Skocz do zawartości

Codzienny Magazyn Motoryzacyjny TOK FM


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem podzielić się na Forum moim oburzeniem,słuchając po raz kolejny panów dyletantów motoryzacyjnych Balkana i Paruszewskiego.

Wysłuchajcie proszę dzisiejszej audycji ,tytuł "Nowe Subaru Outback".

http://audycje.tokfm.pl/audycja/18

Ci dwaj panowie nie po raz pierwszy pokazują publicznie swoją niechęć do marki Subaru do czego mają oczywiście prawo,ale tyle bzdur na temat naszej marki nie słyszałem jeszcze nigdy i nigdzie!

Dla tych panów,szczególnie dla jednego z nich,Subaru dziś(każde!) to nie różniący się niczym od innych samochód(to konkluzja z jednej z  poprzednich audycji) z bardzo słabym środkiem a dla przykłady Citroen Cactus jest świetnym samochodem :facepalm: (pomijam fakt że wolałbym od niego każdą skodę!!!).

 

W tejże audycji jeden z panów stwierdził,że SBD jest ,cytuję:"jednorazówką" która kończy się po 80 tys.km.,ponadto pali bardzo dużo-ok.9-10 l/100(tu trafił mnie jasny szlag!!!!!!!!!!!) i jest generalnie najsłabiej jeżdżącym dieslem na rynku!!!!!!!!!!!

Jeden z panów redaktorów stwierdził ,że chyba problemy ze sprzęgłem byy jedynie na początku i zmieniono soft ,ale zaraz się z tego wycofał,bo wyśmiał go jego kolega mówiąc,że to tylko oszustwa Dyrekcji Subaru a problem cały czas trwa.

Opinie o nowym OTB niby dobre ale na koniec i tak konkluzja,żeby zmienić temat na coś interesującego czyli VW!!!!!!!!!!!

 

Zresztą posłuchajcie sami!!

 

Strasznie mnie wkurzyli,tym bardziej,że to już nie pierwszy raz ,kiedy słyszę w tej audycji nieprawdziwe fakty i kompletnie nierzetelne informacje na temat Subaru!!!!!!!

 

TOK FM to to radio coraz chętniej słuchane w Polsce,więc wydaje mi się wskazane byłoby zwrócenie uwagi na audycję "codzienny magazyn motoryzacyjny" i oficjalne odniesienie się SIP do takich kłamstw!

 

Sory,bo się wkurzyłem!!!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy byc dziennikarzem sledczym i przesledzisz ;) chociazby to Forum, na ktorym sami Forumowicze krytykuja to czym jezdza (np. SBD) i to na oficjalnym forum SIP - panowie tzw. dziennikarze maja dowody czarno na bialym :(

Nie ma co sie denerwowac, na ignorancje i dyletanctwo sily nie ma no i jakos na zycie musza zarobic dzieki sponsorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tok Fm to moje ulubione radio. Siłą rzeczy zdarzyło mi się słuchać kilka razy tych panów.... no i już wiem, że mam ich unikać. O Subaru nie słyszałem, ale inne ich audycje są poniżej słów krytyki.

Pozostałe audycje na antenie tego radia są ciekawe, a te o przesadnym zabarwieniu feministycznym, albo LGTB, zwyczajnie zabawne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to jednorazówka , po 80 tys wywala ci korbę haha dobre.Co do spalania ,to mój jest mega oszczędny,ale coś mi się wydaje ,że cvt w dieslu sporo podnosi spalanie.Noi ,to co kiedyś mówiłem ,masa Outbacka jest b.duża.Jak xc 60 prawie,ktore zaprojektowano przecież dobre lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to jednorazówka , po 80 tys wywala ci korbę haha dobre.Co do spalania ,to mój jest mega oszczędny,ale coś mi się wydaje ,że cvt w dieslu sporo podnosi spalanie.Noi ,to co kiedyś mówiłem ,masa Outbacka jest b.duża.Jak xc 60 prawie,ktore zaprojektowano przecież dobre lata temu.

 

Ile powinien ważyć taki OBK? Jak dla mnie 1600-1700kg to nie jest dużo jak na taki samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko prosto z mostu mówiłem o wadach.A jest ich jednak trochę.Przyczyną mojego wkurzenia było chyba traktowanie klientów w dwóch salonach w zestawieniu z tym co prezentuje ta marka.I takie same odczucia mieli wtedy dwaj moi znajomi.W tych samych salonach.Potem natknąłem się na podobną historię na forum i postanowiłem prosto z mostu pytać-a cóż to auto ma w dzisiejszych czasach

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje zdanie wyraziłem w wątku o OBK YY15...

 

"To jest kolejny wyczyn Pana pseudo dziennikarza Balkana. W jednym ze swoich durnych testów OBK MY10 próbował kluczem wyłamać klapkę zakrywającą czytnik DVD od nawigacji.

To on swego czasu zebrał kilku rozżalonych właścicieli SBD, którzy spalili sprzęgła próbując min. wyciągnąć lawetę z łodzią z jeziora i zrobił "dramatyczny" reportaż jak to zostali oni skrzywdzeni przez SIP.Poziom jakościowy tego programu jest żenująco niski."

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że często słucham TOK FM to i trafiło mi się posłuchać ich programu - jak dla mnie jest to program rozrywkowy gdzie dużą rolę przykłada się do opisu odczuć z  użytkowania samochodu niż do zagadnień merytorycznych. Czym więcej kontrowersji tym lepiej: padające silniki, sprzęgła itp. Niestety TOK FM odchodzi od famuły,  że można do nich zadzwonić i skomentować poglądy dziennikarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

swoje zdanie wyraziłem w wątku o OBK YY15..

 

Ja również, również je tu przeniosę :)

 

"po 80 000 km - silnik jest tak zaprojektowany - wywalają ci korby" (4:28)

 

No, gratuluję rzetelności dziennikarskiej i jak daleki jestem od pieniactwa, to w tym przypadku żądałbym sprostowania i przeprosin na antenie. 

Gdzieś jest granica pomiędzy krytyką a celowym wprowadzaniem słuchacza w błąd poprzez podawanie informacji nieprawdziwych. Dla mnie to stwierdzenie jest sugestią, że producent celowo zaprojektował silnik o żywotności 80 000 km

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Jacek Balkan (Polkowski)... legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego, synonim rzetelności

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_kim-jest-jacek-balkan,13462315.html

Czyli być oszkalowanym przez tego pana to wielki komplement :-) Edytowane przez arkadias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tia... Jacek Balkan (Polkowski)... legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego, synonim rzetelności

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_kim-jest-jacek-balkan,13462315.html

Czyli być oszkalowanym przez tego pana to wielki komplement :-)
Teraz ma program gdzieś TV "autościema". Jeden facet chce od handlarza kupić auto, a potem zjawia się p. Balkan i demaskuje, masakruje, obnaża nieuczciwego sprzedawcę i ratuje kumpla przed nietrafionym zakupem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...