Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa outlaw(eta) inaczej nie może ;)

Taniej wychodzi auto z gazem i laweta niż jazda imprezą na kołach.

Pomijam już średnią przyjemność jazdy moim autem na takim dystansie. ;):)

Poza tym, dbam o samochód i nie chcę nabijać nim niepotrzebnych kilometrów autostadowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam idzie z Dronami ? Ja naszego wczoraj szukałem 200m dalej w pszenicy, a dzisiaj ściągałem z drzewa :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

Ja już swoim latam po salonie bez problemu - co prawda mam do malowania sufit w 3 miejscach (że nie wspomnę o przyciętych kwiatkach) no i kot na odgłos "odpalania" drona wycofuje się z pola jego działania (chyba się zraził o próbie ściągnięcia zabawki na ziemie ;-)). Ale latam już prawie perfekcyjnie - pod stołem i krzesłami też.   :biglol:  :biglol:  :biglol:  

 

Pozdrawiam 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dron... syn go wyciągnął z pudełka już w Kołobrzegu jak tylko przyjechaliśmy z Biura Zlotu. Apka na Androida była na telefonie szybciej niż dało się to zauważyć ;)

Po WiFi połączyło się to wszystko dość sprawnie, przynajmniej jemu ;)

Dodam tylko, że bez kamerki będzie latał dluzej, bo ona korzysta z akumulatora drona.

Nie próbowałem jeszcze latać na dworze bo wiatr był za silny.

Odnośnie problemów z kierowaniem: on się domyślnie uruchamia w drugim trybie sterowania (Mode 2). W takim ustawieniu reakcje drona mogą być inne niż byśmy oczekiwali. Żeby przełączyć go w tryb 1 podczas włączania trzeba trzymać przesunięty prawy dolny przełącznik.

Przynajmniej wtedy działa tak, jak tego oczekuję.

No dobranie lata tylko reguje w tym kierunku i w taki sposób, jakiego oczekuję ;)

A wyniki z wszyskich tras są na stronie Zlotu.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji masz opis elementów zapasowych ;) 

 

 

"My" polataliśmy juz w pokoju Hotelowym na Plejadach... do momentu kalibracji drona trochę podemolowałem pokój ale wystarczyło pogmerać w ustawieniach i się dronik okazał bardzo posłuszną zabawką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś już może zapasową baterię do drona? Jaki symbol i pojemność powinna mieć bateria? Można gdzieś przez internet zamówić?

Zamówiłem 700 mAh - dwie sztuki. Ciężarowo ok i mieści się w dronie. Ładowanie też nie trwa 4 godzin jak w przypadku 1000 mAh. Patrz na Allegro. Jest tam tego od liku.

Generalnie dron lata ok ale trzeba troszkę poświęcić czasu na kalibrację i mieć pod ręką drabinę i takie tak ;) . Albo pójść na rozległą łąkę i byle nie wiało. W sumie fajna zabawka i chyba sprawię sobie coś bardziej profi tak mi się spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja drona nie dostałem .

a byłeś z dziećmi. Zdaje się, ze dron był dla dzieci  :) Mi nie chciał latać ale znajomy sprzedaje drony i mi wszystko ustawił lata aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakies linki do godnych polecenia aku ?

tez mi sie spodobalo, kamerke odpialem, zeby odciazyc dronika i dluzej latac.

cudow nie ma co oczekiwac, uwazam, ze jest bardzo przyzwoity ;)


w offtopie byl jakis temat o dronach, moze odzyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupował ktoś już może zapasową baterię do drona? Jaki symbol i pojemność powinna mieć bateria? Można gdzieś przez internet zamówić?

Zamówiłem 700 mAh - dwie sztuki. Ciężarowo ok i mieści się w dronie. Ładowanie też nie trwa 4 godzin jak w przypadku 1000 mAh. Patrz na Allegro. Jest tam tego od liku.

Generalnie dron lata ok ale trzeba troszkę poświęcić czasu na kalibrację i mieć pod ręką drabinę i takie tak ;) . Albo pójść na rozległą łąkę i byle nie wiało. W sumie fajna zabawka i chyba sprawię sobie coś bardziej profi tak mi się spodobało.

 

Ja nie mogę swojego skalibrować  :rolleyes:

Co go włączę po ładowaniu, to na nowo muszę to robić, bo lata koślawo.

Jakieś sugestie co do kalibracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak Wam idzie z Dronami ? Ja naszego wczoraj szukałem 200m dalej w pszenicy, a dzisiaj ściągałem z drzewa :biglol: :biglol: :biglol:

Było super dopóki nie dałem spróbować polatać synkowi kolegi. W pięknym stylu zaparkował na czubku 15-metrowego drzewa. Nie mam pojęcia jak go sprowadzić na ziemie

16731e2a26c36decd81a3db9aee243d2.jpg

 

 

Wystarczy pilka rzucic w ta duza czerwona strzalke, powinna go stracic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lata komus to idealnie prosto i po full w gore pojdzie idealnie pionowo ?

moj jest skalibrowany tak mniej wiecej i da sie tym w miare prosto latac.

 

 

W pokoju hotelowym się udało. Pomogło też przełączenie trybu sterowania na ten wolniejszy czy coś, wtedy wolniej reagował i się słuchał jak trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że jak spadnie/uderzy o coś to wtedy już krzywo lata - ale u mnie wystarczy zresetować go - na kontrolerze obie manetki skos w dół-prawo - jak diody na dronie zamrugają znaczy, że zresetowany.

Lewy przycisk na szczycie kontrolera przełącza drona w tryb stabilizacji lotu - tzn nawet jak drona obrócimy w locie wokół osi to i tak sterowanie zostanie tak samo - nie trzeba kombinować gdzie jest "przód" drona żeby nim sterować - takie obserwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że jak spadnie/uderzy o coś to wtedy już krzywo lata - ale u mnie wystarczy zresetować go - na kontrolerze obie manetki skos w dół-prawo - jak diody na dronie zamrugają znaczy, że zresetowany.

Lewy przycisk na szczycie kontrolera przełącza drona w tryb stabilizacji lotu - tzn nawet jak drona obrócimy w locie wokół osi to i tak sterowanie zostanie tak samo - nie trzeba kombinować gdzie jest "przód" drona żeby nim sterować - takie obserwacje

Drony to proste w pilotarzu, jak się chcecie pobawic polecam helikoptery. Zanim jednak kupicie to kupic samo radio podłączyć do komputera i przelatac do zimy na symulatorach :)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...