Skocz do zawartości

Codzienny Magazyn Motoryzacyjny TOK FM


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy TOK FM wie komu płaci, miałem dość pozytywne zdanie o tej stacji. Czyżby zmienili strategię szukając taniej sensacji poprzez zatrudnianie kontrowersyjnych pseudodziennikarzy tematycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze panowie z Tok FM skądś musieli wziazc te "negatywne" informacje na temat SBD. A wzieli je najprawdowpodobniej z tego forum bo dobrze  wiecie co sie wyswietla po wpisaniu w google subaru diesel a jak nie wiecie to sobie wpiszcie. Niestety to forum robi negatywna opinie SBD, nastepnie informacje te powielane są m.in w mediach motoryzacyjnych. SIP sam strzela sobie w kolano - osobiście nie potrafie tego zrozumiec ale to nie moj biznes wiec nie moja sprawa :) Kiedys na forum istniał wątek czy forum zniecheca do zakupu Subaru. Wiekszosc doszła do wniosku ze nie zniecheca... a jak widzicie wszystkie te informacje sa jednak przez ludzi czytane i powielane. M.in to forum zrobiło w mediach z SBD silnik którego nalezy unikac. Być moze SIP nie zdaje sobie sprawy jakim poteznym medium opiniotwórczym jest internet

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawdziwa cnota obroni się sama". Uważam, że SIP nie popełnia błędu dając możliwość swobodnym wypowiedziom, również negatywnym. Z mojego rozeznania wynika, że subaru najczęściej kupują właściciele...subaru. Mimo negatywnej nagonki konkurencji i takich jak bohater tego wątku, coraz więcej subaru widać na ulicach. Na swoje auto muszę czekać kilka m-cy. Ludzi logicznie myślących niełatwo zmanipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Cactus to mega złom.MEGA

 

Oni się rozpływali nad wnętrzem w którym miałem okazję siedzieć,większej pomyłki motoryzacyjnej od czasów Multipli nie pamiętam :biglol:

No ale dla Panów Balkana i Paruszewskiego to świetny i przełomowy samochód :biglol:

 

@@Karas,sporo przesadzasz,bo oprócz kilku niezadowolonych z SBD jest na naszym forum spora grupa użytkowników bardzo zadowolonych z Subaru z dieslem i śmiem twierdzić że jest ich dużo więcej,wystarczy dokładniej poczytać.

 

Ponadto nikt nie pisał na tym Forym,że diesle Subaru słabo jeżdżą bo to po prostu nieprawda,jak również nie prawdą jest ,że to "jednorazówka" jeżdżąca do 80 tys.km.Te bzdety musiały sie zrodzić w ich własnych głowach i wyjść na zewnątrz ich własną SZPARĄ ORALNĄ :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balkan to gryzypiórek bez jaj. Przegrał proces z Arinerą (wypisywał takie bzdety, że głowa mała. Oczywiście do wyroku sądu się nie zastosował i nie przeposił szkoda nerwów na takiego pajaca. Z zerowym poziomiem wiedzy o motoryzacji. Silniki VW padają jak muchy a on pieje z zachwytu nad trwałością:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sporo przesadzasz,bo oprócz kilku niezadowolonych z SBD jest na naszym forum spora grupa użytkowników bardzo zadowolonych z Subaru z dieslem i śmiem twierdzić że jest ich dużo więcej,wystarczy dokładniej poczytać.

no własnie wystarczy dokładnie poczytac. Niestety dla uzytkownika szukajacego informacji na temat SBD pierwsza informacja jaka znajduje to temat : Nie kupuj Subaru Boxer Diesel... i Ten wątek zaczyna czytac jako pierwszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balkan to gryzypiórek bez jaj. Przegrał proces z Arinerą (wypisywał takie bzdety, że głowa mała. Oczywiście do wyroku sądu się nie zastosował i nie przeposił szkoda nerwów na takiego pajaca. Z zerowym poziomiem wiedzy o motoryzacji. Silniki VW padają jak muchy a on pieje z zachwytu nad trwałością :D

 

Cieszę się,że moje odczucia odnośnie panów redaktoruff się pomału potwierdzają,ufffffff :D

Kurcze,trzeba by im podrzucić linka z wątku,ale może za kilka dni :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ten Cactus to mega złom.MEGA

Oni się rozpływali nad wnętrzem w którym miałem okazję siedzieć,większej pomyłki motoryzacyjnej od czasów Multipli nie pamiętam :biglol:

SZPARĄ ORALNĄ :biglol::biglol::biglol:

Może będzie trochę IT, ale czuje się trochę wywołany do przysłowiowej tablicy. Miałem Multiple i powiem, że był to bardzo pomysłowy samochód. W tym okresie jego posiadania jeździliśmy z małymi dziećmi i układ wnętrza był nie do pobicia dla innych większych VAN-ow które też miałem (Grand Voyager i Espace). Naprawdę udane auto do którego trzeba było mieć odwagę się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wszystkim radze nabrac wiecej dystansu. slucham tego programu od poczatku jego istanienia i nie wyczuwam zadnej tendencji to gloryfikacji jakis marek czy tez odwrotnie do krytykowania.

 

Natomiast wyrywajac poszczegolne odcinki mozna nabrac takiego wrazenia jednak na ta audycje nalezy patzrec pzrez pryzmat kilku, kilkunastu odcinkow zeby zauwazyc obiektywizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...