Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiamy również wszystkich po zlocie :thumbup: - również tego osobnika co pod labiryntem przerysował mi zderzak :evil2:

 

PS jakiś link do wyników? na imprezie nie mogliśmy być zbyt długo i kompletnie nie wiemy co zajeliśmy....

A to nie Ty latałeś tym OBK na PS przy labiryncie? Jeden to tak wyszedł na końcowej hopie, że o mały włos telemarkiem się to nie skończyło. :D Jeśli to Ty to się nie dziwię, że zderzak mógł być porysowany  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nastał czas powrotu do rzeczywistości.

 

Podziękowania dla organizatorów za perfekcyjne przygotowanie, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem skali przygotowań i perfekcyjnej organizacji całego zlotu.  :o

Gratulujemy zwycięzcom, pozdrawiamy uczestników. Byliśmy pierwszy ale na pewno nie ostatni raz  :D

 

Szczególne podziękowania za serdeczne przyjecie i wprowadzenie nowicjuszy w atmosferę zlotu dla ekip 423, 436, 449. 

Pozdrawiamy  załogę 465 - ("rodzina" ;)). 

 

Do zobaczenia za rok.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarliśmy do domku, trochę zeszło w korkach na A4. Dzieki za udaną imprezę i do zobaczenia za rok. Pozdrowienia dla konwoju Imprez które mijałem na S3 i bialego Forka XT (363 czy 366 ? Niepamiętam dokładnie)

z ktorym spotkalismy się w korku przed Opolem

Witam serdecznie

To był nr 369 

Pozdrawiam gorąco z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz na Plejadach i napewno nie ostatni.Impreza bardzo udana i jestem pod wrażeniem organizacji i gratulacje dla organizatorów za super dopracowanie całej imprezy. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i gratulacje dla zwyciezców. Dziękuje rownież za pomoc załoga które pomogły w wyciągnięciu mnie z korzenia na terenowej trasie Pozdrawiam i do zobaczenia za rok.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Arłamowie czy Wiśle dość płasko ale poranki na plaży i spacery wzdłuż morza przy genialnej pogodzie pozwalały się wyluzować po ciężkich miesiącach oczekiwania na kolejny zlot Plejad ;)

 

 

Jednym słowem? Dobra, dwoma… Było super!!!

 

Jechaliśmy w tym roku szosowo-turystyczną co się okazało większym wyzwaniem niż się spodziewaliśmy, gdzie na szosowej na rowerkach czy łukach zazwyczaj szukaliśmy cennych sekund tak na turystycznej klepały nas na mieczach dzieciaki po lat 6 ;)

 

A poważnie to atmosfera na trasie super!! Bardzo dziękujemy za wspólną jazdę, pogaduchy „na korkach”, szukanie drogi czy obmyślanie skomplikowanych strategii walki z labiryntem ;)

 

Wygraliśmy i tym sposobem udało się uzbierać „Małą Koronę Plejad” czyli komplecik zwycięstw na wszystkich czterech trasach szosowych, co nas oczywiście bardzo cieszy ;)

 

 

 

Dla mnie największą radością Plejad był debiut Jumpmana na fotelu kierowcy i jakby nie patrzeć spektakularny sukces, czyli w pierwszym starcie zwycięstwo w klasie wolnossącej oraz generalce trasy szosowej.

 

 

 

Czarny Koń Plejad, na którego po cichu liczyłem dowalił do pieca i to strasznie!!

 

Oczywiście konkurenci jechali wszystko, starali się też w sumie pomóc jak tylko mogli ale gena nie oszukasz i "Subaru Impreza Outback Sport 2,5L N/A LPG EVO Jumpman powered by MTS" zostało najszybszym Subaru Plejad 2016!!   :blink: 

 

13256376_1165821793449430_35808045914377

 

 

 

Gratuluje wszystkim zwycięzcom, tym którzy walczyli do końca, upadali ale wstawali i bawili się dalej, uczestnikom wszystkich tras, spotkań i wieczornych baletów, wcześniakom, mam nadzieję że każdy znalazł coś dla siebie, że bawiliście się tak dobrze jak my i że zobaczymy się za rok w takim, jak nie większym składzie!!

 

Wielkie podziękowania dla ekipy Wlkp., DDZ oraz wszystkich, którzy tworzą pozytywną atmosferę Plejad!

 

 

Osobne podziękowania dla organizatorów za przygotowanie Zlotu, obsługi imprez i tras i sponsorów!

 

Do zobaczenia za rok!!   :twisted: 

 

 

PS  BartZ... Legaś petarda!! :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne genialne Plejady  :yahoo:

 

Dziękuję bardzo organizatorom, dziękuję Adze za świetne pilotowanie, gratuluję serdecznie zwycięzcom i pozdrawiam wszystkich uczestników.

Naprawdę super było się z Wami wszystkimi zobaczyć! :)

 

No i jeszcze raz dziękuję Adrianie i Łukaszowi za oklejenie auta, bo dali z siebie wszystko by na Plejady zdążyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny może Ty masz jakieś tabele z naszej trasy, bo dalej cisza w eterze ;)

 

 

Niestety nie... chciałem zrobić zdjęcie w namiocie ale... wygrał parkiet bo DJ dawał tak tłusty beat  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 się melduje, dzięki wszystkim uczestnikom, dzięki organizatorom (kawał dobrej roboty, jak zawsze!), gratulacje dla wszystkich na podium :) w tym roku jak ktoś wyżej zauważył dojazdówki nie były tak zachwycające, ale atmosfera na zlocie jak zawsze stała na najwyższym poziomie :) oby ten rok minął dość szybko, już się nie mogę doczekać następnych plejad!

 

Chojny może Ty masz jakieś tabele z naszej trasy, bo dalej cisza w eterze ;)

o to to to, ja też nadal nie wiem na którym miejscu wylądowaliśmy 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wygraliśmy i tym sposobem udało się uzbierać „Małą Koronę Plejad” czyli komplecik zwycięstw na wszystkich czterech trasach szosowych

 

Gratulacje. :) Niestety nie mogliśmy pogratulować Wam osobiście, gdyż nasze dzieci, po całym dniu zmagań, dosłownie zasnęły na siedząco i musieliśmy wracać do hotelu.

 

Czyli teraz nadszedł czas na trasy terenowe. :rolleyes: Może Low Budget Cup? ;)

 

WIelkie gratulacje dla @Jumpman'a. Jakoś nie dotarło do mnie podczas wręczania nagród, że wygrał też w generalce. WIelki szacun. :thumbup:  :bowdown: 

W sumie, to chyba dobrze, że są klasy w szosowej, bo ... @Beben znów by nie wygrał.  :biglol:  :P  ;)

 

BTW nie wiedziałem, że moja żona ma taki szybki samochód.  :huh:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom za świetnie Plejady, namiot na plaży to mega rewelacyjny pomysł :thumbup::bowdown::D

 

 

 

dziękuję Adze za świetne pilotowanie

Dziękuję, że się mnie słuchałeś :D

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na Plejadach, dziękuję za świetną zabawę, gratuluję zwycięzcom i ... do zobaczenia za rok ;)

 

 

 

PS gdyby ktoś miał zdjęcia załogi 114 w Szataniku, to bardzo prosimy o podzielenie się z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dziekuje za profi organizacje,

nasze pierwsze plejady w karierze, mialem sporo obaw czy  jechac z 2 letnim dzieckiem taka wycieczke glosna i twarda kupeta, na szczescie obawy nie potwierdzily sie i chyba corka byla z nas najbardziej zadowolona.

liczylem na wiekszy lajcik na szosowo-turystycznej, ale nie bylo zmiluj i trzeba bylo zasuwac, troche szkoda bo bylo sporo miejsc gdzie chcialoby sie zostac chwile dluzej.

Wielkie podziekowania dla organizatorow, milo bylo spotkac znajomych, jak rowniez poznac osoby znane wczesniej tylko z TF.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wpisy i odnoszę wrażenie, że Zlot nam się nie starzeje! Nie zardzewiał, jak to się czasem zdarza w przypadku takich imprez. A już się bałem, że brakuje w nas pasji. Tym większe podziękowania dla współuczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zlot nam się nie starzeje!
 

Zlot ani trochę, tylko my ;) A z roku na rok - Plejady jak wino - coraz lepsze :) 

 

Swoją drogą od tych Plejad zacząłem się oglądać nie tylko do tyłu, ale i w górę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam mapki:

 


Trochę OT ale ... Patrząc na te mapy z ComboClient zaświtał mi pomysł: czy jest możliwość pomiaru czasu na próbach przez GPS od startu do zatrzymania przez system Keratronica? Wykorzystując aplikację na androida?

post-3946-0-42401000-1464604635_thumb.png

post-3946-0-78011300-1464604636_thumb.png

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze plejady i nie zawiodlem sie- mega atmosfera. perfekcyjnie przygotowane trasy (poza mala wpadka na oczekiwania na kaski przed proba lotniskowa), impreza wieczorrna tez na najwyzszym poziomie, jedynie niepotrzebie dlugo przeciaganie z publikacja wynikow.

 

mimo start w sprzecie nie podalismy sie i jechalismy do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 318 dziękuje organizatorom za przednią zabawę i dreszczyk emocji na próbach sportowych. Gratulujemy zwycięzcom wszystkich tras !!!!! Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich spotkanych na trasach i imprezie.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam mapki:

 

 

Trochę OT ale ... Patrząc na te mapy z ComboClient zaświtał mi pomysł: czy jest możliwość pomiaru czasu na próbach przez GPS od startu do zatrzymania przez system Keratronica? Wykorzystując aplikację na androida?

Dokładność GPS jest za mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Plejady z uśmiechem na twarzy!  :D  Bardzo dziękujemy Ojcu Dyrektorowi i wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia, za wspaniałą zabawę. Instruktorom SJS i Marasowi za cenne uwagi i wszystkim uczestnikom za miło spędzony wspólnie czas. Było czadowo :yahoo: .

To nasze 4 Plejady i już czekamy na następne ;) .

 

W tym roku co chwilę ktoś nam dawał jakieś punkty.

A to za niezaliczenie jakieś jakieś próby,

a to za ominięcie kilku pachołków ...

Nawet po Plejadach, w drodze do domu dostałem dwa ...

Wziąłem, skoro dawali ... a w dodatku od dwóch uroczych Pań Policjantek - ciężko było odmówić ;)

No i jeszcze bonus (za 50 pln brutto) - jedna z Pań zechciała zrobić sobie ze mną zdjęcie :P

 

post-2634-0-32533700-1464606039.jpg

 

Załoga 355 pozdrawia Wszystkich Plejadowiczów serdecznie

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt pod labiryntem wyjazd bez pomocy parkingowego prawie niemożliwy

 

Jamesbondzio , tym dronem latał taki młodzik który przyjechał tam na chwile by nagrac probe z gory

Jego samochód stoi po prawej stronie na samym początku filmu ( biały kombi , potem go widać w 31sek szyberdach i otwarte prawe drzwi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...