Skocz do zawartości

Subaru diesel - pozytywne doświadczenia.


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ręcznie podpompowany odpalił są drugim podejściem

Nic nie dało... Z jakichś przyczyn w układzie paliwowym było bardzo dużo powietrza. Ruszył dopiero na jakimś 'szpraju'.

 

Jest taki pipek pod maską po prawej zaraz obok podszybia, wygląda jak pompka do shitu na jachcie ;)  podobno regularne naciskanie odpowietrza układ paliwowy, tak ludzie u mnie gadajo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się i ja. Legacy D MY08 nówka sztuka od 23.12.2008 w moich rękach. W tej chwili 219,4kkm w stanie oryginalnym za wyjątkiem żarówek i tarcz hamulcowych z klockami, soft nie modyfikowany.

Pozdrawiam "zaropiałych" i "bezołowiowych" subarytów. ;)

Edytowane przez Oldman
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się i ja. Legacy D MY08 nówka sztuka od 22.12.2008 w moich rękach. W tej chwili 219,4kkm w stanie oryginalnym za wyjątkiem żarówek i tarcz hamulcowych z klockami, soft nie modyfikowany.

Pozdrawiam "zaropiałych" i "bezołowiowych" subarytów. ;)

Odpozdrawiam...Ropniakow U mnie 337 tysiakow tez w oryginale... .
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopiszę się i ja. Legacy D MY08 nówka sztuka od 22.12.2008 w moich rękach. W tej chwili 219,4kkm w stanie oryginalnym za wyjątkiem żarówek i tarcz hamulcowych z klockami, soft nie modyfikowany.

Pozdrawiam "zaropiałych" i "bezołowiowych" subarytów. ;)

Odpozdrawiam...Ropniakow U mnie 337 tysiakow tez w oryginale... .

 

MOŻNA ??? można!!! tylko cza dbać a nie narzekać :D

Ps. Oldman, Subaru_viper jakie paliwo tankujecie w sensie stacja oraz jaka oliwa w silniku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serce rośnie jak sie czyta o tych przebiegach :D oby tak dalej ! ja mam wirusa i lubie z niego skorzystac ale , używam z głowa, oliwa i wszystko jak ma byc mam nadzieje ze równeż odwdzieczy mi sie długą bez awaryja jazda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

U mnie marne 176tyś. Obk 2008. Wlasnie padł rekord spalania - na 1 baku 900km :-)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

Phi ja zrobiłem 1040 km na baku zostały nawet z 2 litry jeszcze:D

 

 

Znam sporo właścicieli Subaru Diesli z pierwszej ręki i egzemplarze jeżdżone dynamicznie wytrzymują znacznie dłużej niż te na które się chucha i zamula:P

OBK 2008 już nie mój diesielek 270kkm silnik po wymianie przy 198kkm ale co ciekawe wtryski cały czas fabrycznie i paść nie chcą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nawet nie wiecie jak ucieszyłem się odnajdując ten wątek bo czytając forumowe czarnowidztwo  wypadałoby utopić OBKa kaszlaka w najgłębszych otmętach ...

Życzę sobie przebiegu z licznika subaru_viper i dalszego megazadowolenia z jazdy :))

OBK SBD MY08 136kkm, właściciel od 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...