Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Może niech osoby z listy podstawowej najpierw się wypowiedza czy czerwiec czy wrzesień bo jak na razie to widzę że większość chce czerwiec a jak Miłosz napisał jest pewien limit. Jak zostaną wolne miejsca to wtedy rezerwisci się dopisza na czerwiec lub zdecydują na wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Cóż, ja zgodnie z planem na czerwiec. No chyba, że w ostatnim momencie dostanę pilne wezwanie do Tokio, to dokonam przerzutu na wrzesień ( zakładając, że wówczas będą jeszcze na wrzesień miejsca :) ). 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy na tę chwilę wyglądają następująco:

 

1) Subariada Bułgaria, termin I - nazwijmy "podstawowy" - 15-22 czerwca NA MIEJSCU (po Plejadach będzie kilka dni na szybki serwis samochodów - niestety "pchnąć tego do przodu" nie mogłem)

 

1. Dyrekcja (potw.)
2. jastazen (potw.)
3. ppmarian (potw.)
4. Subary (potw.)
5. sebekian (potw.)
6. Urabus Family Team (potw.)
7. lehu (potw.)
8. muka (potw.)
9. sjak (potw.)
10. Rezerwacja ( pw miałem wcześniej) (potw.)

 

11. Cart (potw.)
12. Kosmit (potw.)

Rezerwa:

1. marhof (potw.)
2. Submath

3. MUrsus (potw.)

4. KlaudiaK (potw.)

5. tzd (potw.)

 

 

 

2) Subariada Bułgaria, termin II - nazwijmy "dla tych co nie mogą w czerwcu" - 6-13 września NA MIEJSCU

 

1. Krzychu91 (potw.)

2. wipolak (potw.)

Edytowane przez Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zadać, rozumiem niezręczne pytanie - czy do Subriady można dołączyć nie-Subaru? Byłem dwa razy w górach Bułgarii i parę razy na wybrzeżu i powiem tak - wspaniałe, a do tego w dolinach dobre jedzenie i wino, pokochałem Bułgarię. Jeździłem po górach i na zachętę mogę pokazać swój film:

https://www.youtube.com/watch?v=LZBAcnrjqi8

 

Przyznam jednak, że szkoda mi by było Forestera, nie to, że nie dał by rady, bo na takiej wyprawie jak moja, dał by bez problemu (ma dobre 4 cm prześwitu więcej niż wtedy miał mój ssangyong), ale jest jeszcze taki ładny, nowy i błyszczący. A Ssangyong jest poocierany, opancerzony i ma już lepsze niż na filmie opony...

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subariada przeznaczona jest, zasadniczo, dla Subaru i Miłosz pod tym kątem ją przygotowuje.

 

 

 

PS jak mi wiadomo jedna załoga praktycznie prosto z salonu pojechała na Subariade. ..

 

Prawie ;)

Przez dwa dni docierali silnik i dołączyli do nas w Rumunii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zadać, rozumiem niezręczne pytanie - czy do Subriady można dołączyć nie-Subaru? Byłem dwa razy w górach Bułgarii i parę razy na wybrzeżu i powiem tak - wspaniałe, a do tego w dolinach dobre jedzenie i wino, pokochałem Bułgarię. Jeździłem po górach i na zachętę mogę pokazać swój film:

https://www.youtube.com/watch?v=LZBAcnrjqi8

 

Przyznam jednak, że szkoda mi by było Forestera, nie to, że nie dał by rady, bo na takiej wyprawie jak moja, dał by bez problemu (ma dobre 4 cm prześwitu więcej niż wtedy miał mój ssangyong), ale jest jeszcze taki ładny, nowy i błyszczący. A Ssangyong jest poocierany, opancerzony i ma już lepsze niż na filmie opony...

 

Alfik, nie chcę tu robić sobie reklamy poza Subariadą, ale SsangYangiem możesz pojechać na normalną Bułgarię4x4, którą będę organizował przed Subariadą. Będzie więcej terenu. Choć jak byłeś w Bułgarii 2x to może inny kraj? Za jakiś miesiąc-półtora na naszej stronie będzie pełne kalendarium 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaa, tylko co z 17-oma potwierdzonymi na czerwiec załogami począć? Sebastian, teraz masz fajne zadanie - losowanie? logi z serwera? :P

Myśl Miłosz, myśl, może wspólnik by pojechał z II grupą ? czy też zajęty ?

 

 

Nie ma takiej opcji. Po 1 jest w tym czasie na innej zaplanowanej imprezie a po 2... nie znacie mojego wspólnika, raczej żadne Subaru nie przetrwałoby tej imprezy.

 

A tak z innej beczki - trasy w Bułgarii będą stosunkowo trudne więc duża grupa = wolniejsza jazda. i tak 10 samochodów to jest duży konwój, Ci co byli to wiedzą ile schodzi na najprostszych kwestiach logistycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...