Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja zauważyłem że jak spadnie/uderzy o coś to wtedy już krzywo lata - ale u mnie wystarczy zresetować go - na kontrolerze obie manetki skos w dół-prawo - jak diody na dronie zamrugają znaczy, że zresetowany.

Lewy przycisk na szczycie kontrolera przełącza drona w tryb stabilizacji lotu - tzn nawet jak drona obrócimy w locie wokół osi to i tak sterowanie zostanie tak samo - nie trzeba kombinować gdzie jest "przód" drona żeby nim sterować - takie obserwacje

Drony to proste w pilotarzu, jak się chcecie pobawic polecam helikoptery. Zanim jednak kupicie to kupic samo radio podłączyć do komputera i przelatac do zimy na symulatorach :)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

dawno temu kupilem sobie helikopter i zupelnie nie dalo sie tym latac, krecil sie w okol osi i tyle latania z tego bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja drona nie dostałem .

a byłeś z dziećmi. Zdaje się, ze dron był dla dzieci :) Mi nie chciał latać ale znajomy sprzedaje drony i mi wszystko ustawił lata aż miło
No może nie z "dziećmi" a dzieckiem jak narazie jest jedno ;). Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja zauważyłem że jak spadnie/uderzy o coś to wtedy już krzywo lata - ale u mnie wystarczy zresetować go - na kontrolerze obie manetki skos w dół-prawo - jak diody na dronie zamrugają znaczy, że zresetowany.

Lewy przycisk na szczycie kontrolera przełącza drona w tryb stabilizacji lotu - tzn nawet jak drona obrócimy w locie wokół osi to i tak sterowanie zostanie tak samo - nie trzeba kombinować gdzie jest "przód" drona żeby nim sterować - takie obserwacje

Drony to proste w pilotarzu, jak się chcecie pobawic polecam helikoptery. Zanim jednak kupicie to kupic samo radio podłączyć do komputera i przelatac do zimy na symulatorach :)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

dawno temu kupilem sobie helikopter i zupelnie nie dalo sie tym latac, krecil sie w okol osi i tyle latania z tego bylo
Dlatego trzeba miec umiejętności, za 500zl nic sensownego nie kupisz

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale za to smiesz miec czelnosc w OSTRYCH SLOWACH, bardzo niekulturalnie krytykowac organizatorow i zarzucac oszustwo. I na dodatek wobec mnie twierdzisz, ze to zrobiles majac na wzgledzie DOBRO IMPREZY    Czy jak znajomy robi cos zle to mowisz mu to na spokojnie, w cztery oczy czy wskazujesz go palcem i wszystkim wokol oglaszasz "ON JEST DEBILEM!!" ? Taka jest twoja interpretacja "kolezenstwa"? To mam nadzieje, ze twoi znajomi sa tego swiadomi 
 

 

Czyli co? Najlepiej  udawać że nic się nie stało? Czy jak bokser wychodzi do ringu to nastawia się na dobrą zabawę? Nie!! Bo jak by tak zrobił to z miejsca bez walki już jest przegrany. Zawody to jest WSPÓLZAWODNICTWO -> czyli rulsy jasne a i zawodnicy CHCĄ/PRAGNĄ wygrać!!!! Wytłumaczcie mi proszę po co organizować zawody skoro nikt nie chce zwycięstwa  a tylko  się dobrze bawić? Po co też robić "coś" nad czym nikt nie panuje a brak wiedzy i ogranięcia maskuje "bo to tylko zabawa"? Sztuka dla sztuki? To po uj nagrody i według jakiego klucza były rozdawane? Szkoda że nikt nie umie powiedzieć "przepraszam zrypałem". 

Być może Action pojechał grubo, być może nie?! Nie wiem. I tak patrząc to niektórzy są elementem wywrotowym, część Pretorianami a częśc to zwykłe lizityłki :) To po co Wy się spotykacie na Plejadach?

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie: po jakim czasie zorientowaliście się ze sa jeszcze jakieś części od spodu pudełka? :)

 

Po tym jak poszedłem na parking po śrubokręt aby się dostać do bateryjki w "pilocie"... a zorientowałem się jak nie mogłem znaleźć nóżek i tak znalazłem śrubokręt... czyli jak chwyciłem instrukcje.  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam inne pytanie: po jakim czasie zorientowaliście się ze sa jeszcze jakieś części od spodu pudełka? :)

 

Po tym jak poszedłem na parking po śrubokręt aby się dostać do bateryjki w "pilocie"... a zorientowałem się jak nie mogłem znaleźć nóżek i tak znalazłem śrubokręt... czyli jak chwyciłem instrukcje.  :biglol:

 

ja myslalem, ze mam wybrakowanego jak zobaczylem, ze inni maja drony z nozkami ;)

a spod pudelka odkrylem chyba dopiero w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chojny, o 06 Jun 2016 - 16:03, powiedział: super_bolek, o 06 Jun 2016 - 15:46, powiedział: Ja mam inne pytanie: po jakim czasie zorientowaliście się ze sa jeszcze jakieś części od spodu pudełka? :) Po tym jak poszedłem na parking po śrubokręt aby się dostać do bateryjki w "pilocie"... a zorientowałem się jak nie mogłem znaleźć nóżek i tak znalazłem śrubokręt... czyli jak chwyciłem instrukcje. :biglol: ja myslalem, ze mam wybrakowanego jak zobaczylem, ze inni maja drony z nozkami ;) a spod pudelka odkrylem chyba dopiero w domu :)
Naprawdę od spodu pudełka są nóżki?? To muszę poszukać... :yahoo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pilka rzucic w ta duza czerwona strzalke, powinna go stracic :D

Ktoś już na to wpadł ale nie zadziałało. Poszedłem dzisiaj do parku i okazało się, że strzałkę już ktoś strącił a dron wciąż wisi...

:-(

Edytowane przez alx
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka może go zestrzelić z łuku. :rolleyes:;)

Jak da radę z Krakowa strzelić to super, w razie czego zapraszam do Poznania

Wreszcie ktoś pomoc zaoferował, bardzo mnie to cieszy, bo w standardzie jest zwała i szydera z człeka w potrzebie

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja córka może go zestrzelić z łuku. :rolleyes:;)

Jak da radę z Krakowa strzelić to super, w razie czego zapraszam do Poznania

Wreszcie ktoś pomoc zaoferował, bardzo mnie to cieszy, bo w standardzie jest zwała i szydera z człeka w potrzebie

Kup drugiego drona i przeprowadź misję ratunkową.
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj helikopter kiedyś ściągnąłem wiatrówka. Teoretycznie miałem mu odstrzelic śmiga.... spadl na ziemię lecz po okolo 100strzalach :). Przynajmniej mialem satysfakcję ze nikt inny go nie bedzie miał hehe

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-


 

 

A ja drona nie dostałem :(.

Napisz dlaczego.

Hmmmmmmm dlaczego?? Akurat na tę pytanie odpowiedzi nie znam...

 

Nie pytałeś na miejscu?! Przy odbiorze wyprawek? Może po prostu Ciebie tam nie było? ;)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@alx, trzeba ściąć drzewo - taką mam koncepcję.

 

Jak w klasyku :D:D:D

 

 

Pozdrawiam

Nie mógłbym, serce mi pęka za każdym razem jak widzę spadające drzewo

 

 

 

Moja córka może go zestrzelić z łuku. :rolleyes:;)

Jak da radę z Krakowa strzelić to super, w razie czego zapraszam do Poznania

Wreszcie ktoś pomoc zaoferował, bardzo mnie to cieszy, bo w standardzie jest zwała i szydera z człeka w potrzebie

Kup drugiego drona i przeprowadź misję ratunkową.

Na taki pomysł czekałem! Wzywam wszystkie plejadowe drony na misję ratunkową. Mejdej... Mejdej...

 

Ja swoj helikopter kiedyś ściągnąłem wiatrówka. Teoretycznie miałem mu odstrzelic śmiga.... spadl na ziemię lecz po okolo 100strzalach :). Przynajmniej mialem satysfakcję ze nikt inny go nie bedzie miał hehe

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Już jeden spryciarz w Poznaniu strzelał z wiatrówki w miejscu publicznym. Pewnie o nim słyszeliście w wiadomościach.
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

spraw sobie wyszkolonego sokoła ;)

Albo kota.... z tym, że to też może skończyć się akcją ratunkową :biglol:

Po kota to już można wezwać strażaków, a wtedy, korzystając z ich obecności, może i drona uda się odzyskać ;)
Sounds like a plan

 

Ja raczej nie namówię zwierzaka żadnego na aportowanie drona, ale Wy na wszelki wypadek przyczepcie do swoich dronów śledzie czy inne sardynki, będzie Wam łatwiej wysyłać koty ratownicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj namierzyć w okolicy jakąś firmę która posiada auto z zwyżką. Przeważnie każdy elektryk podpinający prowizorki na budowy posiada takie auto albo wie gdzie szukać. Kwestia dogadania ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj namierzyć w okolicy jakąś firmę która posiada auto z zwyżką. Przeważnie każdy elektryk podpinający prowizorki na budowy posiada takie auto albo wie gdzie szukać. Kwestia dogadania ceny.

Masz rację. Pewnie będzie skórka za wyprawkę, ale sprawdzić trzeba.

No, a ten dron to czasem nie miał być dla dzieci ? :mrgreen:

Dron jest 12+ a więc dla moich dzieci były piękne torby plażowe i kubeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...