Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Sam o tym myslalem i chcialem dac ogloszenie w 'spotkaniach krakowskich', ale widze, ze grunt ma jeszcze temperature plusowa i snieg moze sie nie utrzymac.

 

Chociaz skocze sobie ok 23:00-00:00 kontrolnie pod 'Kauflanda' kolo Zakrzowka zobaczyc jak sprawy noca sie maja. :mrgreen:

 

No i jeszcze trochę mało tego białego... Ale jak już będzie, to trzeba rozruszać ten wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, to trzeba się umówić jakoś ze wszystkimi, bo raz, że spotów krakowskich jest koszmarnie mało, a dwa, to trzeba popularyzować prosiaki :) Myślę, że znalazłoby się jeszcze kilku chętnych, może Oskar, Lewen, Bociek??

Wprawdzie pewnie będę miał najsłabszy sprzęt, ale przecież rozmiar (moc silnika) się nie liczy... :):mrgreen: :roll:

 

 

 

CHYBA :twisted:

Ja przyjade szybkim wolnymssakiem bo lepiej mi się nim ślizga niz uturbionym forkiem, więc nie będziesz sam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjade szybkim wolnymssakiem bo lepiej mi się nim ślizga niz uturbionym forkiem, więc nie będziesz sam :lol:

 

Już mi lepiej :) Chociaż ślizgawka "wolnym" Forkiem jest baaaardzo łatwa :) Szczególnie na reduktorze :twisted::twisted::twisted:

 

W takim razie wraz z eMTe i Zelaznym czekamy na dalsze opady białego :) Oby jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...