Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Popraw tytuł na "Subaru Impreza 2.0N/A męczenie wiskozy" :D Niestety, ale z driftem nie ma to za wiele wspólnego.

 

Może i drift to to niejest ale miałem dobrą zabawę i to sie dlamnie liczy , a może zazdrościsz ,że tak nieumiesz albo niemasz gdzie ani czym i dlatego mi docinasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nieumiem" skręcić fajery i dać gazu? :biglol:

 

Spokojnie panowie, bez spiny, nie każdy się Colinem rodzi. I nie docinam, zwróciłem tylko uwagę na nomenklaturę, jak to się często śmieje z driftu - piłowania golfów na ręcznym pod marketem jak popada śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto rozumie słowo "drift". :) 

Drifting (driff) oznacza możliwie jak najdłuższy kontrolowany poślizg samochodu. Kraj pochodzenia: Japonia. Jest to jedna z dyscyplin sportowych. Istnieje wiele technik driftingu - jest w internetach jakie to techniki. :)
Btw mój "najulubieńszy" film to F&F Tokyo Drift. (prawie, że znam na pamięć)

Bynajmniej Panowie i Panie jakby te nasze "ślizgawki" nie nazywać to przecież łączy nas to samo, chęć zabawy, marka, pasja i radość z najmniejszego poślizgu, czy kręcenia bączków.  
I jak się to mówi: "To nie o to chodzi jak co komu wychodzi." (przynajmniej w tej sytuacji)   :D 
Nie ma się co denerwować.  :drinks:

Edytowane przez thomson0073
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napijmy sie za to ;D jak co komu wychodzi . Po 2 niekazdy ma fure za kilkadziesiat tys polskich malowartych zlotych ;D aby w tych chocby zawodach driftu brac udzial . Dlatego robi sie to jak najlepiej sie umie i gdzie jest mozliwosc a te w miejskowiejskich warunkach sa niewielkie nieatety a tory sa niestety slabo dostepne i dla niektorych samochodow z mala moca slabo sliskie :) ale pogadac zawsze trzeba.

Pozdrawiam

 

Ps wstawiajcie jakies video jak wy latacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrące swoje cztery grosze. Z tego co wiem to kontrolowany poślizg samochodem z napędem na tylne koła jest driftem, natomiast jeśli chodzi o poślizg czterołapem to mówimy o powerslidingu ;  ) 

Dlatego niezależnie od tego jak kto lata bokiem Subaru to driftem tego nazywać się nie powinno, chyba że ktoś zrobi przeniesienie napędu wyłącznie na tyle koła, bo byli i tacy ; )   Mówię tylko jak co słyszałem  :P

 

Ps.  @@Wełniacz,  Czekałem na twoje filmiki. Jak zwykle klasa  B)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji, co do wiskozy to prawdą jest to że jak nie ma reduktora to nie ma też wiskozy?

Wisko nie ma chyba w automatach, a reduktor nie ma raczej nic do rzeczy.

Mam manuala bez reduktora i od znajomego mechanika uslyszalem ze jak nie ma reuktora to nie ma wisko i sie zastanawialem ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodu 25cm wody z 2-3m :) Przez przypadek się tam dzisiaj znalazłem i nie mialem przyssawki do GoPro :/ ale jutro ma śnieg spaść więc w sobotę będzie mega produkcja :D

 

 

Jak to wrzucisz to będzie ban z zazdrości  :mellow:

 

 

Zawsze mi się marzyło polatać po jeziorze ale "u nas" się tego nie praktykuje, nie to co na rajdowej północy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...