Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

To pisz do organizatora po co tu płakać? ;)

O właśnie, właśnie to ja też napiszę...

Skoro zgodnie z tradycją mam wyłączność na otwieranie niniejszego wątku, to może też czas zająć się moderowaniem niniejszej strony ;-)???

 

:-)

 

...kto udziela takowych uprawnień?:-P

 

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jest pisany regulamin zlotu jak potem nikt się do tego nie stosuje?

Proszę przeczytać Regulamin The Forum i się do niego stosować :)

 

Edytowałam wykropkowany wulgaryzm, regulamin za to przewiduje nagrody, bez pucharu ;)

 

 

 

...kto udziela takowych uprawnień?:-P

Limit służbowych STI się w tym roku już wyczerpał :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boszszszszsz, zaś to samo......

 

no właśnie - zaś to samo

a jeśli od kilku lat zaś to samo, to może jednak coś jest na rzeczy i trzeba/można coś poprawić

 

 

Narzekanie odlozcie na polke

jeszcze raz - to nie jest narzekanie, to jest zgłaszanie problemów na oficjalnym forum organizatora w celu poprawy tego, co tak lubimy - żeby było jeszcze lepsze

 

 

To trza lajtowo traktowac. nawet to ze byl mistrz kierownic z licencja. I co z tego - jemu tez sie nalezy. Jest jak kazdy z nas.

 

otóż nie, nie należy się, i to jest raczej jasne jak słońce, albo są zasady albo ich nie ma

 

 

Ze balagan na probach - nawet jak w spozywczaku zgromadzi sie z 10 osob to juz mamy totalny balagan i poplatana kolejke.

jeżeli tak jest w warzywniaku 10 dni pod rząd mimo zgłaszania uwag - zmieniam warzywniak...

 

 

Po co jest pisany regulamin zlotu jak potem nikt się do tego nie stosuje? Tłumaczenie, że trzeba brać na miękko są delikatnie rzecz ujmując nie na miejscu. Były to zawody, był mierzony czas, były punkty za zadania. Potem się to sumuje wg jasno spisanych zasad określonych przez zlotem. Dal mnie to nic innego jak rywalizacja z końcowymi nagrodami rzeczowymi wraz z tą najważniejszą - pucharem Nie uważam, żeby był to lament, ale traktujmy się poważnie. To, że atmosfera, że piękne miejsca, których nikt by sam z siebie nie odwiedził i niesamowita frajda to jasne i niepodważalne.   Ale nie mówmy, że pada deszcz jak nam plują w twarz.

A dla mnie to jest jedna z najcelniejszych opinii.... :(  :huh:  :mellow:  

Edytowane przez Aga
edycja cytatu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co jest pisany regulamin zlotu jak potem nikt się do tego nie stosuje?

Proszę przeczytać Regulamin The Forum i się do niego stosować :)

 

Edytowałam wykropkowany wulgaryzm, regulamin za to przewiduje nagrody, bez pucharu ;)

 

 

 

...kto udziela takowych uprawnień?:-P

Limit służbowych STI się w tym roku już wyczerpał :P
Ale ja chcę levorga, zakochany jestem w tym dupowozie rodzinnym :-)

Żonka z resztą też ;-)

 

To co??

Na levorga jest miejscówka??

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale ja chcę levorga, zakochany jestem w tym dupowozie rodzinnym :-)

Żonka z resztą też ;-)

Z protestami zapraszamy na Plejady :P:mrgreen:

 

 

 

To co??

Na levorga jest miejscówka??

Też chciałam, ale mi nie dali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady jak zawsze były super :thumbup:

Dziękuję organizatorom, SJS-owi, Plejadowiczom za stworzenie świetnej atmosfery, Trójmiejskiej ekipie, Izotomowi za zaproszenie na prawy, załogom na trasie - Bikert/Maras było miło :ok:

Gratulacje dla zwycięzców, Jumpman brawo, świetny "debiut" na Plejadach  :ok: Kolejny dowód, że szybka i równa jazda robi wynik i wolniejszym autem można pozamiatać klasę  ;)

Ja w tym roku w roli pilota hmm... chyba jednak lepiej idzie mi kręcenie kierownicą  ;) trochę szkoda, że nie udało się 5 raz stanąć na pudle, ale jako załoga popełniliśmy pierwszego dnia zbyt wiele błędów i skończyliśmy na 4 pozycji w klasie. Izotom mam nadzieję, że nauczyliśmy się nawzajem czegoś od siebie, jakby Plejady trwały dzień dłużej to może byśmy odrobili starty  :D

Jumpman no nie wiem co z Tobą zrobić :biglol:  z jednej strony chciałem dać już sobie spokój z "walką" i brać to na miękko, ale gdzieś z tyłu głowy pojawia się pytanie jakbym wypadł na Twoim tle  :lol: Można to sprawdzić tylko w jeden sposób, za rok na Plejadach i nawet jak przegram na rowerkach to i tak będę czasy porównywać, taka choroba  :biglol:

Zobaczymy, do następnych Plejad zostało sporo czasu, ale jeszcze raz gratuluję  :thumbup:

 

Odnośnie błędów w organizacji to one były, są i będą. Przy tej skali imprezy, czynnik ludzki robi swoje. Pamiętajmy, że podstawową działalnością SIP nie jest organizacja zlotów. Plejady co roku odbywają się w innym miejscu i przy współudziale innych osób, to nie jest w 100% zgrany zespół.

Jedno dla mnie jest oczywiste, podium nie jest miejscem do poruszania takich spraw  :toobad:  :facepalm: Po prostu wstyd, można było zgłosić swoje uwagi przed ogłoszeniem wyników, można podejść do Dyrekcji i podzielić się swoją opinią, takie zachowanie spowodowało, że poczułem się źle, nie przywykłem do gwizdów podczas ogłaszania wyników na Plejadach  :(

Z treścią uwag jestem gotów się zgodzić, ale z formą już nie  :czerwona:

Powtórzę jeszcze raz, skasować możliwość protestów, uprościć zasady, stoper i kartka, zadania na zaliczenie dla rozluźnienia i będzie OK

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- wyniki oraz sposób ich liczenia i prezentacji - już brak mi słów (najlepszym przykładem, jest to, że wszyscy myślą że wolnyssak objechał wszystkich naokoło :biglol: Jumpman jechał faktycznie świetnie ale nie wygrał żadnej próby)

 

Emilo Alzamora w 1999 roku tez nie wygrał żadnego Grand Prix w Moto GP i został mistrzem świata. :P

 

 

 

Biorąc pod uwagę powyższe - PLEJADY to nie jest impreza sportowa. Nie będzie to impreza sportowa do momentu aż nasze uwagi powtarzane od lat nie zostaną wzięte pod uwagę.

z twojego posta ctrl+V :

 

Nie będzie to impreza sportowa

Nie będzie to impreza sportowa

Nie będzie to impreza sportowa

Nie będzie to impreza sportowa

Nie będzie to impreza sportowa

Nie będzie to impreza sportowa

Nie będzie to impreza sportowa

Nie będzie to impreza sportowa

...

 

Drinki były za free więc wynik powinny już dawno być przetrawione :P

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując Plejady jechane na szosowej (dwa dni ściśniętego ze stresu żołądka) z Plejadami Tur-Ter z półrocznym dzieckiem dzięki któremu ominęliśmy 4 próby to muszę przyznać, że te ostatnie były fajniejsze :) Mniej wrzodów i mniej siwych włosów... Polecam każdemu :)

 

Choć przyznam, że dzięki szosowej mam powód żeby cieszyć się z życiowych osiągnięć podobnie jak Al Bundy. On zdobył 4 przyłożenia w jednym meczu, a ja wygrałem GTkiem 2 próby w generalce  :biglol:

 

Mimo wszystko - turystyk na lajcie to jest to.  B) Mam wrażenie, że wyścig zbrojeń na szosowej idzie zdecydowanie za daleko...  :wacko:

 

P.S.

Aha, @@Primi, dzięki za podpowiedź co do trasy powrotnej. Sprawdziła się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos wyników - pobawiłem się trochę nimi i zrobiłem takie zestawienie (pewnie nikomu nie potrzebne bo pokazuje czasy przejazdów).

Dzisiaj puszczam 1 dzień

 

OS1:

3eb728bf24164de1med.jpg

 

OS2:

26773aad26cb37e8med.jpg

 

OS3:

198b7eb2d309ac14med.jpg

 

OS4:

a6ed802558aadad7med.jpg

 

OS5:

f11d1514099063a3med.jpg

 

OS6:

e9dac0862bf52efbmed.jpg

 

OS7:

8c5f5c8edb96d2bamed.jpg

 

OS8:

333902b814e1d77cmed.jpg

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Plejady jak zawsze były super

 

Oczywiście.

Publicznie i osobiście przepraszam Cię za moją gorącą głowę :rolleyes: . Nauczyłem się czegoś tak więc w przyszłym roku mam nadzieję być znowu na czwartym miejscu zaraz za Tobą, Jumpmanem i TJ - może w końcu przeskoczę Urabusa  :biglol:  ;)  

 

 

 

Powtórzę jeszcze raz, skasować możliwość protestów, uprościć zasady, stoper i kartka, zadania na zaliczenie dla rozluźnienia i będzie OK

Jestem za.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady były super  :yahoo:


Dziękuję za możliwość spędzenia długiego weekendu w tak fantastycznej atmosferze! Turystyczno-szosowa potraktowana bardzo na luzie, bez presji na wyniki i wszystkim na pokładzie się podobało  :D 


Szczególne podziękowania dla SIP'u za zorganizowanie opieki na próbach sportowych. Nareszcie mogłem pojechać z pilotem - zupełnie nowa jakość  :biglol: 


 


Po sprawdzeniu wyników okazało się, że miałem 3 czas w klasie na pierwszej próbie sportowej drugiego dnia (szuter) :huh:  :yahoo: Jeżeli ktoś nagrał przejazd załogi 358, albo zrobił choć jedno zdjęcie będę bardzo wdzięczny. 


 


Kilka uwag, żeby w przyszłym roku było jeszcze lepiej:


1) więcej czasu przy postojach - aż żal tak pędzić, już nie mówiąc o wypakowaniu i zapakowaniu najmłodszych uczestników,


2) inna organizacja PKC (nadawanie czasu na wyjeździe z próby), albo prosty pomiar początek-koniec dnia,


3) utrzymanie przynajmniej półgodzinnych kolejek przed próbami sportowymi  ;) Po pierwsze - można fajnie pogadać, po drugie jest czas na sprawdzenie trasy. (Na czwartą wjechaliśmy z marszu i zaliczyliśmy taryfę - nie podobało się  :P  :biglol:  :rolleyes: ).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Andremil-- dziękuje za podsumowanie :) jakby Ci się nudziło drugi dzień też by sie przydał :P

 

Nie sprawdzałem wcześniej dokładnie czasów , bo w sumie nie ma to sensu ale jestem miło zaskoczony jak na pierwszy start w Plejadach i pierwszy raz korzystanie z karty drogowej i jazdy bez możliwości  zapoznania z trasą :)

 

Odcinek 1.

Zrobiłem nawrotkę od drugiej strony  i dostałem Taryfę co mi nic nie dało ,a tylko zawaliło czasy i podniosło ciśnienie :/

z tego co pamiętam miałem 49 sekund i patrząc byłby to najszybszy czas :(

Odcinek 2.    -Wygrana

Odcinek 3.    -Wygrana

Odcinek 4.

Taryfa - Tutaj nie pamiętam czasu hmm mogli by zostawić te karty :/

Odcinek 5.    -Drugi

Odcinek 6.

Dostałem karę za przekroczenie mety dosłownie o 10 cm plus 5 sekund ,a miałbym pierwszy czas :(

Odcinek 7.

Znowu dostałem kare za Mete plus 5 sekund ,a byłbym drugi :/ Nie wytrzymywałem już presji po tych taryfach :(

Odcinek 8.

Czwarty walka wszystkich o dosłownie setne sekundy :) w sumie to po tylu karach miałem już brak ciśnienia :/

 

Na drugim dniu po zdobytym doświadczeniu odrabialiśmy mocno straty :)

Pilotce Mojej pięknej kazałem krzyczeć "zwolnij" jak było za dużo słupków i możliwość pogubienia się i obyło się na czystych przejazdach i myślę że w miarę szybkich czasach :)

 

Plejady uważam za bardzo udane troszkę męczące ,bo na nic nie było czasu i ciągła gonitwa :)

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników i dziękuje za tak wspaniałą atmosferę :)

Załoga 122

 

 

 

 
Edytowane przez Martinez3433
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

[...] i ciągła gonitwa

 

Właśnie spojrzałem na wykresy prędkości z dojazdówek: kto płaci za mnie mandaty?  ;) Przeznaczenie 5 minut na próbę to trochę mało biorąc pod uwagę formalności na pkcu, pobranie kasków, ubranie się, chęć podejrzenia trasy (sam schemat to tak dopiero połowa sukcesu), krótkie info od sędziego, start minimum 30 sekund, przejazd (od 1 do 2 minut), wpisanie czasu, wyjazd z próby, oddanie kasków, ochłonięcie. Podczas tych Plejad najbardziej zintegrowałem się z pedałem gazu  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...