Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie podziękowania za wspaniałe cztery dni, pełne śmiechu i zabawy :).

Szczególne podziękowania dla organizatorów za wspaniałe trasy na terenowej, poligon REWELACJA!!!  :bowdown:

Wszystkim którzy mieli jeszcze siłę, za zabawę prawie do rana  ;)  :D, ALEX'owi za konkurs ciasteczkowy o wschodzie słońca  ;)  :biglol: , BARTEQ za codzienne powitania  ;)  :D  no i mojej pilotce za jej debiut i bezpieczne doprowadzenie do mety ;)  :).

 

Do zobaczenia w przyszłym roku a z wieloma z Was zapewne dużo wcześniej  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarowicze, bardzo dziękuje za wspaniały zlot :) niesamowite przeżycie, niesamowici ludzie, pełen profesjonalizm, od teraz będę stałym bywalcem Plejad :)

 

Śmiechu dzięki za debiut jako pilot ;) i wspólną mega zabawę,

Slash ( mam nadzieje, że nie pomyliłem nicka ) bardzo dziękuje za pomoc z kołem :)

 

załoga 114 i 116, świetnie się z Wami jeździło, dziękuje Wam bardzo :)

no i  pozdrawiam chłopaków z 118,119, którzy mnie namówili na Plejady, bez nich by mnie tam nie było!

 

Pozdrawiam - załoga 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczególne podziękowania dla organizatorów za wspaniałe trasy na terenowej, poligon REWELACJA!!! 

 

nic dodać nic ująć :)

 

cała reszta też była rewelacyjna, na pokreślenie zasługują "górki w lesie"

 

serdeczne podziękowania i pozdrowienia od załogi 222 

 

p.s. najlepsze pozdrowionka dla tych co obstawiali naszą trasę terenową, czyli dla załogi automobilklubu z Jeleniej Góry, z Solenizantem na czele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za kolejny (dla mnie siódmy) Zlot Plejad. Pierwszy raz w roli pilota i pierwszy raz na terenowej to był lekki szok ;). Muszę przyznać, że dojazdówki na terenowej o wieeeele ciekawsze od obu tras szosowych. 

Dziękuję Dyrekcji za świetną imprezę. Wszystkim z obsługi zlotu za super organizację i wsparcie oraz luźną i przyjazna atmosferę. Kawał dobrej roboty.

Mojemu kierowcy sebekianowi dzięki za pewną jazdę i za to, że dowiózł nas całych do mety pomimo "ciekawych wrażeń" po drodze na kilu próbach ;).

Przy okazji wielkie dzięki dla Miszozona za pożyczenie nam zapasu po zdjęciu przez nas dwóch opon na żwirowni i przeprosiny dla chłopaków w Leone za wjechanie przed nich na ostatniej próbie, ale baliśmy się, że nie będziemy mieli jak wrócić do Łodzi, jeśli nie zdążymy zanim serwis oponiarski się zwinie (do zrobienia 4 koła z dwóch samochodów).

 

Pozdrawiam też "nasze" dziewczyny - Izę i Klaudię. Super, że nie poddały się po uszkodzeniu amorka w pierwszym dniu i związanych z tym taryfach. Po wymianie na nowy drugiego dnia szły "jak wściekłe"  ;) . Jestem z nich dumny, że przejechały całą trasę, i to bez wyciągania, pomimo kolejnej przygody z kapciem (w drugim dniu nam też wklepały na probach :biglol:   :thumbup: ). Tym bardziej, że to nie była do końca ich autonomiczna decyzja, żeby jechać terenową  :P  ;) . Wielkie dzięki dla serwisu, że sprawnie ogarnął temat zamówienia i wymiany amora .

 

Gratuluję wszystkim pudłowiczom.  :puchar:

 

Imprezy jak zwykle z przytupem (wcześniakowa i końcowa)  :thumbup:Guma, wytrzymały z Ciebie zawodnik. Po ciemku kłaść się spać... bez sensu  ;) .

 

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych, zarówno znajomych jak i tych nowopoznanych.

 

 

Czy będzie jakieś podsumowanie XIII plejad gdzieś dostępne? Filmiki, zdjęcia, wyniki etc? Z uwagi że to moje pierwsze Plejady to nie mam pojęcia jak to było wcześniej organizowane.

 

 

Spokojnie. Wyniki pojawią się na stronie zlotu. Sporo filmów i zdjęć zapewne, jak co roku, trafi do wątku medialnego. Dzisiaj trzeba się adaptować od nowa do (nie)normalnego życia :).

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

załoga 114 i 116, świetnie się z Wami jeździło, dziękuje Wam bardzo :)

 

Potwierdzam, tworzyliśmy zajefajną ekipę, dzięki za wspólną zabawę :)

 

 

Witam na The Forum przy okazji :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarowicze, bardzo dziękuje za wspaniały zlot :) niesamowite przeżycie, niesamowici ludzie, pełen profesjonalizm, od teraz będę stałym bywalcem Plejad :)

 

Śmiechu dzięki za debiut jako pilot ;) i wspólną mega zabawę,

Slash ( mam nadzieje, że nie pomyliłem nicka ) bardzo dziękuje za pomoc z kołem :)

 

załoga 114 i 116, świetnie się z Wami jeździło, dziękuje Wam bardzo :)

no i  pozdrawiam chłopaków z 118,119, którzy mnie namówili na Plejady, bez nich by mnie tam nie było!

 

Pozdrawiam - załoga 115

Cała przyjemność po naszej stronie. W przyszłym roku powtarzamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas plejady z przygodami, jezdzenia za duzo nie było ale nie mogę powiedziec, że te plejady były nieudane. To jest wlasnie esencja Plejad, mimo że trapią cię problemy, mimo że wszystko idzie źle to ludzie, atmosfera, klimat wszystko wynagrodzą, bawiłem sie swietnie :)

 

Mega dumny jestem z Jakuba Jumpmana, ktory pokazał że nie dyfer, nie procedura i nie profi zawias decydują o wyniku, tylko rece, nogi i przede wszystkim głowa :) wielkie Gratulacje Jakub!!!!

 

Bębenek dał radę chociaz jak zwykle bardzo sie starał żeby nie dać :)

 

Dziękuje wszystkim, bo dzięki każdemu ta impreza jest tak wspaniała. Wielkie dzięki !!!

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrawiamy również wszystkich po zlocie :thumbup: - również tego osobnika co pod labiryntem przerysował mi zderzak :evil2:

 

PS jakiś link do wyników? na imprezie nie mogliśmy być zbyt długo i kompletnie nie wiemy co zajeliśmy....

A to nie Ty latałeś tym OBK na PS przy labiryncie? Jeden to tak wyszedł na końcowej hopie, że o mały włos telemarkiem się to nie skończyło. :D Jeśli to Ty to się nie dziwię, że zderzak mógł być porysowany  :D

 

ale prawy tył ciężko było na tej próbie przerysować :lol:  - co innego na próbie z piaskiem ale tam metalowe osłony pod autem dawały dobry poślizg :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mojego kierowcy Jumpmana  B)  Facet wycisnął z auta i pilota 110 %!! Pełen profesjonalizm. Taki kierowca to i na drzwiach od stodoły poleci!!

 

Pierwszy raz na plejadach i na pewno nie ostatni. Bardzo miłe zaskoczenie.

 

 

 

PS

 

Brawo ja  :yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty - tylko kurcze bateria krótko trzymie  :biglol:  Co z tymi wynikami w końcu? Wszyscy sobie gratulują pudeł i pucharów, a ja chciałbym sprawdzić czy byłem już taki ostatni czy może nie  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 451 również dziękuje Dyrekcji jak i wszystkim osobom zaangażowanym w zlot za możliwość uczestnictwa w tej niepowtarzalnej imprezie :)

 

My w tym roku na totalnym "lajcie" czyli tur-ter. Ze względu na pół rocznego szkraba odpuściliśmy chyba 3 czy 4 próby gdzie trzeba było długo czekać. Ale najważniejsze, że udało się objechać całą trasę. 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na zlocie :)

 

 

 

P.S Jumpman  - szacun  :bowdown:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzę do siebie.

 

Przed Plejadami miałem ogromny dylemat czy kontynuować starty u boku Prema czy próbować swoich sił w wolnossącej. Po rozmowie z Premem miałem wolną rękę i stwierdziłem, że przyszedł już ten czas. Nie miałem oczekiwań ponieważ wiem ,że na Plejadach nie ma miękkiej gry, ale po cichu liczyłem że w wolnossącej w sprzyjających okolicznościach powalczymy o pudło.

Gdy po pierwszym dniu mieliśmy około minuty przewagi w klasie byłem w szoku, a pozytywne słowa od wielu z Was były na prawdę miłe. Mimo komfortowej przewagi dalej dawaliśmy z siebie i z auta tyle ile potrafiliśmy!

 

W wynik końcowy do teraz nie dowierzam mimo, że sprawdzałem tabelę wieczorem wielokrotnie nie wierząc ,że wyjęliśmy wolnossącą Imprezą na szczudłach generalkę na szosowej...w debiucie na plejadach i pierwszy raz za kierownicą czterołapa. Oczywiście gdyby nie błędy czy pech wielu załóg było by to niemożliwe - wystarczy spojrzeć jacy kierowcy w jak przygotowanych autch co roku pojawiają się na plejadach. W normalnych warunkach to jest nie do zrobienia... a jednak się zdarzyło. To są właśnie Plejady i tutaj zdarzyć może się wszystko.

 

Dziękuję ekipie z SJS za pozytywne słowa, do dziś nie wierzę w to co od nich usłyszałem. Dziękuję za zaproszenie na Kielce :)

 

Niestety gopro zaczęło protestować już przed pierwszą próbą w kółko samo się włączając i wyłączając w kółko... :(

Jeśli ktokolwiek nagrał nasz przejazd na ostatniej próbie Plejad lub pierwszej na targach drugiego dnia to chciałbym to zobaczyć.

 

Szczególnie dziękuję za wsparcie ekipie MTS, Marasowi, Premowi, Chojnemu, Intakowi, ekipie Wielkopolskiej, mojemu pilotowi wit411 który prowadził mnie bezbłędnie przez całe Plejady mimo, że to również był jego debiut !

Dzięki wszystkim z kim zamieniłem choć dwa słowa, atmosfera jak zwykle wyborna, a organizacja wzorowa za co Dyrekcji należą się ogromne słowa uznania.

Edytowane przez Jumpman
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super (jak zwykle). Wielkie podziękowania dla Organizatorów.  Impreza na plaży - niezapomniane.

Pozdrawiam wszystkich, z którymi miałem przyjemność chwilę pogadać i przepraszam wszystkich, z którymi nie zdążyłem tego zrobić. Do zobaczenia za rok. :)

Pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane w drodze powrotnej.

Mateusz i Szymon - dziękuję.

Zrobiłem trochę zdjęć:

https://goo.gl/photos/CuXPUY2KbioP47198

Zdjęcia są zmniejszone do rozmiaru 1920 pikseli w dłuższym boku. Wersje pełne dostępne na życzenie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na mnie

 

Przede wszystkim dziękuje @Dyrekcja za kolejną edycję genialnej imprezy. Jest to coroczne święto dla nas subaroholikow ale także fantastyczna reklama filozofii marki. Na ten rok zwerbowałem 6 prawie nowych osób. Siostra wróciła po 2 latach przerwy (nie ze swojej winy). Przy zmianie auta z Forka diesla w grę wchodziło tylko Subaru ..... bo inaczej na plejady nie pojedzie .

Kupiła xt a swojego forka sprzedała koleżance która była teraz pierwszy raz na Plejadach i zgadnijcie co ?!?! Stwierdzili ze nie wchodzi w grę zmiana auta bo .... Na Plejady nie pojadą .

Zabrała ze sobą bratową z chłopakiem. Pojeździli z nimi na tylnej kanapie i co ?!?! Stwierdzili ze musza zmienić auto na forka .... bo na Plejady za rok nie pojadą

 

Co do nas to właściwie było jak zwykle ....... prawie jak zwykle . Dobrze żarło, czasy były, walka była i to skuteczna, fun z jazdy był, łapa zgodnie z założeniem nie odpoczywała . Najgroźniejsza Konkurencja niestety z problemami a my nadal do przodu.

Jak zwykle do czasu ;) jako ze ja nie lubie pyrkania to mnie lekko poniosło na placu (troche kibiców buli ) bum i kółko leży. Do dzis nie wiem jak to sie stało ze wróciło prawie do pionu i dojechaliśmy kilkadziesiąt km dojazdówki i kolejne 2 próby na czas . Straciliśmy na nich co prawda minutę ale jak sie okazało wypracowana przewaga i pech oraz błędy konkurencji pozwoliły dowieźć P1 do mety . Walczyliśmy do końca z pełną determinacją :) o tym ze dojechaliśmy chyba siłą woli niech świadczy fakt ze drugiego dnia nie mogłem wjechać na lawetę bo dyfer mielił

 

Screen z filmiku na potwierdzenie

ze nie powinno na byc na mecie . Tym razem los i Kasia była ze mną

 

5854fe64cc09326be00d28fad1ae435e.jpgf909d5f03cf1daadc84a239d61cfc3bf.jpg

 

Pozdrawiam i dziękuje za te kilka dni:

 

Kasi za świetna atmosferę podczas całego wyjazdu u bardzo skuteczne pilotowanie

 

@Beavis i Ola za zaproszenie i mega gościnę we wtorek na imprezie wieśniaków

 

@kosmit i Jola oraz @Alex i Damian za towarzystwo w Burco

 

@maras i @grażynka za impreze wcześniaków i dyskusje o życiu ;)

 

@premo za odciągnięcie pecha ode mnie . Poważnie to byłem mega wnerwiony na sytuacje, wiem doskonale co sie wtedy czuje . Wolałbym przegrać na mecie niz wygrać z powodu awarii konkurenta.

 

I wielu wielu innym za towarzystwo, robienie atmosfery zlotu i wspólne imprezy , ilośc nicków nie do zliczenia i wymienienia. "Pare" osób juz tam znamy ;)

 

Dobra starczy tego bo mi sie klawiatura wytrze a na remont trzeba zbierać

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...