Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Slysze Oskara.

 

Łojciec pojechał filmoteke oddać tak więc zaraz będzie znów bulgot :mrgreen: Dziś w Katowicach parę boków się skleiło ale żeby sezon był w pełni open to musi być flat out :twisted:

 

Zaraz Dyzio zlozy dementi, ze on nic takiego nie pisal. :mrgreen:

Rostwieram se chyba piwo. Poczkam na prawdziwy snieg w okolichac wtorku. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojciec wrócił i w progu z bananem na twarzy rzekł "jest tak k***a ślisko... :mrgreen: "

 

Cholera... mam dylemat czy rostwierac to piwo. :|

 

ja już kilak boków zaliczyłem było bosssssssssko zwłaszacza że to pierwsze w życiu subarakiem ;) a winko teraz na kolację... poczekam na poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wchodziłem dziś do sklepu to było czarno na drogach

jak wychodziłem to biało

jechaliśmy do drugiego sklepu i niestety po drodze zaparkował nam w tył auta koleś z bmw

zniszczeń na oko nie widać (nie wiem czy zderzak nie podszedł bardzo delikatnie do góry), u niego zniszczenia też niewielkie

generalnie wbił się pod zderzak, a tam jest osłona czarna

uderzył w mojego forka jak stałem (auto przede mną skręcało w lewo i czekaliśmy), miałem wciśnięty hamulec, ewidentna wina kierowcy bmw

spisaliśmy oświadczenie

pytanko: co mógł uszkodzić

zderzak miałem już wcześniej przetarty więc i tak do lakierowania przez co być może będzie trochę taniej

jak może zinterpretować to ubezpieczyciel (compensa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, jak to miśka Evo X...??!! :shock: Niech zgadnę, byłeś pod Tesco na Wielickiej :mrgreen::mrgreen:

 

Potwierdzam, przybywa, przybywa :) i temperaturka odpowiednia, więc się "białe" utrzyma :)

Ano dostalem w swoje ręce na miesiąc Miśka X pod opiekie, akurat wczoraj :lol:

Pod tesco juz 2 razy bylem dziś :lol: wieczorem wybieram się gdzies za Wieliczke na wiejskie zasypane drogi :D

 

Może jakiś spot w tym czasie... Nigdy nie jechałem EVO... :roll: Może by mnie ktoś przewiózł... :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wchodziłem dziś do sklepu to było czarno na drogach

jak wychodziłem to biało

jechaliśmy do drugiego sklepu i niestety po drodze zaparkował nam w tył auta koleś z bmw

zniszczeń na oko nie widać (nie wiem czy zderzak nie podszedł bardzo delikatnie do góry), u niego zniszczenia też niewielkie

generalnie wbił się pod zderzak, a tam jest osłona czarna

uderzył w mojego forka jak stałem (auto przede mną skręcało w lewo i czekaliśmy), miałem wciśnięty hamulec, ewidentna wina kierowcy bmw

spisaliśmy oświadczenie

pytanko: co mógł uszkodzić

zderzak mam przetarty więc i tak do lakierowania przez co być może będzie trochę taniej

jak może zinterpretować to ubezpieczyciel (compensa)

 

Zaczepy zderzaka, tlumik nalezy sprawdzic w I kolejnosci. Czesto ogladam swoj tyl. Przy czym ja mam hak, ale i tak sredniorocznie 2-3 razy 'robie na nim naciecia'. Niestety... Dzis myslalem, ze bedzie pierwsze w tym roku. Idiota bez swiatel i gadajacy przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko: co mógł uszkodzić

 

Zajrzyj do bagażnika czy Ci podłogi nie podgiął. Jak moja impreza dostała w tył to zderzak też był cały, a podłoga się podgięła (tam gdzie wnęka koła zapasowego). :roll:

 

Ale jak było wolno to może nic nie poszło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jechałem EVO... Może by mnie ktoś przewiózł...

Bez sensu! Nie masz, czego żałować!

Tez tak mówilem do czasu jak sie nie przejechalem. Jakis czas temu poszedlem do Mitsu na jazde próbną i rzecz jasna dostalem do przejazdzki serie 295koni, wyszedłem rozczarowany, mocniejszy/szybszy/lepiej przyspieszający był seryjny hawk WRX pomimo ze miał te 65koni mniej. Kuzyn mi zostawil 360konnego iksa i to całkiem inne auto, potwór wręcz chociaz i tak wole STI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wchodziłem dziś do sklepu to było czarno na drogach

jak wychodziłem to biało

 

Ja dzisiaj zmieniałem rano opony. Jak wyjechałem z serwisu to od razu mogłem je przetestować za rogiem :P. Wieczorem, przy okazji wyjazdu za miasto, też trochę się poślizgałem- bajka! :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wykrakałem i dzisiaj wreszcie popadało. Od razu wypad na parking pod Manufaktura i Makro. Pierwsze latanie 4x4 po śniegu i fun niesamowity. Do tej pory banan nie schodzi mi z twarzy :D

 

To co może spocik jakiś pod M1 jutro wieczorem? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...