Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Doleje oliwy do ognia Gdybym zgłosił protest o niesłusznie przypisane 5 sek kary (mam zdjecie karty i filmik z przejazdu) na OS11, to przeskoczylbym Ciebie w Turbo i Generalce

 

A jakby mi wpisali 57s w OS10 to znowu bym Ciebie przeskoczył :D  :D  :D  :D 

 

 

 

wiec faktycznie lepiej odpuśćmy te dywagacje i miejmy nadzieje za rok bedzie lepiej

 

Amen B)  

 

 

jakby tak każdy zgłosił, że coś nie tak, to by wyszło, że wszyscy mają pudło :mrgreen:

 

albo impreza końcowa trwałaby 2 dni  :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Wiśle pojechałem w outlaw turbodziadkiem tylko dlatego, że miałem wydech przelot :D Czułem się jakbym przyszedł z nożem na strzelaninę co prawda, ale regulamin mówił wprost.

Nieznajomość regulaminu nie usprawiedliwia że ja pierwszy raz  :book:  :coffee:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aplikacji to wszystko fajnie, ale weźcie pod uwagę ile potencjalnych problemów jest po drodze:
- baterie w naszych smartfonach padają
- mozliwy brak internetu (nie jeździmy przecież w centrach miast, każdy może mieć innego operatora)
- czas i koszty potrzebne na testy takiej aplikacji (jak się testuje samemu to wszystko działa, a przy 250 załogach jednocześnie korzystających z tej appki nagle się pojawiają problemy z wydajnością, transakcyjnością itd.). 
- koszt napisania samej appki + części serwerowej, która to wszystko zbierze do kupy + zrobienie tego tak, aby działało nie tylko na dane plejady ale również każde następne jest pewnie większy niż suma wszystkich nagród z wszystkich tras ;)

Gdyby plejady były co tydzień to tak, jak są raz na rok - "nie opyla się". sorry za studzenie zapału ;)

Przy okazji w moim poprzednim poście pochwalnym zapomniałem napisać, że w tym roku ksiązki drogowe były wg. mnie najlepsze spośród ostatnich edycji. Jasne, czytelne, dobrze, że były mapki z próbami sportowymi. Co do jedzenia, ja się homarów nie spodziewałem - byłem zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Andremil brawooo!! Jednak można poprawnie policzyć czasy :-) A już myślałam że się nie da... :-D

Pod warunkiem, że są dobrze przepisane z karty drogowej, bo nasze nie wszystkie są takie same ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@graczu, zawsze w życiu można podejść do tematu optymistycznie albo pesymistycznie (realistycznie pewnie będzie gdzieś pośrodku). ;)

 

 

 

- baterie w naszych smartfonach padają

 

Pewnie każdy ma ładowarkę samochodową.  

 

 

 

- mozliwy brak internetu

 

Wpisany (i zablokowany przed edycją) wynik może się update'ować po zalogowaniu w sieci.  

 

 

 

- czas i koszty potrzebne na testy takiej aplikacji

 

Mamy cały rok na testy. Pewnie na TF jest kilku informatyków ogarniających temat. Jak zauważył @Izotom może to być fajna inicjatywa oddolna. 

 

Poza tym tradycyjne karty by pozostały. Każdy mógłby na koniec dnia, przed ostatnim PKC-em sprawdzić i porównać dane z karty papierowej z tymi w aplikacji i przed oddaniem karty nanieść poprawki u sędziego odbierającego kartę.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zwiedzania, to warto Plejady potraktować jako pewną "zajawkę". Ja gdybym tylko miał dość czasu, każdy z regionów odwiedzonych podczas Zlotu odwiedziłbym w ramach urlopu i wrócił do tych miejsc na spokojnie.

Przecież na filmach DVD z Plejad Dyrekcja mówi, że specjalnie to jest tak zorganizowane, abyśmy zobaczyli te tereny z niedosytem wyjechali i tam wrócili na spokojnie, choćby podczas urlopu. Np tak, jak to zrobił @@Ayu,

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdyby plejady były co tydzień to tak, jak są raz na rok - "nie opyla się". sorry za studzenie zapału
 

Jakie studzenie zapału? Przecież pisałem o testowy Plejadach :P  :mrgreen:

 

 

 

Jasne, czytelne, dobrze, że były mapki z próbami sportowymi.

Również pochwalam: próby w książce - miodzio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez przylaczam sie do tak licznych gratulacji dla kj5d za najlepsze czasowki!!! :D :D

 

W koncu sie udalo bo zapewne jackpot zrobil to idealnie - jako pilot spal na kazdej probie i nie przeszkadzal Ci Konradzie kj5d!! :D:P

Stanowczo go nie doceniasz. On jest teraz Wojownikiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo a to jakas nowosc :D zalozyliscie moj spoiler wiec wygrana sama przyszla :D

 

 

Aha, gratki rowniez dla Kacper Zawadka w najfajniejszym GT :D w kolorze Ferrari :D, "malo brakowalo" i byloby pudło...., jak u wszystkich innych :D

 

https://www.facebook.com/SJSpl/posts/10153779908614405:0

 

post-2266-0-65868400-1464896178_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim ;) !! 
My Również chcieliśmy podziękować za kolejną niesamowitą przygodę w której mogliśmy uczestniczyć.
Były to nasze drugie plejady i pierwsze na Podium !! :) 
Dziękujemy organizatorowi za zorganizowanie według mnie najlepszej i najlepiej zorganizowanej imprezy motoryzacyjnej w Polsce.
[chciał bym zapomnieć o osobie która odebrała nagrodę na scenie i miała obiekcje co do pracy sędziów ale po prostu nie mogę] - Więc specjalnie dla tego pana ślę polecenia odnoszące się do zasad dobrego zachowania oraz kultury z którymi zapewne nie miał po drodze. 2ff0c4f2e85cc06bmed.jpg

Ogromne podziękowania dla Załogi Przemekka,Justi,Marcin,Natalia oraz B52 i Oli ;)
Dzięki ich "podpowiedziom" uzyskaliśmy podium i bez tego wsparcia na pewno nie było by możliwe osiągnięcie takiego wyniku. 
Na samym końcu ale chyba najważniejsze podziękowania dla mojej żony która ogarniała naszych współ pilotów [synów] w postaci 10 miesięcznego Maxa i 5 letniego Oliwiera którzy wykazali się niesamowitym dopingiem oraz wytrzymałością fizyczną i fizjologiczną gdzie z tego drugiego jestem pod ogromnym wrażeniem ..;)
Pierwsze plejady -Arłamów odbyliśmy na trasie Tur-Szos - tam szanse na podium były słabe bo żona w tym czasie była w 7-8 miesiącu ciąży a czasami w 11 ... 
W tym roku mieliśmy dużo większe możliwości jak już wyżej napisałem dzięki dobrym duchom oraz dzięki temu że wiedzieliśmy co się z czym je i jak to wygląda.Bez skromności chciał bym dodać że czasy moich przejazdów były zacne i sam byłem pod ich wrażeniem, forester też bo dzisiaj akumulator odmówił posłuszeństwa ...

Oklejenie naszego rydwanu szczęścia przyniosło zamierzony efekt - bez urazów na lakierze ! :) i gorąco mogę polecić ten zabieg jeżeli komuś tak zależy na lakierze jak nam. ;) 
 

Nadal jesteśmy pod niesamowitym wrażeniem jak ta impreza jest zorganizowana i jaki nakład pracy musiał zostać włożony aby zorganizować tak dużą imprezę i przygotować ją własnie w taki sposób.

Co do posiłków "It's RALLY Gentelman" :) nie ma co się czepiać, choć Arłamów posiłkowo był mega na trasie [hotelowo bardzo słabo] ale chyba nie możemy mieć uwag do organizatora za to że Pani Gienia przesoliła Pomidorową, ważne że micha była ;)

Cała reszta organizacyjna była według mnie przygotowana na niesamowicie wysokim poziomie, i jedyne o co bardzo bym prosił to możliwość ogłoszenia wyników wcześniej, ponieważ 2 w nocy na takiej imprezie kończy się własnie takimi wystąpieniami jak moje, z którego nie jestem jakoś specjalnie dumny a szczerze powiedziawszy to nie pamiętam go jakoś wybitnie dokładnie.

Chciał bym również pozdrowić panów z załogi 404 i ich kompanów w którymś niższym numerze którzy bez "napinki" jak mało kto przemierzyli całe plejady z uśmiechem na ustach ;) 
Pumex -jeżeli to czytasz to wiesz że mam duuuuużą prośbę :) 
I mam propozycję .. może zakład na przyszłe Plejady obstawiający wygrany nr załogi :)?
[nie mam na myśli siebie - obstawię 2 numery tylko nie z szosowej :P

 

Dziękujemy jeszcze raz Organizatorowi oraz naszym pomocnikom oraz znajomym z zeszło rocznych plejad z którymi mieliśmy przyjemność po raz kolejny spotkać się w niesamowitych okolicznościach i super imprezie.
Dziękujemy również nowo poznanym osobom które poznaliśmy Bartek i Ola za miło spędzony czas i za wsparcie.

Pozdrawia Załoga nr 412 Tur-Ter 
Do zobaczenia za rok :)


 

 

 


 

 

 
 

 

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciał bym również pozdrowić panów z załogi 404

Tam akurat jechała rodzina, na próbach jechali rodzice i nie wyglądali na dwóch mężczyzn...

 

 

 

choć Arłamów posiłkowo był mega na trasie [hotelowo bardzo słabo]

Znaczy że co??? Bo nic innego ponad to, że była tylko jedna lokalizacja do wyboru nie przychodzi mi na myśl, co mogło być słabe w zeszłym roku.

 

Poza tym-gratulacje za zajęcie miejscówki na pudle :)

W tym roku mi się "nie jechało", w zasadzie po każdej próbie miałem nieodparte wrażenie, że jechałem wolno, za wolno... sam nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciał bym również pozdrowić panów z załogi 404

Tam akurat jechała rodzina, na próbach jechali rodzice i nie wyglądali na dwóch mężczyzn...

 

 

 

choć Arłamów posiłkowo był mega na trasie [hotelowo bardzo słabo]

Znaczy że co??? Bo nic innego ponad to, że była tylko jedna lokalizacja do wyboru nie przychodzi mi na myśl, co mogło być słabe w zeszłym roku.

 

Poza tym-gratulacje za zajęcie miejscówki na pudle :)

W tym roku mi się "nie jechało", w zasadzie po każdej próbie miałem nieodparte wrażenie, że jechałem wolno, za wolno... sam nie wiem dlaczego.

 

Ja również jechałem z rodziną ?? i jakie to ma znaczenie ?? 

Panów z 404 i niższego numeru - w sensie tą ekipę "numerową"  z której zapamiętałem tylko wyższy numer. 

W zeszłym roku JEDZENIE było słabe w Hotelu, Hotel z prestiżem a jedzenie marne i nie chodzi tu o ilości. - na trasie obiad w Arłamowie wymiatał ! 

Kecajek jaki miałeś nr załogi ?

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[chciał bym zapomnieć o osobie która odebrała nagrodę na scenie i miała obiekcje co do pracy sędziów ale po prostu nie mogę] - Więc specjalnie dla tego pana ślę polecenia odnoszące się do zasad dobrego zachowania oraz kultury z którymi zapewne nie miał po drodze. 2ff0c4f2e85cc06bmed.jpg

 

 

"Mozesz mnie chamem zwać. Mozesz mi w mordę dać....."

 

http://www.empik.com/szemrane-piosenki-grzesiuk-stanislaw,243723,muzyka-p

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Action, to

 

"Mozesz mnie chamem zwać. Mozesz mi w mordę dać....."
 raczej nie w stylu Rafała (@@Fortis, ) na tyle, na ile Go znam  ;)  :)

 

@@Fortis, gratuluję zwycięstwa w "naszej" klasie. Fajnie się patrzyło na Waszą radość! :puchar:

 

Choć my w tym roku znowu bez podium, to czujemy się wygranymi. Jechaliśmy w super grupie, wspieraliśmy się, doradzaliśmy i podpowiadaliśmy sobie, pilnowaliśmy się.... I właśnie dla mnie o to w Plejadach chodzi. Żeby bawić się nie tylko na wcześniakach i na imprezie głównej, ale również podczas przejazdów. To były super cztery dni! Nasza córka po powrocie do domu powiedziała: dawno się tak fajnie nie bawiliśmy całą czwórką. I w tych słowach zawarła chyba to, o co chodzi Organizatorom, którym zresztą gratuluję kolejnej udanej imprezy a Ojcu Dyrektorowi dziękuję, że po raz kolejny miał siłę i chęć zapewnić nam taką fajną zabawę.

 

Oczywiście dziękuję również naszym dzieciom. Bez nich wiele konkurencji zręcznościowych nie byłoby zaliczone z tak świetnym wynikiem. Tym bardziej nie rozumiem rodziców, którzy nie dopuszczali swoich dzieci (w podobnym wieku jak nasze) do czynnego udziału w konkurencjach zręcznościowych. Nam, odcięcie się od "spinki" i włączenie w zabawę dzieci, dało dużo frajdy!

 

B-52 dziękujemy za wspólne "zwiedzanie" gminy Kołobrzeg! I gratulujemy 7 miejsca. Super debiut!

 

Co do jedzenia. Mnie tam smakuje wszędzie i zawsze, kiedy nie muszę gotować. Dlatego nie powiem ani jednego złego słowa na wyżywienie.

 

Chciałabym również pogratulować WSZYSTKIM INNYM ZWYCIĘZCOM! Również tym, którzy stanęli na podium! Brawo! :puchar:

 

Izotom, no szkoda....ale za to Izka dała radę jak zwykle! :thumbup:

Chojny, gratuluje Małej Korony (tak to nazwałeś?). Jesteś pierwszym, który tego dokonał?

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Justi, @@Fortis, świetnie nam się z Wami spędzało czas :). Oczywiście dotyczy to też reszty uczestników, tj. Moniki, Przemka i wszystkich dzieci :). Przypadek sprawił, że mieliśmy numery obok siebie i kapitalnie wyszło ;). Wszyscy jesteśmy w pierwszej dziesiątce, więc jest sukces, a i zabawa była pyszna ;). Dawaliśmy ognia, dużo się śmialiśmy, wspieraliśmy się w rozmaitych przedsięwzięciach, sympatyczność w skali od 1 do 10, jakieś sześćdziesiąt ;). Atakujemy za rok?

 

A co do organizacji - mnie się wszystko podobało bardzo i jest ogólnie luz ;). Raz się tylko odrobinkę zezłościłem bo był mały błąd w rołdbuku i się zgubiliśmy. Dąs ten trwał jednak bardzo krótko i był ogólnie bez znaczenia ;).

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wrocilem ze Zlotu to juz trzeba sie bylo rzucic w wir roboty ;)
 
Chcialem wyrzucic kilka slow od siebie: w tym roku z roznych wzgledow czasowo-finansowych po latach przerwy wrocilem jako element organizatorski na Plejady. Daaaaaaaaaawno temu, gdy nawet jeszcze nie posiadalem prawa jazdy, trasy byly tylko dwie, uczestnikow garstka, Leszek Kuzaj czasem STIem wjezdzal na proby terenowe, a klasa "Outlaw" byla jedynie marzeniem niektorych ( :mrgreen: ) juz wpisywalem czasy do kart i angazowalem sie w organizacje. Ciekawym przezyciem bylo zatem ponownie wcielic sie w te role ;)
 
Przepraszam w tym roku za "wywyzszanie sie" oraz "patrzenie na wszystkich z gory". Czasem tez zdarzalo sie "zadzierac nosa" albo "bujac w oblokach". Ale gdy stalem na probach terenowych, przysiegam, ze wbrew pozorom nigdy nie zakladalem "z gory", ze komus pojdzie dobrzy czy zle i zawsze grzecznie i zgodnie z prawda podawalem punkty na tyczkach. Tak, ja to ten co kazdemu machal lapa zza steru tego tankowca  Patrola, co cierpi na gigantyzm ;)
 
Przepraszalem juz rowniez ekipy terenowe, ktore jechaly za nami w sobote rano na dojazdowce w kierunku poligonu - jechalbym szybciej, ale przede mna snul sie Dyrektor-zawalidroga tym swoim koreanskim pudelkiem na zapalki :rolleyes:
 
:mrgreen:
 
Bardzo fajnie bylo obserwowac zmagania na terenowej! Widac kolosalne roznice w technice jazdy, ktora bardzo sie rozni w zaleznosci od poisadanego typu samochodu :) Czasem jednak technika wydawala sie byc calkowicie niezalezna od pojazdu, jak to mialo miejsce w przypadku pewnej zalogi kobiecej (Apacz i Sebakian, jesli dobrze rozumiem, to je dobrze znacie :mrgreen: ) Przy brodzie z tyczkami praktycznie kazdemu pokazywalem, aby podjezdzal powoli, bo tam kluczem do sukcesu bylo zalozenie ZEN. Paniom rowniez pokazywalem: "Piano, piano... piaANO! PIANO! ... PIANO!!!" i musialem odskoczyc na bok, aby nie zostac ochlapanym :biglol:
 

Ale musze szczerze przyznac, ze troszke sie zawiodlem - nie wiem, czy to kwestia wczesniejszych zapowiedzi i grozb, ale zaskakujaco malo zalog sie zakopywalo i wymagalo wyciagania :rolleyes::mrgreen: Dopiero na piaskarni niektorzy WRESZCIE sie zlitowali i utkneli :D Ogolne wrazenie po tych kilku dniach jest jednak takie: jesli myslicie, ze macie zapiernicz jako uczestnicy... to nie widzieliscie co to znaczy zapieprzac :o Pelen szacun dla tych, ktorzy to robia co roku: wstawanie w polowie nocy, maksymalnie kilka godzin snu, ciagle zapieprzanie z punktu A do punktu B, masakra! Bestia poznala tryb jazdy zero-jedynkowy w moim wykonaniu i na szczescie przezyla zapieprzanie grubo powyzej 120kmh po poligonie, choc kilka razy byla "airborne:huh:
 
Przynajmniej ja na szczescie nalezalem do tych, ktorzy po zjechaniu ostatniej zalogi mogli rowniez zakonczyc prace - nie to co niektorzy, dla ktorych praca nawet po rozdaniu nagrod jeszcze sie nie skonczyla  :( Niemniej umozliwilo mi to troche sie znowu pointegrowac: jej jak mi tego brakowalo przez caly rok!  :wub:  Chociaz oczywiscie "zaraz wroce, ide tylko po sos do kielbaski" zwykle konczylo sie powrotem po 30min i zimna kielbaska, bo co chwile sie spotykalo znajoma facjate  :biglol:
 
Gratuluje serdecznie wszystkim, ktorzy staneli na podium (podiach??) oraz tym, ktorzy znalezli sie na satysfakcjonujacych dla nich pozycjach  :yahoo:  Szkoda mi strasznie tych, ktorzy nie dali rady o wlasnych silach odbyc wszystkich prob i z powodu roznorakich awarii musieli liczyc na wsparcie serwisu  :unsure: Ale jednoczesnie pelen szacunek za zachowanie dobrego humoru - to przede wszystkim do Prema, Dzioby i JackaM  (to co, XTek bedzie?? ) :)
 
Na terenowej chyba kluczem do sukcesu mlodego Subary'ego bylo bieganie po probach wzdluz i wszerz i zapoznawanie sie z kazda dziura i kazdym korzeniem - ale kto mlodemu zabroni, bo na pewno nie zdrowie i kondycja  :biglol:  ;) Nie umniejsza to jego sukcesowi, ktory szczegolnie jak na debiut jest godny uznania! Trzeba przyznac, ze mimo wszystko terenowa w porownaniu do szosowki to jest prawdziwy hardkor. My na szosowej to jak te primadonny: zapoznawanie sie z mapka, z kazdym zakretem, odsuwanie butem zbyt duzych kamyczkow, narzekanie na wyryp i takie tam... a na terenowej? Ustawienie azymutu na starcie i DZIDA!  :o  :D
 
Przylacze sie tez do gratulacji dla Jumpmana (choc dalej nie wiem dokladnie ktory to? To ten, ktory NIE WYKRECIL NAJLEPSZEGO CZASU w grze komputerowej?  :biglol:  :biglol:  ). Swietne czasy Impreza na szczudlach spowodowaly, ze zarowno Primi jak i ja ... podnosimy rekawice!  :wrrum:  Widzimy sie w przyszlym roku B) Super_Bolek: gratki za drugie miejsce w klasie!! Dzieki za obrone honoru BRZowcow i gratulacje za duuuuuzy postep, bo tego sie nie da nie zauwazyc  ^_^ (ale o co chodzilo z tym watkiem Foresterowym na scenie?? :PUrabus, buzi za przemile slowa ze sceny  ^_^ Niezawodny, z cala ekipa - nic, tylko czekac az mlodziez sie rozproszy po pozostalych trasasch i tam zacznie siac groze ;)
 
Chojny i Zoui ... jeszcze Ojciec Dyrektor wymysli na Was haka...  :coffee:
 
:biglol:
 
___________________________
 
 
Co do punktow krytyki: na pewno bedzie jeszcze mozliwosc zgloszenia uwag poprzez odpowiedni formularz, oczywiscie kazda forma... przepraszam - PRAWIE kazda forma uwag jest mile widziana. Na ten moment moge juz powiedziec, ze juz sa podejmowane kroki, aby w przyszlym roku wyniki byly publikowane znacznie, znacznie wczesniej. Ilosc zalog w tym roku po prostu przekraczala mozliwosci dotychczasowego systemu, w zwiazku z czym musi on ulec zmianie.
 
Co do procentow w wynikach: nowosci zawsze na poczatku powoduja pewne zamieszanie, wiec rozumiem pewna frustracje. Ale uwazam, ze usuwaja wiele niejasnosci. Przeciez przynajmniej tym razem juz nie bylo slychac argumentow "AAAALE gdyby nie ta hulajnoga, to..." hihi ;)
 
Oczywiscie nieuprzejmi czlonkowie ze srodowiska organizatorskiego to jest absolutny no-go. Niestety, jak wiadomo, nie wszyscy zaangazowani sa z ramienia SIP, sila rzeczy duzo jest osob lokalnych, szczegolnie przy zadaniach, ktore niejednokrotnie wymagaja obecnosci i obslugi "tubylcow". A ci czesto, mimo zapowiedzi, jednak nie oczekuja takiego ogromu przedsiewziecia i sa troche bezdradni w obliczu MASY uczestnikow, nieraz zamieniajac bezradnosc ... w agresje :( Za to mozna tylko przeprosic, co tez pozwole sobie w tym miejscu uczynic. SIP na pewno rowniez nad tym faktem ubolewa. 
 
Na szczescie za to wiekszosc sedziow sportowych, jak pewnie zauwazyliscie, to ekipa stala, zajmujaca sie Zlotem co roku i kumajaca czacze ;)
 
 
Niestety musze sie tez odniesc do wypowiedzi Actiona. Mialem nadzieje, ze jego wypowiedz na scenie to byla pod wplywem emocji i ze po ochlonieciu nastapia na forum przeprosiny za forme. Coz, zawiodlem sie  :rolleyes: Stary, nalegajac i powtarzajac ciagle to samo, niestety pograzasz sie. Wydawalo mi sie, ze juz podczas imprezy wieczornej wyjasnilem ci, co zrobiles nietak: a musialem to zrobic natychmiast, bo nie jestem czlowiekiem, ktory pozostaje wedlug tak karygodnego zachowania obojetny. Zostales slusznie wygwizdany i wbrew temu co twierdzisz, wcale nie za tresc, a za forme! Sam powiedziales, ze to twoj piaty zlot - wiem, bo przeciez na szosowej jezdzilismy blisko siebie. Zawsze mi sie wydawalo, ze jestes spoko gosc i po kims, kto juz n-ty raz bierze udzial, spodziewac by sie mozna wszystkiego, ale nie takiego zachowania.
 
Zapytalem cie: czy jak widziales nieprawidlowosc w wyniku innej zalogi, zglosiles to sedziemu?
-nie
Czy od momentu zakonczenia prob do imprezy wieczornej zglosiles nieprawidlowosci?
-nie
Czy po OGLOSZENIU WYNIKOW zglaszales nieprawidlowosci?
NIE! Bo, jak sam przyznales, wolales integrowac sie z reszta.
 
Ale za to smiesz miec czelnosc w OSTRYCH SLOWACH, bardzo niekulturalnie krytykowac organizatorow i zarzucac oszustwo. I na dodatek wobec mnie twierdzisz, ze to zrobiles majac na wzgledzie DOBRO IMPREZY  :biglol:  Czy jak znajomy robi cos zle to mowisz mu to na spokojnie, w cztery oczy czy wskazujesz go palcem i wszystkim wokol oglaszasz "ON JEST DEBILEM!!" ? Taka jest twoja interpretacja "kolezenstwa"? To mam nadzieje, ze twoi znajomi sa tego swiadomi  :wacko:
 
Rozumiem twoja frustracje, uwierz. pare lat temu stracilem pierwsze miejsce w klasie ze wzgledu na pomylke w liczeniu wynikow. Ale FORMA przekazu w tym przypadku calkowicie przeslania TRESC, wiec zamiast cokolwiek osiagnac, to straciles w oczach bardzo wielu (co widac po poprzednich wpisach). I pragne ci przypomniec, ze to glownie dzieki staraniom goscia ktory w tym roku wygral, klasa Outlaw w ogole istnieje  :rolleyes: Bez niego nie mialbys w reku nic, nawet pucharu. Chcesz sie scigac, to masz mnostwo mozliwosci w ciagu roku, na Zlocie Plejad od tego momentu nie bedziesz mile widziany.
 
 
 
_____________________
 
Jeden pozytyw z tego wszystkiego plynie: tradycji stalo sie zadosc i jak co roku, tak i w tym podczas imprezy wieczornej znalazl sie jeden _______ (tu wstaw wlasne okreslenie)  :biglol:

  • Lajk 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi gwiazdami?

Czy może ktoś mi to wyjaśnić na PW

 

Jutro opiszę swoje wrażenia z Plejad. Oczywiście pozytywne! :)

 

Pewne rzeczy są do poprawy i dlatego chętnie zgłoszę swoje uwagi we wspomnianym przez Juniora formularzu.

 

Szkoda, że trzeba czekać kolejny rok. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...