Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee... z obserwacji wiem, ze nie ma reguly. Najbardziej uwielbiam motyw kiedy jakis miszczu staje na pasie do skretu w lewo/prawo (niepotrzebne skreslic), ustawia sie i widac ewidentnie, ze bedzie ladowal sie prosto przed nas. Kiedy jednak spojrzy w (odpowiednio) lewo/prawo to mina mu rzednie, albo zaczyna sie glupio usmiechac czy nie bylibysmy tacy uprzejmi... Otoz nie! :twisted: Widok skulonych uszu jest bezcenny. :mrgreen:

Ja nie patrzę w ich stronę, tylko czekam na zielone :mrgreen:

Potem pełny ogień (na reduktorze :wink: ) i napawam się jedynie wyobrażeniem jaką mają w danym momencie minę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrzę w ich stronę, tylko czekam na zielone :mrgreen:

Potem pełny ogień (na reduktorze :wink: ) i napawam się jedynie wyobrażeniem jaką mają w danym momencie minę :lol:

 

To ja troche sadysta jestem :oops: bo juz napawam sie ich glupimi spojrzeniami zanim jeszcze akcja na dobre sie rozpocznie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano będzie fun

Nie wytrzymałem do jutra :mrgreen: Powiedziałem Ani, że muszę przestawić autka, żeby jutro rano nie musiała wstawać, bo wyjeżdżam pierwszy i jakoś tak przestawiałem subaraka przez dwa okoliczne parkingi 8)

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

to prawie coś w stylu "wyszedł po papierosy, wrócił kilka miesięcy później" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezła biel u Ciebie
U mnie zawsze dłużej śnieg leży niż w mieście, temperatury też znacznie niższe. Do Gdyni niby tylko 15km, ale jakiś mikroklimat chyba tutaj jest :mrgreen: , wys npm też robi swoje 160-180m.

Dlatego zimowy Lotos musi wypalić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wczoraj w Nysie sloneczko swiecilo, ale wybralem sie po poludniu do Berlina i po drodze mila niespodzianka w postaci dosc sporych opadow sniegu :D

Tutaj juz dosycbialo jest, tylko drogi rozjezdzone i posypane :?

Mam nadzieje, ze do wtorku i w Nysie posypie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...