Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa Bielsko - Wiedeń - Praga - Bielsko, zgodnie z przepisami, nie wiecej niż 140... Nuda! Ale wynik jak dla mnie najlepszy, 2 tankowania i 9,6 po pierwszym i 9,3 po drugim. Dodatkowo po raz pierwszy zobaczyłem 5 na początku przebiegu na jednym baku!

 

Powrót na polskie szosy i wracamy do poziomu 13-14l.

Edytowane przez Buchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znaczy się nasz gaz jest dużo gorszy niż ich. Ale podobne opinie słyszałem o gazie w Austrii i Niemczech. Tam wychodzi mniejsze spalanie niż u nas. Prawdopodobnie nasi ciut oszczędzają na mieszance - propan/butan.

 

Na to wygląda. Jeszcze nie raz tam będę tankował, to wtedy będzie to 100% pewne info.

Wiem tyko tyle, że zarówno w DE jak i CZ i SK gaz podlega częstym kontrolom jakościowym. U nas się tego nie praktykuje chyba. Poza tym to co rus wyprodukuje, to trafia na terminal do Sławkowa i potem na stacje. I to jest główne pytanie- co wyprodukuje rus???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Forester SG (2004) 125 N/A LPG

Reduktor: KME Tur

Wtryski: Matrix HS

Sterownik: KME Nevo Pro OBD

 

Mieszany 30% miasto / 70% trasa = 12.4 l/100km

Z bardzo ciężkim butem mieszany j.w. wyszedł mi raz ~14 l/100km

Trasa (głównie autostrada przy około 120 km.h) = 11.3 l/100km

Edytowane przez maddox84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi 05 - seria
200km autostradą poźniej do rezerwy po mieście (Autostrada jednostajnie średnio 130km/h na 6tym biegu przy ok 2,7krpm) Miasto różnie niekiedy oszczędniej a niekiedy wiadomo trzeba poniektórym przytrzeć nosa na światłach ;)

W sumie na stacji wyszło mi: 48,5l zalane - przejechane 453km

Uśredniając nieco poniżej 11l/100km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się popsuł mój nowiuśki STi. Raptem 6 tys przebiegu, a dziś na trasie jakieś 40 km, trochę z górki, trochę pod, trochę na S# i wyprzedzania, a reszta w sznureczku powracających z pięknego weekendu, w tym korek na wjeździe do miasta i spalił 8,6  :o  A przez chwile to i poniżej 8 było ... Pierwszy raz, kiedy zaliczył wynik jednocyfrowy (średnia z tych 6 tys. 13,6) ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Gdańsk  - Ciechocinek - Bydgoszcz - Gdańsk

 

dziś tankowane 9,46 - jazda na autostradzie 120-130, poza autostradą do 110 za wyjątkiem wyprzedzania wtedy banan ;)

 

a to dowód jaki dystans można przejechać wrx :). Weszło 50,24 l, zostało jeszcze prawie 10l!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9781a9344da20ca9.html


Dziś

zrobione 462 km

trochę autostrady (do 130 km/h)  - 90km

obszar niezabudowany (do 110 km/h) - 350 km

teren zabudowany do 50-60 km/h 

 

8,52 l/100 km   :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-).....

da sie tez miec ale w manualu...osiagow nigdy....ale to innego komfortu auta,wiec nie biadol....trzeba bylo h6,ja zaluje czesto,ale patrzac na moje jazdy,korzystanie z auta,dostepnosc h6 nie zajechanych,za lpg-dzonych,wybralem fajnego Legara ,jest jak jest....ale jak nie dalo sie...to co....jest i tak bardzooooo fajnie glowa do gory Kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...