Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Film jak film , ale jazda na mydełko fa do poprawy :toobad:

 

Co masz na myśli na mydełko fa co to znaczy? Wiem że kalecznie to wygląda ale nie miałem cojones aby iść tak jak trzeba gdyż ta droga jest bardzo mocno uczęszczana przez samochody a godziny nagrywania to jakoś 13-14 mimo wszystko dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skleiłem mój pierwszy w życiu filmik. Dupy nie urywa, nie oddaje mojego funu z jazdy ale coś tam jest. Piszcie co sądzicie dopiero wdrażam się w kręcenie amatorskich filmików :D

 

 

Warunki wczoraj na drogach w okolicach Zawoi były miodzio :) Auto samo bokami latało, aż myślałem o zostaniu na weekend :D

 

Szkoda że koło Krakowa już tak nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Arti,  Szacun, dawno nie widziałem tak pomykającego po śniegu Lanosa.

Same gtki i ewentualnie jakieś GD ; P    Zazdroszczę miejscówki, bo też całkiem spoko się wydaje. 

 

Dzięki. Miejscówka kultowa ; )

PS Generalnie lanosem jeżdżę raczej spokojnie żeby nic nie narozrabiać, bo nie ma na nim jednej wgniotki. Pełne otwarcie tylko w rajdówce ; )

 

@@Arti:bowdown:  

 

 

@@Arti, bomba! :o

Fajnie, że się podoba ; )

 

Trochę zimowej rozrywki ; )[/

 

A jak jest wtedy ogarniają kwestia nadjeżdżających z przeciwka?

 

Albo zamykamy drogę całkiem z użyciem CB radia albo mamy kogoś na czatach wyżej trasy i jak coś nadjeżdża mamy informacje wcześnie, więc jest bezpiecznie ; ) Jazda na ślepo odpada.

Edytowane przez Arti
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skleiłem mój pierwszy w życiu filmik. Dupy nie urywa, nie oddaje mojego funu z jazdy ale coś tam jest. Piszcie co sądzicie dopiero wdrażam się w kręcenie amatorskich filmików :D

 

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Też kręcę kierownicą jak amator i nie potrafię układać rąk.

I wszystko fajnie pięknie, tylko ja nie rozumiem po co ta muzyka, zagłuszająca dźwięk boxera  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś skleiłem mój pierwszy w życiu filmik. Dupy nie urywa, nie oddaje mojego funu z jazdy ale coś tam jest. Piszcie co sądzicie dopiero wdrażam się w kręcenie amatorskich filmików :D

 

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Też kręcę kierownicą jak amator i nie potrafię układać rąk.

I wszystko fajnie pięknie, tylko ja nie rozumiem po co ta muzyka, zagłuszająca dźwięk boxera  ;)

 

 

To macie filmik bez zagłuszacza (niestety radio gra) z czystą muzykę graną przez Blitza Nur Speca na seryjnych katach jak i mocy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prototyp syrenki rozbity

post-9004-0-88001100-1453104156_thumb.jpg

 

edit:

Strzały zatrzymały drifującego pirata po parkingu Muzeum Auschwitz-Birkenau

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9301825,strzaly-zatrzymaly-drifujacego-pirata-po-parkingu-muzeum-auschwitzbirkenau,id,t.html

  Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak to prawda nie umiem trzymać dwoma rękami dobrze kiery i to jest mój błąd. Obiecuje poprawe

 

Zapisz sie na SJS, oni maja duzo doswiadczenia w wybijaniu tego ludziom z glowy :P

 

 

 

Tak to prawda nie umiem trzymać dwoma rękami dobrze kiery i to jest mój błąd. Obiecuje poprawe
 

 

Jedź na SJS. Wytkną Ci wszystkie błędy i zobaczysz, że zaczniesz nad sobą pracować.

 

 

:P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Strzały zatrzymały drifującego pirata po parkingu Muzeum Auschwitz-Birkenau http://www.gazetakra...kenau,id,t.html

Są hondy RWD? ;)

NSX jest :) i pewnie nie potrzebuje śniegu do driftu :)
Jest jeszcze S2000 Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wczoraj do późna pracować i zdążyli mi rozpuścić solą wszystko co napadało, a za miasto nie maiłem czasu jechać, więc jak cham pojechałem pod market :P i jeszcze wykręciłem "rozwalającego wiskozę" bączka :D Ale i tak było fajnie hehe

Edytowane przez Bartek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo śniegu mam techniczne pytanie, sorka jak już sie pojawiło. Czy macie problem z śniegiem który przykleja sie do felg? Wczoraj nawet podjechałem na warsztat, bo przy 100kmh STI dostawało drgawek, ale nic nie wyszło. I doszedłem do wniosku ze to wina śniegu który okleja felgę, dziś znów polatałem po zasypanych parkingach, i już przy 80kmh autko wpada w wibracje. Przecież nie bede codziennie latał na myjnie, myć kół :) jakieś rady? Chodz to drugie moje STi wyciągu trzech lat, to teraz doczekałem sie prawdziwej zimy, wiec dopiero teraz problem sie pojawił :) dodam ze w innych samochodach przyklejony śnieg nigdy nie dawał sie tak we znaki jak teraz w subaru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...