Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wyniki trasa szosowa... :)

Dziwny ten system normalizujacy wzgledem klasy. Mi się bardziej podoba klasyczne podejście wg czasów :-)

 

412e4e50afc1a2fe4eefe1073ae6290a.jpg

 

Zawsze byłem pod wrażeniem osób, które zamiast wstawić fragment zrzutu ekranu komputera-robią mu zdjęcie i je wstawiają ;)

 

Ale do rzeczy: też nie mogłem znaleźć wyników z ostatniej próby na tur-ter, ale patrząc na to, jak mi poszło, może to i lepiej ;) Poza tym-albo nie zauważyłem, albo nie ma informacji o odpowiedziach na pytania krajoznawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyniki trasa szosowa... :)

Dziwny ten system normalizujacy wzgledem klasy. Mi się bardziej podoba klasyczne podejście wg czasów :-)

 

Zawsze byłem pod wrażeniem osób, które zamiast wstawić fragment zrzutu ekranu komputera-robią mu zdjęcie i je wstawiają ;)

 

Ale do rzeczy: też nie mogłem znaleźć wyników z ostatniej próby na tur-ter, ale patrząc na to, jak mi poszło, może to i lepiej ;) Poza tym-albo nie zauważyłem, albo nie ma informacji o odpowiedziach na pytania krajoznawcze.

1e67fca0d45ec48b23354c766eee1608.jpg

Edytowane przez kj5d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aga powiedział Wyniki co niektóre nie wiem skąd są wzięte, bo ja mam w karcie zupełnie co innego dopisali nam taryfę na dobrze przejechanej próbie, ... pomijam punktację za PS i P, bo to chyba z sufitu wzięte   Czyli tradycyjnie, sędziowanie i wyniki na Plejadach są ... umowne czyli cieszyc sie, ze bylo fajnie i nie przejmowac wynikami 

 

 

Dokładnie Tradycja już są poplejadowe analizy i wyniki alternatywne. Intak zawsze mówi ze wyniki trzeba przyjmować na miękko.... zawsze

Pozwolę sobie nie do końca się zgodzić z tym, że trzeba bezrefleksyjnie nie przejmować się wynikami i przyjmować zawsze na miękko - tak może mówić ktoś ze środka stawki albo ... zwycięzca... :P

Ale w moim przypadku to już wygląda trochę inaczej - 10te miejsce w generalce w tur-szos, jedno pytanie "niby" źle odpowiedziane, i chciałbym wiedzieć które, gdyż jestem przekonany, że żadnego błędu nie zrobiliśmy w pytaniach. A gdyby nie było tych karnych punktów za to pytanie, to po przeliczeniu wychodzi na to, że bylibyśmy na miejscu....drugim  :huh:

i co teraz...?

na miękko..?

:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się kilkoma słowami bardzo krótko bo nie lubię lania wody.

Plajady się udały, podziękowania za organizację Dyrekcji i całej obsłudze. Dziękuję Wszystkim znajomym i nowo poznanym za spędzony czas. Pierwszy raz za kierownicą i pierwszy raz w terenowej własnym autem uznaję za udany. Wyników nie rozumiem ale cel osiągnięty ;) W przyszłym roku słyszałem że wyniki będą podawane i liczone w całkach dzielonych przez pierwiastek kwadratowy a do tego wykres w 6 wymiarach żeby wszystko było jasne i czytelne :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ale drugie to też nie pierwsze, więc co za różnica

Ty tak na poważnie...? To w sumie po co w ogóle jechać po tych trasach, można zacząć pić od rana...

 

 

bez przesady, ze jednym pytaniem przeskoczylbys z 10 na 2
 

No właśnie że możliwe, przy przeliczniku wagowym 80% dla zadań i pytań w tur-szos, 30 punktów karnych mniej przesunęłoby mnie na drugie miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bylibyśmy na miejscu....drugim

chyba czegoś nie przeliczyłeś, gdyby odjąć 30 pktów karnych np. z kolumny AI (D2 P + PZ 4 i 6), to zamiast 80,34% wynik końcowy jest 82,49%, czyli zamiast 10 masz 7 miejsce :) 

jeśli miałbym na coś narzekać, to:
1) połowa osób ominęła pierwszego dnia park miniatur, bo był otwarty od 10 rano
2) "korek" na lotnisku, później i tak puszczali ludzi bez kasków, może warto pomyśleć na przyszłość, że jeśli ktoś z tur-szos chce sobie spokojnie przejechać próbę sportową, to powinno mu się to umożliwić bez kasku. informacja o tym, że kask nie musi być homologowany/przeznaczony do sportów motorowych też pewnie ułatwi wszystko następnym razem :) 
3) umożliwienie zgłoszenia błędu w wynikach już po powrocie na metę (dotyczy wyników z 1 dnia). U nas ktoś zrobił dziwny błąd na karcie i zamiast wpisać 00:58,60 w PS1 wpisał 01:58,60 :) prosta rzecz do poprawy, a tak to musieliśmy czekać na "oficjalne" wyniki (do 1 w nocy?) żeby zgłosić uwagę
 
tak czy inaczej, mimo dwóch dni od powrotu nadal myślę o plejadach :D impreza jest genialna! jeszcze raz dzięki wszystkim obecnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem chwilę czasu więc do rzeczy.

Jak co roku specjalne podziękowania dla Dyrekcji za zorganizowanie kolejnego Zlotu. :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  Podziękowania dla CAŁEJ EKIPY ORGANIZATORÓW za wkład w to wydarzenie, na którym mogliśmy się dobrze bawić jak co roku. :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

Wyjątkowe podziękowania dla mojego osobistego pilota, który po kilku latach wrócił na fotel. :superhero: MYSZA dałaś radę jak widać po wynikach :puchar:

Podziękowania dla łódzkiej Ekipy Ł[K]RT za wspólne spędzone chwile, współzawodnictwo i wsparcie nie tylko na trasach ale też podczas wieczornych imprez do białego rana. :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drunk:  :drunk:  :drinks:  :drinks:  :drunk:  :drunk:  :drunk:

 

Podziękowania dla Krystiana z JP Oils (Importera marki ENEOS) za pamięć i wsparcie przy organizowaniu łódzkiego Teamu. B)

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych znajomych z Forum i podziękowania za wspaniałe chwile spędzone z „konkurentami” na Terenowej, dla balowiczów „tańczących codziennie do białego rana” i tych co nie dali rady rano ;-) :drinks::drunk:

 

Mam nadzieję, że w przyszłym roku odbędą się kolejne Plejady, a My spotkamy się tam Wszyscy

 

Do zobaczenia na kolejnych Plejadach ;)  B)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki powinny być ogłoszone przed rozpoczęciem Plejad ... :coffee:

 

 

 

 

;)

Święte słowa-wiadomo byłoby, czy jechać samochodem (zdobywać pudło)  czy np autobusem aby się integrować ;)

Chociaż nie-wiedząc o miejscu na pudle też byłoby można się integrować od rana do wieczora, wieczorem też trochę i tak do rana... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wcale nie dziwię wątpliwościom co do prawidłowych odpowiedzi na pytania

czemu nie można podać ich do ogólnej wiadomości zwłaszcza że faktycznie na turystykach znaczą one ogromnie wiele

sam jestem ciekaw na które pytanie odpowiedzieliśmy źle u nas choć wynik zmieni nam to może o 1 miejsce albo w ogóle - chciałbym wiedzieć za co obtengolić pilota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wcale nie dziwię wątpliwościom co do prawidłowych odpowiedzi na pytania

czemu nie można podać ich do ogólnej wiadomości zwłaszcza że faktycznie na turystykach znaczą one ogromnie wiele

sam jestem ciekaw na które pytanie odpowiedzieliśmy źle u nas choć wynik zmieni nam to może o 1 miejsce albo w ogóle - chciałbym wiedzieć za co obtengolić pilota ;)

Myśmy pierwszego dnia mieli w kilka załóg takie same odpowiedzi, ale lepiej nam wyszły PS i mieliśmy po pierwszym dniu najgorszy wynik, tak że pojęcia nie mam jak to jest liczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wcale nie dziwię wątpliwościom co do prawidłowych odpowiedzi na pytania

czemu nie można podać ich do ogólnej wiadomości zwłaszcza że faktycznie na turystykach znaczą one ogromnie wiele

sam jestem ciekaw na które pytanie odpowiedzieliśmy źle u nas choć wynik zmieni nam to może o 1 miejsce albo w ogóle - chciałbym wiedzieć za co obtengolić pilota ;)

Święte słowa. O ile w zeszłym roku i wcześniej razem szukaliśmy odpowiedzi to i wyniki z tego jakieś były, jak w tym roku pilot-czyli Ośrodek Decyzyjny-samodzielnie wpisywał odpowiedzi, to o wyniku w "Krajoznawcy" lepiej nie wspominać ;)

Czy można prosić o dodanie do wyników listy prawidłowych odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja się wcale nie dziwię wątpliwościom co do prawidłowych odpowiedzi na pytania

czemu nie można podać ich do ogólnej wiadomości zwłaszcza że faktycznie na turystykach znaczą one ogromnie wiele

sam jestem ciekaw na które pytanie odpowiedzieliśmy źle u nas choć wynik zmieni nam to może o 1 miejsce albo w ogóle - chciałbym wiedzieć za co obtengolić pilota ;)

Myśmy pierwszego dnia mieli w kilka załóg takie same odpowiedzi, ale lepiej nam wyszły PS i mieliśmy po pierwszym dniu najgorszy wynik, tak że pojęcia nie mam jak to jest liczone ;)

 

wy mieliście tarfyfikator Modów - ilość udzielonych forumowiczom nagród przekładała się na współczynnik doliczanej taryfy :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja się wcale nie dziwię wątpliwościom co do prawidłowych odpowiedzi na pytania

czemu nie można podać ich do ogólnej wiadomości zwłaszcza że faktycznie na turystykach znaczą one ogromnie wiele

sam jestem ciekaw na które pytanie odpowiedzieliśmy źle u nas choć wynik zmieni nam to może o 1 miejsce albo w ogóle - chciałbym wiedzieć za co obtengolić pilota ;)

Myśmy pierwszego dnia mieli w kilka załóg takie same odpowiedzi, ale lepiej nam wyszły PS i mieliśmy po pierwszym dniu najgorszy wynik, tak że pojęcia nie mam jak to jest liczone ;)

 

Widać uznano, że mieliście za dobre czasy-czyli oszukiwaliście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bagginssss powiedział bylibyśmy na miejscu....drugim chyba czegoś nie przeliczyłeś, gdyby odjąć 30 pktów karnych np. z kolumny AI (D2 P + PZ 4 i 6), to zamiast 80,34% wynik końcowy jest 82,49%, czyli zamiast 10 masz 7 miejsce  

Masz rację, Graczu, zapomniałem, że to jeszcze trzeba przez 0,8 pomnożyć, mój błąd.. :rolleyes: 

wychodzi na to, że trzeba było samemu wsiąść na ten głupi rowerek co się kierownicę za plecami trzymało, a nie wsadzać na to młodą co nogami do ziemi nie sięgała.. :D 

co do transparentności wyników i trzymania się zasad - nie rozumiem dlaczego nie stosuje się tej samej metody dla wszystkich podobnych zadań, np. na tur-szos obie próby rowerkowe mają przeliczone czasy na punkty karne, ale już próba w labiryncie nie, wszyscy mają jak leci po 30 karnych oprócz JEDNEJ osoby, która wybiegała najlepszy czas i ma zero... :huh: to po co było biegać po tych krzakach na czas jak i tak nic to nie dawało...? a akurat na tej próbie różnice czasowe są tak duże, że (oprócz może trzech pierwszych miejsc) mogłoby to kompletnie zmienić końcową klasyfikację...

dla mnie to jest drugi rok z rzędu najbardziej irytujące i niezrozumiałe, i uważam że jest to problem: to, że zmienia się zasady w czasie gry wg czyjegoś uznania (?)

i też chciałbym listy z prawidłowymi odpowiedziami, jaki tu jest problem..?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale już próba w labiryncie nie, wszyscy mają jak leci po 30 karnych oprócz JEDNEJ osoby, która wybiegała najlepszy czas i ma zero...

Ale jaki czas ? :P

Coś w stylu :  

 

U nas ktoś zrobił dziwny błąd na karcie i zamiast wpisać 00:58,60 w PS1 wpisał 01:58,60
 

 

 

 

na tur-szos obie próby rowerkowe mają przeliczone czasy na punkty karne, ale już próba w labiryncie nie
- a jak było ze strzelaniem z łuku?

Mało kto trafił 3 razy, a wg wyników tylko trzy osoby nie zaliczyły - wszyscy pozostali jednakowe wyniki "0". Więc po co na kartach wpisywali za każde pudło punkty karne jak później i tak to nie miało znaczenia.

 

Wyniki zawsze były i niestety chyba będą jedną wielką zagadką Plejad. :biglol:  :P  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po analizach i przede wszystkim przesłanych info od ludzi na PV (za co dziękuję) wychodzi, że powinienem mieć minimum 3 miejsce w turbo bo jedno z aut z podium klasy turbo definitywnie było OutLaw (nawet dostałem linki do nielegala z opisem/historią auta ;) ) - nie mnie to jednak oceniać - z drugiej strony, jakby gość się zapisał, tak jak należy do OutLaw to by 1 miejsce wyjął :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...