Jump to content

MarkoV

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

About MarkoV

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Ford_On
 • Auto
  OBK 2,5 MY15

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. W OBK MY15 działa tak od początku. Nic nie gmerałem przyciskami, mapa nie była aktualizowana.
 2. Słowenia, Rumunia , Islandia - nadchodzi czas decyzji a na wszystko nie starczy urlopu @Miłosz Rzeźnik czy Outback da radę ? Najbardziej obawiam się interioru na Islandii
 3. Nie byliście tam ? Na szybko kilka z telefonu, reszta musi czekać na swój czas chwały
 4. ok. mój błąd, jeżeli masz osłonę silnika wymienioną na metalowa zamontowaną "fabrycznie" czyli przed odbiorem auta w serwisie to ok., plastikowa to jednak ryzyko.
 5. W naszym OBK z CVT i osłoną silnika max. zarejestrowane temp. wyniosły: - na podjeździe na przełęcz przed Theth 112° - na podjeździe na przełęcz w Czarnogórze 115° Swoją drogą @Tiger szacun za odwagę, w góry bez osłony P.S. Z cyklu "znajdź szczegół na zdjęciu"
 6. Nasza ekipa dotarła do Bydgoszczu ok. 16:00. Dziękujemy firmie "przygody 4x4", w szczególności przewodnikowi za świetną organizację i bezpieczne przeprowadzenie krętymi drogami Albanii i Czarnogóry do urokliwych miejsc, które na długo zapadną w naszej pamięci. Jednak największe podziękowania kierujemy do Wszystkich uczestników. To dzięki Waszemu zaangażowaniu stworzyliśmy wspaniałą atmosferę wielkiej przygody. Czekamy z nadzieją na kolejne spotkania na "subariadowych" szlakach.
 7. Obiad i popołudniowy spacer cienistymi uliczkami starej części Kotoru a kolacja i nocleg dla odmiany kawalek dalej, w Budvie. Całą trasę terenową, jak by nie było wymagającą, w szczególności przejazd do/z Theth z gromadą Forków i jednym pojazdem "nie z tej ziemi" pokonały dwa Outbacki
 8. Ha, aktualnie dotarliśmy na obiad w Kotorze. Wyprawa super pod każdym względem, bardzo duże uznanie dla naszego przewodnika Piotra. Kosz na dachu potraktowałem jak talizman i poskutkowało - auto bez strat (nie licząc tablicy rejestracyjnej) poradziło sobie super na wszystkich odcinkach terenowych bez problemów z grzaniem. Ps. Kosz wykorzystaliśmy do transportu drewna na ognisko.
 9. @Aga taki ambaras, ten piach to bardziej teren niż "górka"
 10. bliżej do piachu niż do szosy ?
 11. jednym słowem, kwaśne kobiety do piwnicy
 12. OBK jak wino im starszy tym ...
 13. Oraz Olsztyn i multisalon w Bydzi
×
×
 • Create New...