Jump to content
sebekian

V Forumowa Subariada - Bułgaria

Recommended Posts

Odświeżę wątek ..., tak trochę offtopowo, ale ...

@@Subary, STO LAT!!! :) 

Subary, wszystkiego najlepszego!!! :D

Przyłączamy się do życzeń: Subary, przynajmniej drugie tyle i z wysoką emeryturą żebyś miał za co podróżować po świecie Subarakami.

Wszystkiego najlepszego!

Dziękuję wszystkim za życzenia i do zobaczenia na następnej Subariadzie.

Hej,

z racji otrzymania od Beaty i Miłosza mapki z wyprawy do Mołdawii, przypomniałem sobie o Bułgarii - nie mogę takiej mapki zlokalizować u siebie na dysku... Czy jakaś dobra dusza mógłaby ją wrzucić do wątku albo podesłać pw? :)

17 godzin temu, marhof napisał:

z racji otrzymania od Beaty i Miłosza mapki z wyprawy do Mołdawii, przypomniałem sobie o Bułgarii - nie mogę takiej mapki zlokalizować u siebie na dysku...

Z tego co pamiętam mapka z naszej wyprawy do Bułgarii chyba nie była realizowana a na pewno nie została rozesłana. Też chętnie przytuliłbym taką mapkę.  :)

To może nie jest mapka, ale udostępniłem zdjęcia  z telefonu - tam są lokalizacje ( a że zdjęcia w/g kolejności, to choć "prawie" trasę widać ):

https://goo.gl/photos/GKqvZEkHnA6j3JYd9

Pozdrowienia

• Upvote 1

8 godzin temu, Dyrekcja napisał:

To może nie jest mapka, ale udostępniłem zdjęcia  z telefonu - tam są lokalizacje ( a że zdjęcia w/g kolejności, to choć "prawie" trasę widać ):

https://goo.gl/photos/GKqvZEkHnA6j3JYd9

Pozdrowienia

Ooo, tych zdjeć chyba nie widziałem :) Jak fajnie jest się przenieść jeszcze raz w tamte strony i powspominać :)

Znalazłem program tamtej wycieczki wysłany przez Miłosza jeszcze przed wyprawą, w formie PDF. Tam jest coś na kształt mapki z trasą, choć różni się ona od tego co faktycznie udało się zrobić. Nie wiem jak z udostępnianiem takiego programu na forum, ale jak ktoś byłby zainteresowany, a nie ma, to niech mi podeśle maila na PW, podzielę się :)