Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

ADK90 gdzie to da sie u Ciebie polatać?

 

Mam dwie miejscówki jest to albo przełęcz Przysłop albo przełęcz Krowiarki i tutaj dziś byłem. Śniegu jest naprawdę mało ale droga była bialutka i śliska. Niestety jak już wracałem ze ślizgania, minąłem piaskarkę, która sypała sól i odśnieżała resztki śniegu... Na razie nic nie sypie więc podejrzewam że droga będzie już czarna...

 

Krowiarki to ta z patelenkami? Mieszkam 20km od Ciebie i nawet nie wiem :facepalm:

Przysłop znam, czasami sie wybieram, żeby subarke odetkać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ADK90 gdzie to da sie u Ciebie polatać?

 

Mam dwie miejscówki jest to albo przełęcz Przysłop albo przełęcz Krowiarki i tutaj dziś byłem. Śniegu jest naprawdę mało ale droga była bialutka i śliska. Niestety jak już wracałem ze ślizgania, minąłem piaskarkę, która sypała sól i odśnieżała resztki śniegu... Na razie nic nie sypie więc podejrzewam że droga będzie już czarna...

 

Krowiarki to ta z patelenkami? Mieszkam 20km od Ciebie i nawet nie wiem :facepalm:

Przysłop znam, czasami sie wybieram, żeby subarke odetkać ;)

 

 

 

Tak dokładnie to jest tutaj https://www.google.pl/maps/dir/49.6091248,19.5597685/49.5847579,19.6054304/@49.5928537,19.5718277,5735m/data=!3m1!1e3

Na Przysłopiu jest większy ruch oraz bardziej dbają o drogę niż na Krowiarkach ale za to tam jest zakręt na zakręcie a na Krowiarkach są spore odległości ale fun taki sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym, którzy w swojej okolicy mają możliwość pojeżdżenia po górach. Na płaskim Mazowszu jest słabo  <_<

 

Po górach się jeździ najlepiej ale za to u Ciebie są jeziorka i jak zamarzną to też jest sporo na nich zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak dokładnie to jest tutaj https://www.google.p...m/data=!3m1!1e3
 

Hah, świetny link. :D wygląda jak OS. Aż się mi czasy dzieciaka przypomniały i Subaru w Colin MacRea. :P 

ADK90 latałem po Twoim rewirze służbowym sejem - ale to dawne dzieje, bynajmniej jak miałem trasę Wadowice - Zakopane to w zimie zawsze przez Zawoje itd. :D ciekawe czemu...?

Gackiem się tam muszę wybrać. Przed paroma minutami wlazłem do domu, bo nie wytrzymałem i latałem wokoło stacji w Jaszczurowej. Trzeba z "białego" korzystać, póki jest. 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Hah, świetny link. :D wygląda jak OS. Aż się mi czasy dzieciaka przypomniały i Subaru w Colin MacRea. :P 

 

ADK90 latałem po Twoim rewirze służbowym sejem - ale to dawne dzieje, bynajmniej jak miałem trasę Wadowice - Zakopane to w zimie zawsze przez Zawoje itd. :D ciekawe czemu...?

 

Gackiem się tam muszę wybrać. Przed paroma minutami wlazłem do domu, bo nie wytrzymałem i latałem wokoło stacji w Jaszczurowej. Trzeba z "białego" korzystać, póki jest. 

 

 

 

 

To zapraszam teraz Gackiem do Zawoi, dużo lepiej nim będziesz śmigać niż sejem :D A placyk koło CPNu w Jaszczurowej jest bardzo duży i tam można fajnie polatać dopóki ktoś się nie przypierdzieli...

Jak spadnie śnieg to chyba zorganizuje jakiegoś "nielegalnego" spota na Krowiarkach dla forum, abyśmy mogli wszyscy polatać w miarę bezpiecznie :) Na razie to musi spaść więcej śniegu bo to co było na drodze zmieniło się w maź i mokry asfalt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ADK90 gdzie to da sie u Ciebie polatać?

 

Mam dwie miejscówki jest to albo przełęcz Przysłop albo przełęcz Krowiarki i tutaj dziś byłem. Śniegu jest naprawdę mało ale droga była bialutka i śliska. Niestety jak już wracałem ze ślizgania, minąłem piaskarkę, która sypała sól i odśnieżała resztki śniegu... Na razie nic nie sypie więc podejrzewam że droga będzie już czarna...

 

Krowiarki to ta z patelenkami? Mieszkam 20km od Ciebie i nawet nie wiem :facepalm:

Przysłop znam, czasami sie wybieram, żeby subarke odetkać ;)

 

 

 

Tak dokładnie to jest tutaj https://www.google.pl/maps/dir/49.6091248,19.5597685/49.5847579,19.6054304/@49.5928537,19.5718277,5735m/data=!3m1!1e3

Na Przysłopiu jest większy ruch oraz bardziej dbają o drogę niż na Krowiarkach ale za to tam jest zakręt na zakręcie a na Krowiarkach są spore odległości ale fun taki sam :D

 

Jak coś przysypie do końca tygodnia to jakimś popołudniem się wybiore pojeździć na patelnie a potem na przysłop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Hah, świetny link. :D wygląda jak OS. Aż się mi czasy dzieciaka przypomniały i Subaru w Colin MacRea. :P 

 

ADK90 latałem po Twoim rewirze służbowym sejem - ale to dawne dzieje, bynajmniej jak miałem trasę Wadowice - Zakopane to w zimie zawsze przez Zawoje itd. :D ciekawe czemu...?

 

Gackiem się tam muszę wybrać. Przed paroma minutami wlazłem do domu, bo nie wytrzymałem i latałem wokoło stacji w Jaszczurowej. Trzeba z "białego" korzystać, póki jest. 

 

 

 

 

To zapraszam teraz Gackiem do Zawoi, dużo lepiej nim będziesz śmigać niż sejem :D A placyk koło CPNu w Jaszczurowej jest bardzo duży i tam można fajnie polatać dopóki ktoś się nie przypierdzieli...

Jak spadnie śnieg to chyba zorganizuje jakiegoś "nielegalnego" spota na Krowiarkach dla forum, abyśmy mogli wszyscy polatać w miarę bezpiecznie :) Na razie to musi spaść więcej śniegu bo to co było na drodze zmieniło się w maź i mokry asfalt...

 

 

Super, daj znaka co i jak to może wpadnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To zapraszam teraz Gackiem do Zawoi, dużo lepiej nim będziesz śmigać niż sejem A placyk koło CPNu w Jaszczurowej jest bardzo duży i tam można fajnie polatać dopóki ktoś się nie przypierdzieli... Jak spadnie śnieg to chyba zorganizuje jakiegoś "nielegalnego" spota na Krowiarkach dla forum, abyśmy mogli wszyscy polatać w miarę bezpiecznie Na razie to musi spaść więcej śniegu bo to co było na drodze zmieniło się w maź i mokry asfalt...
 

A żebyś wiedział, że tam kiedyś zawitam, na pewno na Mosorny pojadę na narty. 

Pan na stacji nic nie mówił, chociaż patrzył z pod byka.
Więc obleciałem parę kółek, chłopacy z Golfów patrzyli i nie chcieli dołączyć do zabawy...
Oczywiście było mnie słychać bo jeżdżę bez db-killera. :D

Czekam na info. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Lublinie korzystam z tego co jest :D

Znalazłem nawet niedaleko od centrum dwa parkingi połączone drogą gdzie od wczorajszego opadu nie było dosłownie nikogo ;)

Chłopaki w niesubaru :P stoją na marketach i przyglądają się resztce śniegu przy wiacie z koszykami hehe a poszukać się nie chce :)

W sumie fajny OES wyszedł i trzeba było się ładnie mieścić między krawężnikami. Raz w miejscu zaznaczonym na czerwono jak mnie obracało wpadłem przodem na chodnik w miejscu gdzie nie było krawężnika i po 2 metrach z niego spadłem, czyli fart musi być :D

Wiadomo to nie zaśnieżona serpentyna ale ubawiłem się jak dziecko. 45 min non stop i śnieg wyszedł :P

242bc7p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A

 

Tak dokładnie to jest tutaj https://www.google.pl/maps/dir/49.6091248,19.5597685/49.5847579,19.6054304/@49.5928537,19.5718277,5735m/data=!3m1!1e3

Na Przysłopiu jest większy ruch oraz bardziej dbają o drogę niż na Krowiarkach ale za to tam jest zakręt na zakręcie a na Krowiarkach są spore odległości ale fun taki sam :D

 

Tam jest jakiś mikroklimat, kiedyś na Sylwestra byłem w Zawoi,

na widłach nie było śniegu, a przez krowiarki trzeba było auta przepychać i bandy metrowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...