Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

dolny śląsk już zasypany w piżdziec.

 

 

zgadza sie, zgadza:))jelonke zasypalo delikatniusio:), ale fajnie jest....forek lata po sniegu na swoich :wielozadaniowych-pseudowielosezonowych: :mrgreen: oponach jak kur.a po kwescie :lol::lol: czekam na zimoweczki :lol: a na chwile obecna nie pada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za chwile idę otworzyć sezon :mrgreen::mrgreen::mrgreen: śniegu mało, ale ślisko :) poszaleję :)

 

Panie, dzie sie wybierasz? Tak kontrolnie pytam, bo ja obserwuje sytuacje, ale raczej dzis nie - za mala pokrywa sniezna. :wink:

 

P.S. Slysze Oskara. :mrgreen:

 

Miałem iść, nawet wyjechałem, ale poza osiedlem śniegu malutko... Nic nie poszaleję, stwierdziłem, że benzynę zostawię na spot :)

A Ty Dziedzic z Krakowa jesteś?? Jak tak, to byłoby nas już 5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn mi zostawil 360konnego iksa i to całkiem inne auto, potwór wręcz chociaz i tak wole STI :lol:

 

Cóż, miłość nie wybiera :) Jedni lubią ogórki, inni ogrodnika córki :D

 

Ale burzę wywołałeś tym EVO :D Oby Cie lincz nie spotkał na spocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy śnieg, pierwsze moje latanie GieTekiem po śliskim i pierwszy kontakt z krawężnikiem :(

...na szczęście felgi całe... :lol:

 

Niech zgadnę: "najpierw podsterowność, bez gazu, nadsterowność, gaz, O kur...!! krawiężnik!!, Uff, nic się nie stało".

Tak było?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy śnieg, pierwsze moje latanie GieTekiem po śliskim i pierwszy kontakt z krawężnikiem :(

...na szczęście felgi całe... :lol:

 

Niech zgadnę: "najpierw podsterowność, bez gazu, nadsterowność, gaz, O kur...!! krawiężnik!!, Uff, nic się nie stało".

Tak było?? :D

 

Dokładnie....jeszcze nie ogarniam :D

Muszę jakiś większy placyk namierzyć, najlepiej bez krawężników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was to sie czlowiekowi GT-ka zachciewa,albo STI... Trudno najwyzej zona pojdzie siedziec, na adwokata nie bedzie :mrgreen: ale cos tam bedzie bulgotac rano :lol: wiecie co!!! ZARAZACIE I NIE MA SZCZEPIONKI NA TEGO WIRUSA :mrgreen:

 

PZDR

 

Bez urazy w pozytywnym znaczeniu :WARIACI, A WRECZ SWINIE :D:D:D JESTESCIE!!! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....jeszcze nie ogarniam :D

Muszę jakiś większy placyk namierzyć, najlepiej bez krawężników :)

 

Jak byłem w styczniu 2010 na evencie promującym "SUBARU przekonuje jazdą" to instruktor SJS-u mówił, że najlepiej PODsterowność :mrgreen: zniwelować przeciwskrętem (scandinavian flick), bo wtedy ładnie zarzuca :)

 

-- So lis 27, 2010 11:10 pm --

 

Przez Was to sie czlowiekowi GT-ka zachciewa,albo STI... Trudno najwyzej zona pojdzie siedziec, na adwokata nie bedzie :mrgreen: ale cos tam bedzie bulgotac rano :lol: wiecie co!!! ZARAZACIE I NIE MA SZCZEPIONKI NA TEGO WIRUSA :mrgreen:

 

PZDR

 

Bez urazy w pozytywnym znaczeniu :WARIACI, A WRECZ SWINIE :D:D:D JESTESCIE!!! :D:D

 

Określić nas świniami to niebywały komplement :) Dzięki :)

Ale ja na Twoim miejscu poszedłbym pojeździć :) Forek też daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade no baaa, szczegolnie jak pisalem na tych wielosezonowkach, efekt, ze mucha nie siada :D A mowili starsi, madrzejsi kup opony, zmien, to q.wa NIE, SPROBUJE!!! ... no i mam,sprobowalem ... Od dzisiaj sie slucham starszych :D... No i do czegos sie przyznam: JAK ZALACZE PODTLENEK LPG TO NIE MA MOCNYCH NA MNIE :)) hehe...coz lepiej zartowac niz plakac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade no baaa, szczegolnie jak pisalem na tych wielosezonowkach, efekt, ze mucha nie siada :D A mowili starsi, madrzejsi kup opony, zmien, to q.wa NIE, SPROBUJE!!! ... no i mam,sprobowalem ... Od dzisiaj sie slucham starszych :D... No i do czegos sie przyznam: JAK ZALACZE PODTLENEK LPG TO NIE MA MOCNYCH NA MNIE :)) hehe...coz lepiej zartowac niz plakac :D

 

Wiadomo :) jak wątek o oponach, to tu: viewtopic.php?f=22&t=135453

Osobiście polecam Nokiany WR G2. Do Forestera w sam raz :)

 

-- So lis 27, 2010 11:24 pm --

 

Jak byłem w styczniu 2010 na evencie promującym "SUBARU przekonuje jazdą" to instruktor SJS-u mówił, że najlepiej nadsterowność zniwelować przeciwskrętem (scandinavian flick), bo wtedy ładnie zarzuca :)

Chyba PODsterowność :roll:

 

:shock: :shock: :shock:

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

No patrz, jaka pomyłka.... Ale mi wstyd.... Ale chwilę wcześniej dobrze napisałem :):mrgreen:

Sorry za błąd, zaraz poprawię.

Dzięki Wełniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dodam ten temat do ignorowanych :evil: , dzisiaj wracałem w snieżycę z Łodzi na pseudo semi slickach które nawet z mokrym sobie nie radzą. Niestety cały czas nie ma kompletu małych hebli żeby założyć 15 na zimę, a na 18 nie kupowałem zimy bo bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal, czaje sie na jedne 16 stki naszego kolegi:))...DOBRA, ZEBY NIE BYLO, ZE O OPONACH :) to w JG nie pada snieg, a temperatura...sorki nie wiem, ale zalapalem,ze nie mam termometru zewnetrznego:)),ale buractwo...:D Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jadę na swoją pierwszą w życiu przejażdżkę Subarakiem po śniegu. :twisted:

napisz jak wrazenia i uwazaj na podsterownosc

 

Właśnie wróciłem. Banana na twarzy mam takiego, że chyba nie zasnę. U mnie w Żyrardowie wszędzie bielutko. Drogi w ogóle nie posypane i ciągle sypie. :D

 

Podjechałem sobie na parking pod Kaufland. Pusty poza kilkoma starymi Golfami i BMW, którymi goście jeździli w 4-5 osób na ręcznym... Porażka.

 

Poczekałem aż się trochę zluzuje. Reduktor, dwójka i ogień. Jednym słowem KOSMOS. Bączki i slalom - piękna sprawa. Z 1,5h tak jeździłem z mała przerwą. Potem podeszło do mnie kilku gości z tych BMW i Golfów pytać co to za auto i ile mocy, że ja tak bączki kręcę bez ręcznego i w ogóle, że nieźle ogarniam i czy mogę ich przewieźć... :lol:

 

Nie zgodziłem się. Ale czułem się jak aktor podczas występu w teatrze. :mrgreen:

 

Jutro albo w poniedziałek to filmik nagram. Dzisiaj byłem za bardzo podjarany. :P

 

A co do podsterowności to masz GRAF rację. Czuć ją. Ale nauczyłem się po kilku minutach, żeby w ogóle nie używać hamulca i tylko gazem wszystko korygowałem. Trzeba odpuścić trochę gaz a potem podłoga i już jest piękny uślizg. :wink:

 

Ogólnie to cieszę się jak małe dziecko. Najważniejsze że auto całe i ja też :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dodam ten temat do ignorowanych :evil: , dzisiaj wracałem w snieżycę z Łodzi na pseudo semi slickach które nawet z mokrym sobie nie radzą. Niestety cały czas nie ma kompletu małych hebli żeby założyć 15 na zimę, a na 18 nie kupowałem zimy bo bez sensu

 

STi na 15"?? A czemu takie małe??

 

To pewnie komfortu nie było... :) powiem Ci, że ryzykowałeś...

 

-- So lis 27, 2010 11:33 pm --

 

w JG nie pada snieg, a temperatura...sorki nie wiem, ale zalapalem,ze nie mam termometru zewnetrznego:)),ale buractwo...:D Pozdrawiam!!!

W Subaraku chyba masz, zawsze możesz sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dodam ten temat do ignorowanych :evil: , dzisiaj wracałem w snieżycę z Łodzi na pseudo semi slickach które nawet z mokrym sobie nie radzą. Niestety cały czas nie ma kompletu małych hebli żeby założyć 15 na zimę, a na 18 nie kupowałem zimy bo bez sensu

 

wiem,ze moja wypowiedziec w temacie to nic w porownaniu z Twoim doswiadczeniem, sprzetem itd....Ale pamietam jak za szczeniaka dopadlismy renault 5 alpine turbo(gdybym ja mial teraz:)) i zalozone zostaly na przod slicki (gdzies tam skads mielismy :twisted::o:D )oczywiscie popadalo cos tam sniegu to auta nie szlo opanowac w zaden sposob :D ...szok ,dlatego domyslam sie ile potrzeba wprawy i umiejetnosci ,zeby pokonac taka sciezke!!!Podziwiam!!!

 

PZDR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA i jeszcze jedno :!: Impreza 1,8 z zapiętym reduktorem też daje mnóstwo mnóstwo mnóstwo frajdy z jazdy :!: :twisted:

 

Reduktor w wolnych ssakach = efekt Turbo przy drifcie :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...