Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Nasypalo bialego przez noc tyle, że można bylo z czystym sumieniem otworzyć sezon w górach. :twisted:

 

 

Jak na razie film dnia!

Me like it.

 

Mieliscie kogos z krotka fala czy na zywca lecieliscie?

 

 

Moze i biale z nieba leci, ale 'kierowcy' tradycyjnie zachowuja sie jak idioci.

lubi.jpg

 

Dobre. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie kogos z krotka fala czy na zywca lecieliscie?

Tak, pełne zabezpieczenie, ręczniak w terenie i odbiorniki w wozach.

 

Tak tylko sie upewniam. :wink: I w sumie zazdroszcze bo... ja nie mam z kim polatac. :(

 

 

dlaczego ja nie mieszkam w górach.... :twisted:

 

Mieszkasz w tej Warszawie to teraz cierp. :P I po co Ci to bylo? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez czekamy az spadnie biale w UK :mrgreen::twisted:

 

No właśnie - BBC zapowiada np. u mie na wtorek "heavy snow" czymkolwiek tu to będzie ;-)

 

W połowie grudnia będę jechał do Polski i trochę mnie martwi to, że zimowe koła zostały w warszawskim garażu - mam nadzieję, że da się przejechać na letnich gumach - choć nigdy tego nie praktykowałem...

 

Arti: super, zazdroszczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, jak to miśka Evo X...??!! :shock: Niech zgadnę, byłeś pod Tesco na Wielickiej :mrgreen::mrgreen:

 

Potwierdzam, przybywa, przybywa :) i temperaturka odpowiednia, więc się "białe" utrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, jak to miśka Evo X...??!! :shock: Niech zgadnę, byłeś pod Tesco na Wielickiej :mrgreen::mrgreen:

 

Potwierdzam, przybywa, przybywa :) i temperaturka odpowiednia, więc się "białe" utrzyma :)

Ano dostalem w swoje ręce na miesiąc Miśka X pod opiekie, akurat wczoraj :lol:

Pod tesco juz 2 razy bylem dziś :lol: wieczorem wybieram się gdzies za Wieliczke na wiejskie zasypane drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, to trzeba się umówić jakoś ze wszystkimi, bo raz, że spotów krakowskich jest koszmarnie mało, a dwa, to trzeba popularyzować prosiaki :) Myślę, że znalazłoby się jeszcze kilku chętnych, może Oskar, Lewen, Bociek??

Wprawdzie pewnie będę miał najsłabszy sprzęt, ale przecież rozmiar (moc silnika) się nie liczy... :):mrgreen: :roll:

 

 

 

CHYBA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam o tym myslalem i chcialem dac ogloszenie w 'spotkaniach krakowskich', ale widze, ze grunt ma jeszcze temperature plusowa i snieg moze sie nie utrzymac.

 

Chociaz skocze sobie ok 23:00-00:00 kontrolnie pod 'Kauflanda' kolo Zakrzowka zobaczyc jak sprawy noca sie maja. :mrgreen:

 

Prognozy sa dobre.

 

pogoda0.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...