Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

-

 

 

 

 

 

 

A ja drona nie dostałem :(.

Napisz dlaczego.
Hmmmmmmm dlaczego?? Akurat na tę pytanie odpowiedzi nie znam...

Nie pytałeś na miejscu?! Przy odbiorze wyprawek? Może po prostu Ciebie tam nie było? ;)
Hmmmm

No może i nie było Mnie tam :P

 

A tak na poważnie ;) nie dostałem listy co było na wyprawkę "przyszykowane", brałem grzecznie co dali i to z uśmiechem na ustach że w ogóle coś było.

P.S. To były moje pierwsze Plejady więc nie byłem taki "hey ho".

A na "wynik" też się nie spinałem bo i po co. :D Taki picknik ;) rodzinno - turystyczny.

 

Ale ogolnie wielkie dzięki dla Organizatorów za imprezę było zacnie... No i poznaliśmy jedną z najlepszych knajp w Polsce wlaśnie w Dzwirzynie...

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drzewa, koty i misje ratunkowe, to najlepsze metody opracowano w zaprzyjaźnionym kraju - warto się skontaktować, na pewno pomogą ściągnąć zabawkę. Sukces gwarantowany  ...pozostaje tylko kwestia uregulowanie rachunków za drobne nieprzewidywalne szkody po akcji  :D 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz może ja napiszę coś od Siebie po Zlocie Plejad. Chciałbym wyrazić podziękowania wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę abyśmy się mogli świetnie bawić, szanownej @@Dyrekcja gdyż to pewnie dzięki niemu się spotkaliśmy, wszystkim załogom, które były i z którymi rywalizowaliśmy na trasie turystyczno-terenowej. Piąteczki lecą do @@Buchu 117 z pilotem, ekipy 431, @@pumex1 435 oczywiście z pilotką, załogi 437 i @@Ayu z 439 również z pilotką oraz @@raju 467. To były trzecie Plejady i chyba faktycznie pod względem organizacji najbardziej odstają od pozostałych ale liczę, że za rok będzie lepiej i pobijemy kolejny rekord załóg! Pozdrawiam wszystkich, kierowca "poszedł po całości" / "ale przywalił" 433.

 

PS Słynna "dzida" jednak się udziela i ciężko się jej oprzeć.

 

PS2 Czy komuś się kiedyś zdarzyło, że po próbie sportowej/sprawnościowej zadzwonił ISR?  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drzewa, koty i misje ratunkowe, to najlepsze metody opracowano w zaprzyjaźnionym kraju - warto się skontaktować, na pewno pomogą ściągnąć zabawkę. Sukces gwarantowany  ...pozostaje tylko kwestia uregulowanie rachunków za drobne nieprzewidywalne szkody po akcji  :D

 

NIE, TO NIE MOZE BYC NAPRAWDE!!!  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

PS2 Czy komuś się kiedyś zdarzyło, że po próbie sportowej/sprawnościowej zadzwonił ISR? 

 

Dzioba cos o tym wie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

FilipBB powiedział PS2 Czy komuś się kiedyś zdarzyło, że po próbie sportowej/sprawnościowej zadzwonił ISR?    Dzioba cos o tym wie  
 owszem, kilka razy. Za pierwszym razem to byl przekroczony przechyl jak  w południe slonce mi sie schowalo za horyzontem maski. :biglol:

twierdzili ze jade pionowo w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drzewa, koty i misje ratunkowe, to najlepsze metody opracowano w zaprzyjaźnionym kraju - warto się skontaktować, na pewno pomogą ściągnąć zabawkę. Sukces gwarantowany  ...pozostaje tylko kwestia uregulowanie rachunków za drobne nieprzewidywalne szkody po akcji  :D

Noo taak, trzeba kota podłączyć do prądu. Sam zlezie  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS2 Czy komuś się kiedyś zdarzyło, że po próbie sportowej/sprawnościowej zadzwonił ISR?

 

Do mnie w zeszłym roku dzwonili (ale na terenowej) czy miałem wypadek bo się czujniki zderzeniowe załączyły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...