Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

A co było z nim nie Teges....ostatnio oglądałem forka SG 2003 i był całkiem spoko.Nie licząc syfu wewnątrz.Tu potrafią zrobić chlew, jaki nie spodziewa się nikt.Fakt że komisy robią z tego gnoju auto do użytku.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fiku napisał:

A co było z nim nie Teges....ostatnio oglądałem forka SG 2003 i był całkiem spoko.Nie licząc syfu wewnątrz.Tu potrafią zrobić chlew, jaki nie spodziewa się nikt.Fakt że komisy robią z tego gnoju auto do użytku.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka
 

Jeśli to do mnie, to: widziałem jak traktują tam auta. We Francji podobnie, ale Włosi ostrzej jeżdżą. Do tego olewają serwisowanie. Mój OBK był podpicowany przez handlarza po mega dzwonie, a ja się dopiero długo po fakcie zorientowałem. Ale i tak nie żałuję. Zaszczepił u mnie miłość do marki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt części to około 1900zł.Wymiana w nieautoryzowanym serwisie Subaru około 1000zł. W ASO - Rzgów robocizna 2.500zł, ASO- Poznań robocizna 3.700zł

7877yu77u7u

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Koszt części to około 1900zł.Wymiana w nieautoryzowanym serwisie Subaru około 1000zł. W ASO - Rzgów robocizna 2.500zł, ASO- Poznań robocizna 3.700zł

78

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2017 o 20:26, Mexx napisał:

Większy IC + Ypipe i radio 2din na Androidzie z łączem OBD II, żeby pilnować parametrów ;) Foty z odczytami następnym razem, bo jeszcze prace w trakcie.

2017-06-30 20.25.09.jpg

Co to za IC, ten nowy? Jakiś chińczyk, czy coś konkretniejszego? Ori z wrx w dobrym stanie? Sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2017 o 11:48, sredniaq napisał:

Co to za IC, ten nowy? Jakiś chińczyk, czy coś konkretniejszego? Ori z wrx w dobrym stanie? Sprzedajesz?

Sorry za późną odpowiedź, chwilkę mnie nie było. 

Nowy IC wygląda konkretnie, ale ciężko mi powiedzieć jaka marka, bo już siedzi w aucie, dostałem go z gratami od poprzednika. Od góry nie widzę żadnych oznaczeń, wygląda bardzo podobnie do tego od STI z tym, że jest mega gruby, ledwo maskę zamknąłem :D

Co do starego, to lubię trzymać takie rzeczy w garażu "w razie czego" ;)

Edytowane przez Mexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mexx napisał:

Nowy IC wygląda konkretnie, ale ciężko mi powiedzieć jaka marka, bo już siedzi w aucie, dostałem go z gratami od poprzednika. Od góry nie widzę żadnych oznaczeń, wygląda bardzo podobnie do tego od STI z tym, że jest mega gruby, ledwo maskę zamknąłem :D

Co do starego, to lubię trzymać takie rzeczy w garażu "w razie czego" ;)

Ok. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurier mnie odwiedził z felgami Enkei17". Teraz muszę się rozejrzeć za oponami letnimi i do założenia :)

20170712_103316.jpg

Byłbym zapomniał dzisiaj jeszcze wpadła jedna felga na zapas od @car1961 dzięki i pozdrawiam.;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro komplet bezpieczników "mini" (przy okazji zamawiania innej elektroniki). Jakoś przypadkowo zacząłem się przyglądać jakie mają wartości i grubość drucika zabezpieczającego.

No i proszę, jaki rarytas: 10A - nie dość, że w kolorze "piątki", to jeszcze stuningowany chyba na znacznie większy prąd niż 10A...

 

bezp.thumb.jpg.1b7191c2d250d64a345dba11540e2f47.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Coś "małym rączkom" nie wyszło, a jakie konsekwencje może mieć używanie takich bezpieczników chyba każdy się domyśla... :evil:

Edytowane przez Kambol
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2017 o 19:31, Kambol napisał:

Kupiłem na Allegro komplet bezpieczników "mini" (przy okazji zamawiania innej elektroniki). Jakoś przypadkowo zacząłem się przyglądać jakie mają wartości i grubość drucika zabezpieczającego.

No i proszę, jaki rarytas: 10A - nie dość, że w kolorze "piątki", to jeszcze stuningowany chyba na znacznie większy prąd niż 10A...

Masakra...

Coś mi się przypomniało:

attachment.php?attachmentid=623661&d=144

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...