Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel masz cos popsute skoro przy normalnej jezdzie az tyle Ci pali. Byc,moze sonda albo cos z dawkowaniem paliwa.

Chyba jednak nie.

Wszystko mam sprawne w aucie i dawka też jest dobrze ustawiona. One po prostu tyle palą hahahhahah

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 h6 2004 z LPG

raz na trasie Gliwice - Ostrava komputer pokazał 9.2l/100km ale byla to stała prędkośc ok 130 bez przyspieszania zwalniania

jazda po drogach miedzy miastowych 90km/h około 10l, autostrada 10-13l (nawet przy 190km/h), miasto 14-17l 

gazu auto pali zawsze 10 do 15% więcej niż benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

trasa Gdańsk  - Ciechocinek - Bydgoszcz - Gdańsk

 

dziś tankowane 9,46 - jazda na autostradzie 120-130, poza autostradą do 110 za wyjątkiem wyprzedzania wtedy banan ;)

 

a to dowód jaki dystans można przejechać wrx :). Weszło 50,24 l, zostało jeszcze prawie 10l!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9781a9344da20ca9.html

Dziś

zrobione 462 km

trochę autostrady (do 130 km/h)  - 90km

obszar niezabudowany (do 110 km/h) - 350 km

teren zabudowany do 50-60 km/h 

 

8,52 l/100 km   :yahoo:

 

Wow! WRX z wiatrakiem? Gratuluję!

 

Tatowóz 2.0 165KM:

- średnia na dystansie 10620 km 10,09L/100km,

- miasto między 10-11L,

- trasa 8-9L,

- autostrada + rodzina + 3 rowery na dachu 11-13L,

- rekordowy dystans na 1 baku 712km (po emerycku) :rolleyes:

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny 2.0XT MY04 na dystansie 14,2 tys. km:

- minimalnie: 7,91

- średnio: 9,25

- maksymalnie: 12,06

 

Używany głównie na trasach 2.0i MY07 na dystansie 5,8 tys. km:

- minimalnie: 7,20

- średnio: 7,75

- maksymalnie: 8,75

 

Paliwo z różnych stacji najczęściej Shell SFS lub Verva 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- rekordowy dystans na 1 baku 712km (po emerycku)
 

Konkret! Ja nigdy nie zapuściłem się powyżej 679 km. Niby można było, bo po tankowaniu okazało się, że zostało 8 litrów, ale wskaźnik poziomu paliwa uparcie szorował po dolnej kresce, a górzysty odcinek nijak nie chciał się naprostować. :P

 

 

 

To tak jak moj Legar z At.Zatem wsz.pasuje.Wlasnie napoilem maszyne na Shelku za 310 plnow

Ach, tankując podtlenek gAzotu do pełna za 120 ziko można się poczuć, jak król dystrybutora. ;):P

 

Średnia z 10 tys. km na LPG 12,1 l/100 km. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- rekordowy dystans na 1 baku 712km (po emerycku)
 

Konkret! Ja nigdy nie zapuściłem się powyżej 679 km. Niby można było, bo po tankowaniu okazało się, że zostało 8 litrów, ale wskaźnik poziomu paliwa uparcie szorował po dolnej kresce, a górzysty odcinek nijak nie chciał się naprostować. :P

 

To tylko o 33km mniej, a powiem szczerze, że jadąc po paliwo do Ustrzyk Dolnych nie byłem pewien, czy dojadę do stacji... :unsure:

Dojechałem, ale to była sztuka dla sztuki. Raz wystarczy.

 

Później miło było patrzeć na wskazówkę ponad literką F a następnie rozkoszować się wrażeniami z jazdy po bieszczadzkich, krętych i ciasnych drogach. To polecam każdemu subarycie! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WRX 02 po programie i wydechu pali mi na ekspresowce przy stalej predkosci 130 km/h identycznie jak seria, ktora wczesniej jezdzilem. Srednio jakies 10,5l/100km Po przekroczeniu 140 km robi sie wir w baku i wskazowka przesuwa sie w oczach:) W tych samochodach duzo zalezy od stylu jazdy. Przy normalnej jezdzie spalanie jest akceptowalne. Pamietam jak rok temu jechalem z Lublina do Warszawy (ok. 170 km zero drog eksrpesowych, jedynie kilka km obwodnicy Garwolina) i na stacji zatankowalem tyle ile zawsze zuzywam w dwie strony przy spokojnej jezdzie. Po wyjezdzie z Lublina spotkalem wsciekle pomaranczoweo gt-r i trzymalem sie go przez dluzsza czesc trasy (oczywiscie nie jechal na 100% bo by mnie szybko zgubil) przed wjazdem do Warszawy zapalila mi sie rezerwa...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o porade, piszecie tu o spalaniach (glownie wrx) rzedu 10-11 l/100 mam wrx 2005 r bez modow gdzie na pelnym baku (51-52 l) przejezdzam 350 km i to jadac do 3,5 tys obr. Bledow nie ma, silnik ma moc pracuje normlanie, co jest nie tak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te inne są zepsute!

 

Jak często stoisz w korkach, jak dynamicznie przyspieszasz (wychylenie pedału), jakimi średnimi prędkościami jeździsz? No i nie zapominajmy o mantrze (i sucharze :P ) —Turbo żyje, turbo pije! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te inne są zepsute!

 

Jak często stoisz w korkach, jak dynamicznie przyspieszasz (wychylenie pedału), jakimi średnimi prędkościami jeździsz? No i nie zapominajmy o mantrze (i sucharze :P ) —Turbo żyje, turbo pije! ;)

Nie czepiam sie swojego spalania bo z takim sie liczylem ale jak ktos pisze ze jego STI robi na baku 450 km to czlowiek sam zaczyna sie zastanawiac co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wiesz, bardzo ciężko jest porównać spalanie u dwóch różnych kierowców, dlatego podpytałem o te dodatkowe informacje. Te 10-11 litrów to też zapewne w dużej mierze połączenie trasy z nieszczególnie zakorkowanym miastem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...