbup:

Możliwość kalibracji wyświetlanej prędkości i dostosowanie do rozmiaru opon.

Jest też możliwość odczytu i kasowania błędów.

Możliwość zmiany koloru wyświetlanych info, w lanosie były czerwone, w forku są zielone:thumbup:

Coś takiego tylko starsza wersja

https://allegro.pl/oferta/wyswietlacz-lcd-autool-x50-plus-obd2-led-lcd-hud-11404908953

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, koziolek napisał:

Tez nad tą wersją się zastanawiałem ale wybrałem to co wybrałem bo pozwala na montaż na słupku (obraca się wyświetlany obraz o 90 stopni) przez co bardziej estetycznie będzie wewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

 

To nie do końca jest tak, że ta z GPS to prędkość, którą pokazuje fotoradar kiedy mierzą niebiescy. No ale na pewno bardziej zbliżona niż ta z licznika, szczególnie przy większych prędkościach kiedy licznik zawyża. 

Niemniej jednak, fajne to, chcę to mieć, mam wolnossaka i w sumie może mi niepotrzebne, ale chcę. :biglol:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orear napisał:

A skąd wiesz, że lepiej? ;p Mój odbiornik BT ostatnio zmarzł i się ciągle rozłączał z tabletem, muszę go widocznie trzymać w mieszkaniu, a nie ciągle wpięty w gniazdo. ;/ 

Też tak mam, mój też nie lubi mrozu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ipsx82 napisał:

Tez nad tą wersją się zastanawiałem ale wybrałem to co wybrałem bo pozwala na montaż na słupku (obraca się wyświetlany obraz o 90 stopni) przez co bardziej estetycznie będzie wewnątrz auta.

Daj znać jak zamontujesz, to może uda się jakiś mikro spocik zorganizować i obejrzałbym sobie jak to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Iglak napisał:

IMG_20211120_124727_702.thumb.jpg.9a5a25c679dd1a87f709b8ac91d382e0.jpg  Odebrałem reparaturki przedniego pasa pod chłodnicami do Legacy i jarzma pod tarcze 294 mm:)

Ten pas przedni to z ASO, czy skąd? Ciężko samemu wymienić? Mój też niestety rdza bierze mimo, że był zabezpieczony razem z całym samochodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Orear napisał:

Ten pas przedni to z ASO, czy skąd? Ciężko samemu wymienić? Mój też niestety rdza bierze mimo, że był zabezpieczony razem z całym samochodem. 

Ten  krótszy element to oryginał Subaru a ten dłuższy to zamiennik, oba kupione na Allegro. Wymianę zlecę dla mechanika przy okazji wymiany rozrządu. Przy odrobinie uporu temat do ogarnięcia samemu. Na pewno będzie potrzebny półautomat do wspawana którego nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...