Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio po opadach sniegu moją wanienką 2.0N/A zrobilem 250 km na calym baku;-) czyli z 16 na 100 wyszlo :D aż sie dziwie. Jak taki malutki silnik moze tyle wypić:D

Ja takiego cudu dokonalam na trasie Wroclaw - Karpacz , Karpacz - Wroclaw bagusiem N/A.dla odmiany w forku 2.5 XT udało sie 440 km zrobic i włączyła sie rezwera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8k km od zakupu Forka XT AT MY03 LPG obserwacje paliwowe są takie :

Miasto - max 16l, średnio około 13-14l lpg

Trasa - spokojna jazda 10-11l lpg

Autostrada - tempomat na licznikowych 130km/h - 13-14l lpg

 

Biorąc pod uwagę cenę LPG i to,że auto kupiłem po świeżo zrobionej regulacji zaworów,jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w szoku. Zabrałem mojego STI do Czech i w drodze powrotnej napadło mnie że zmierzę ile pali. Normalna jazda z wyprzedzaniem po mieście i autostradzie wyszło 12.38 L

Oniemiałem. Nigdy nie mogłem wczesniej poniżej 15-16 zejść a tu taka niespodzianka :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj wyszło 12.1 l/100km. Głównie ekojazda do 3k w korkach i trasie bo się po lekarzach tłukłem cały tydzień czując jak worek ***** i martwiąc się czy się nie zagapię i nie wpierdziele komuś w zadek :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich staraniach ustanowiłem nowy rekord, - 11,9. Nie wiem jak jeżdżą ci, którzy mają poniżej 10...  :huh:

 

 

Normalka. Mi Imprezy palą w trasie połowę tego co w mieście :P Tak, są sprawne hehe

Ja w służbowym mam całkiem odwrotnie, najwięcej pali w trasie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo miasto, zwykla jazda na 5km do pracy i z, nie dalo sie mniej niz 14.6l.......ale nie muskam juz gaziku noga, po prostu jade.....No zlopie malpa automatyczna, zlopie....

Edytowane przez lookita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oparciu o spalone 3 baki wyłącznie po mieście prawie bez korków - 10,8l/100

Jazda W-wa - Przemyśl - W-wa dość szybko i sporo wyprzedzania = 9 :)

2014 OBK 2.5 CVT

PS: jest też Corolla 2004 1.4 manual --> miasto prawie bez korków = 5,8 hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy udało mi się zejść do 9 litrów na 100km. Podróż Wawa-Przemyśl-Wawa przez Rzeszów i Radom (ok. 800km). Prędkość przekraczana najwyżej o 20km/h, Generalnie relaks w towarzystwie przyjaciół I w dodatku śladowe zużycie oleju. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru legacy sedan 2007 rok wersja sport 165 kucy ,przebieg 98tys automat minimu 8.8l predkosc 90km/h , maksymalnie do pracy 3 km spalanie 18l jak mrozek to i 20l predkosc  srednia 30km/h, srednia z 2 lat 12.4l, najgorsze auto jakie mialem stasunek spalania do osiagów , teraz szukam wrx tylko kwestia czy gt czy wrx auto za maksymalnie 30tys plus 5tys na wymiane oleji itp.

Edytowane przez Charoneo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sensacyjną wiadomość :D

Dzisiaj zatankowałem OBKa wracając spod Warszawy do domu, tempomat na 70kmh bo mega zmęczenie po tłumaczeniu i ledwo widziałem na oczy. Po przejechaniu ok 45 km, pod domem miałem 36mpg = ok. 6,5l/100. Benzyna z Lotosa - czyli: "tankujes i lotos" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sensacyjną wiadomość :D

Dzisiaj zatankowałem OBKa wracając spod Warszawy do domu, tempomat na 70kmh bo mega zmęczenie po tłumaczeniu i ledwo widziałem na oczy. Po przejechaniu ok 45 km, pod domem miałem 36mpg = ok. 6,5l/100. Benzyna z Lotosa - czyli: "tankujes i lotos" :)

Wskazania "komputera" można włożyć między bajki , a traktować jedynie teoretycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...stąd również sensacyność newsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...