Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz temat ma szansę rozwinąć się niemal jak lekko niedonoszona ciąża , całe osiem miesięcy  :D

 

Ileż to planów możemy snuć..... na różowo czy niebiesko, jak najlepiej przygotować wózek...

Tak, jest tyle czasu że możemy wszystko idealnie zaplanować, np. żeby nie przeciążać aut planuję Ty bierzesz butelczynę a ja paluszki na zakąskę :D  chociaż po przemyśleniu to butelczynę chyba powinien wziąć jastazen, coś pamiętam że ma dobry towar, hmmm wiem kto to może potwierdzić  :biglol:  

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie że wezmę, ale paluszki mają być wyborowe  :biglol: :biglol: :biglol:

Będą, a jak, wyśmienito-wyborowe  ;)

 

Odnośnie transalpiny i trafogarskiej znalazłem coś na naszym forum 

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/54533-szosa-transfogarska-i-transalpina-w-3-4-dni/

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach rozważań:

 

dojazd do Bułgarii z zaliczeniem Transalpiny

 

https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3%B3w/DN67C,+Rumunia/Widin,+Bu%C5%82garia/@45.3617999,23.0311391,8z/data=!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf!2m2!1d19.9449799!2d50.0646501!1m5!1m1!1s0x474da2a7008cec25:0x7015a60d820d3863!2m2!1d23.64514!2d45.5238127!1m5!1m1!1s0x475379eca2009025:0x1f853ae2f877d8b7!2m2!1d22.8679302!2d43.996159!3e0?hl=pl

 

dojazd z zaliczeniem Transfogarskiej

 

https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3%B3w/Transf%C4%83g%C4%83r%C4%83%C8%99an,+Rumunia/Widin,+Bu%C5%82garia/@46.617556,21.6648821,7z/data=!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf!2m2!1d19.9449799!2d50.0646501!1m5!1m1!1s0x474cddaa384c96af:0x50517e7abd608737!2m2!1d24.6248678!2d45.4532545!1m5!1m1!1s0x475379eca2009025:0x1f853ae2f877d8b7!2m2!1d22.8679302!2d43.996159!3e0?hl=pl

 

 

Oba linki błędne. 

Transfogarska: http://goo.gl/maps/nYTxt

Transalpina: http://goo.gl/maps/p3rj5

 

Pomysł fajny, Transalpina na 99% przejezdna w tym okresie, Transfogarska oficjalnie otwiera się 15 czerwca, ale zdarza się wcześniej (choć 2 lata temu byliśmy 13go i tunel był zamknięty a pod nim zaspy).

 

Niezależnie od tego, która trasa dojazd z Krakowa zajmie SYTE 2 DNI, zakładając, że hotel z kolacją i śniadaniem nie zajmie więcej niż 6-8 godzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rzecz w tym, że jeślibyście wybrali wariant Transalpina z linku, to najciekawszy odcinek zostałby pominięty :) Wolałem poprawić.

Służę bazą sprawdzonych hotelików na trasie przez Rumunię.

o to to, baza hotelików się przyda bo niektóre na bookingu już niedostępne albo nie mają kalendarza na przyszły rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obciążenie nie powinno stanowić problemu przy sprawnych SLS-ach.

 

jest do przejechania pzrez OBK ale tzreba uwazac na zwisy (czyt. przednik zderzak) :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q6u0Wsbg57I

 

No właśnie, trzeba mieć oczy dookoła głowy i świadomość wymiarów auta. Tutaj tego zabrakło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

grupa czerwcowa jest już zamknięta, teraz już nie ma co potwierdzać czerwca tylko zapisywać się na II termin wrześniowy

 

Termin wrześniowy niestety mi nie odpowiada, miałem nadzieję, że Subariada odbędzie się nawet jakoś w środku lata, termin czerwcowy też był dobry, ale wrzesień na pewno nie A może dałoby radę zorganizować osobną grupę na Bułgarię w innym terminie? Znam parę fajnych miejsc i tras w Bułgarii (byłem tam w maju br.) i wraz z innymi chętnymi moglibyśmy wspólnie coś zaplanować i wyruszyć. Tak więc jeśli są chętni na Bułgarię w czerwcu/lipcu/sierpniu (opcja: powrót przez Rumunię, Ukrainę, Białoruś i Łotwę - całość do 1. miesiąca) to proszę dać mi znać, gdyż taką trasę właśnie sobie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co pamiętam, to  nie była kwestia "zwisów", tylko "zachodzenia" przodu przy cofaniu i zahaczenia bokiem zderzaka o ziemny próg (chwila nieuwagi ;) ).

 

Każde auto (z tak długim przodem jak w Subaru) w ten sposób straciłoby zderzak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

grupa czerwcowa jest już zamknięta, teraz już nie ma co potwierdzać czerwca tylko zapisywać się na II termin wrześniowy

Termin wrześniowy niestety mi nie odpowiada, miałem nadzieję, że Subariada odbędzie się nawet jakoś w środku lata, termin czerwcowy też był dobry, ale wrzesień na pewno nie A może dałoby radę zorganizować osobną grupę na Bułgarię w innym terminie? Znam parę fajnych miejsc i tras w Bułgarii (byłem tam w maju br.) i wraz z innymi chętnymi moglibyśmy wspólnie coś zaplanować i wyruszyć. Tak więc jeśli są chętni na Bułgarię w czerwcu/lipcu/sierpniu (opcja: powrót przez Rumunię, Ukrainę, Białoruś i Łotwę - całość do 1. miesiąca) to proszę dać mi znać, gdyż taką trasę właśnie sobie planuję.

Myślę ze jest duza szansa ze może się zebrać alternatywna grupa i możecie sami coś zorganizować, tym bardziej ze juz coś tam znasz w tych rejonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie, możemy zorganizować jakiś wyjazd w ramach integracji z Auto Świat 4x4 (mamy własny program EXPEDITION). Możemy Wam coś zaproponować w drugiej połowie lipca lub w sierpniu. Po planowanym lipcowym evencie Family Adventure, mamy wolne zasoby "kadrowe" oraz trochę doświadczenia wyprawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiło się gęsto od opcji: czerwiec, EXPEDITION, wrzesień...

Wygląda na to, że dla zachowania spójności dyskusji w ramach V Subariady powinny powstać 2 nowe wątki.

Imprezą czerwcową i ową miesięczną EXPEDITION już się ktoś opiekuje. A co z wrześniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie, możemy zorganizować jakiś wyjazd w ramach integracji z Auto Świat 4x4 (mamy własny program EXPEDITION). Możemy Wam coś zaproponować w drugiej połowie lipca lub w sierpniu. Po planowanym lipcowym evencie Family Adventure, mamy wolne zasoby "kadrowe" oraz trochę doświadczenia wyprawowego.

Były już podobne eventy? Jakieś zdjęcia/linki? :) Jak 'bardzo' wyprawowe musi być auto na taką wyprawę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Też znam kilka fajnych mieść w Bułgarii przecież jestem Bułgarem! Mogłybyście odwiedzić górach Rodopi, Stara Planina( Balkan) a nawet Pirin i Vitosha. Zależy co chlelibyście zobaczyć. Riła ma przepiękne lodowy jeziora.

 

P.S. Przepraszam za błędy podczas pisania zwłaszcza gramatyczny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...