Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, nie wiem... biało, slisko, pogoda cacy, warunki do zabawy wyborne ;)

 

 

attachicon.gifIMG_1493.JPG

 

attachicon.gifIMG_1506.JPG

 

A na deser Patelnie Walimskie ;)

 

attachicon.gifIMG_1569.JPG

 

 

 

 

Pozdrowienia również dla kierownika granatowej turbowanny i srebrnego GC8, mijalismy się na dróżkach ;)

 

Tam gdzie było najweselej nie było czasu chwycić za aparat, więc zdjęć nie ma, byla zabawa :P

 

 Ajaj jaj, pięknie tam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jodłownik, Kamionki, Rościszów, Walim, Srebrna Góra, Kudowa Zdrój, Kletno, Międzygórze.... itd.

 

Zagłębie Rajdowe na Dolnym Śląsku. Raj. ;)

No wiesz, być tak blisko siebie i się nie spotkać :( w końcu byśmy ten spot zrobili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pojeździłem-salmopol i okoliczne znane mi traski i w drodze do domu przegibek.Wydaje mi się,że z roku na rok jest z tym słynnym białym krzyżem gorzej.Milion ludzi,polizei,pełno fwd byle bokiem.Wiadomo,że są szoferzy ogarniający temat i wiedzący ocb,ale jednak ten klimat psują drajwerzy z golfów (bez urazy do VW).Nie mam też nic do FWD bo miałem okazje jeździć nie tak dawno temu na śniegu z byłym mistrzem polski clio rs i to co robił to ja subaru nie potrafie w połowie;) Natomiast przegibek polecam-pusto,cicho,warunek super (mogłyby tylko bandy być ze śniegu),gęba śmiała mi się pięknie.Góra dół non stop. Dzisiaj uratowały mnie słowa hołka,że w pewnym momencie kierowca wszystko wyciągnie gazem-zrobiłem to i moja impreza jest w 1 kawałku:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krakowie tyle śniegu, że nie wiem czy spod mieszkania wyjade :P Ehh dlaczego nie przywali ze 20cm przez noc, wszyscy by zadowoleni byli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem na "wioske", a tu jeszcze mniej śniegu niż w krak <_<

ADK90 gdzie to da sie u Ciebie polatać?

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie lipa. Na parkingu kawałek się znajdzie(szaleją biemdablju i gulfy) ale to trzeba zakładać letnie opony bo na zimówce i czterech łapach klei się jak ksiądz do ministranta ;)

Dobre i to :P

Na bocznych rano było kilka fajnych miejsc nawet nie wyjeżdżając z miasta :)

GTk lata na świeżutkiej zimówce pięknie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ADK90 gdzie to da sie u Ciebie polatać?

 

Mam dwie miejscówki jest to albo przełęcz Przysłop albo przełęcz Krowiarki i tutaj dziś byłem. Śniegu jest naprawdę mało ale droga była bialutka i śliska. Niestety jak już wracałem ze ślizgania, minąłem piaskarkę, która sypała sól i odśnieżała resztki śniegu... Na razie nic nie sypie więc podejrzewam że droga będzie już czarna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...