Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Chłodnica pękła :wacko:, więc musiałem na szybko coś kupić. Myślałem o Koyo. Niestety terminy dostaw to jakiś żart, a ceny to już przemilczę.

Udało mi się znaleźć jedną sztukę Mishimoto na magazynie, więc wziąłem co było. Jakościowo to dupy nie urywa. Zobaczymy...

 

 

 

20220207_124226.jpg

20220207_131332.jpg

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ada///m napisał:

A takie tam gadżety, co by do czarnej ramki mnie pasowały :D

Resize_20220210_142259_9935.jpg

Też u siebie niedługo będę montował :dance:

Od kolegi @yaroz odkupiłem blachę montażowa zamka i plastikowej blendy tylnej klapy :)

Nie mam bladego pojęcia w jakim jest moja to wolę mieć na wszelki wypadek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karas napisał:

to jeszcze…

Dzięki, ale trochę mi szkoda kasy na to, co już mam czyli zawartość styropianu. Sam styropian, czemu nie… @Karas, kiedyś miałeś taki na zbyciu, ale pewnie już nie masz?

A najchętniej to przytuliłbym boczki od Crosstreka. Są na alle, ale od II, a I ma trochę inne plastiki w bagażniku, więc obawiam się, że nie zabanglają…

 

 

Edytowane przez RedSasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RedSasza napisał:

kiedyś miałeś taki na zbyciu, ale pewnie już nie masz?

niestety nie mam sprzedał się w pare chwil. Mi się udało upolować komplet  styropianów od anglika  i mam fabrycznie. Trzeba co jakiś czas przeglądać portale bo się trafiają.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Infra napisał:

polecasz żarówkę, która spaliła się po niecałym roku używania?

W specyfice jest podane mniej więcej ile powinna wytrzymać godzin, są t.z. long life które nie świecą w porównaniu do tej serii ale za to wytrzymują duużo dłużej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał:

To polecam się pobawić. ;) Też kupuję drogie żarówki ale ledy skutecznie ograniczają ich zużycie. ;)

Z tym się zgadzam:), niemniej zawsze zostaje sprawa w razie czepialskiego policjanta.:unsure: W tym wypadku dobre ledy - dajmy na to - niech kosztują 400... Niech będzie 300 zł. Te żarówki co mam - 40 zł. Niech by się przepalały co 10 miesięcy, to dopiero po 6 latach wyjdzie czy się opłaca czy nie. Kwestię "dnia w nocy" załatwiłem dodatkowymi drogowymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Z tym się zgadzam:), niemniej zawsze zostaje sprawa w razie czepialskiego policjanta.:unsure: W tym wypadku dobre ledy - dajmy na to - niech kosztują 400... Niech będzie 300 zł. Te żarówki co mam - 40 zł. Niech by się przepalały co 10 miesięcy, to dopiero po 6 latach wyjdzie czy się opłaca czy nie. Kwestię "dnia w nocy" załatwiłem dodatkowymi drogowymi :P

Jest jeszcze kwestia poboru prądu przez auto. ;)

No i sensowność świecenia ośmiu żarówek cały boży dzień w pełnym słońcu, bo tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...