Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Uffff, my z @Olusia dotarliśmy już do domu. Trochę "zmęczeni" i smutni, że to już koniec. Jak zwykle, za szybki koniec...

 

Reszta załogi 424 jechała do Zielonej Góry z @BartZ, ale startowali o 12:00 więc też pewnie już dojechali.

 

7Y21zMr.jpg

 

 

Na szybko: baaaardzo dziekuję wszystkim za super zabawę i fajne momenty przez te ostatnie kilka dni. Więcej napiszę później.

 

Tymczasem mam wieeeelką prośbę o podanie fotek wyników z dnia drugiego, czy też sumarycznych, którekolwiek były wywieszone wczoraj w namiocie. Może ktoś porobił fotki...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris - to ja bylem. Odpozdrawiam niezmiernie szczesliwy po zlocie choc bez nagrod i mocno zmeczony. Krisie, nie bylo czasu ani chwili by sie zespotowac na Plejadach. Pytania mam odnosnie modeli subaru. Tam na zlocie byly takie z napedem elektrycznym ale dla mnie to raczej porazka - plastik. Szukam modelu [jak te ze sklepu] i jak te co smigaly w Toruniu [opis w Plejadach]. czy jest mozliwosc gdziekolwiek to zdobyc. Cena nie ma znaczenia. Odnosnie zlotu to daleko raczej bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik z drona co latał nad lotniskiem w Śniatowie .

Co  do wyników też bym prosił o jakieś namiary , niestety mojego pilota rozłożyła choroba i musieliśmy już po dojechaniu do mety wracać do domu  i nie wiem nawet czy jestem klasyfikowany ,

załoga 353 .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarliśmy do domku, trochę zeszło w korkach na A4. Dzieki za udaną imprezę i do zobaczenia za rok. Pozdrowienia dla konwoju Imprez które mijałem na S3 i bialego Forka XT (363 czy 366 ? Niepamiętam dokładnie)

z ktorym spotkalismy się w korku przed Opolem

Edytowane przez Eclipse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

363 to śliwkowa Impreza STI ;)

Jak pisalem posta to żona mnie poprawiła że to był numer 363 stąd ta niepewność. Jak kiedyś śpiewała Budka Suflera "Nie wierz nigdy kobiecie..." wciąż aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiamy również wszystkich po zlocie :thumbup: - również tego osobnika co pod labiryntem przerysował mi zderzak :evil2:

 

PS jakiś link do wyników? na imprezie nie mogliśmy być zbyt długo i kompletnie nie wiemy co zajeliśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...