Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Geolandary miałem w Rumunii i w Gruzji. Generalnie są ok, poza jazdą w gliniastym błocie (vide film III Subariada na youtube). Póki co do nowego XT nie ma większego wyboru. Najlepsze opinie mają chyba BF Goodrich AT albo jeszcze lepiej MT ;)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aga prosze o dopisanie chetnych do listy rezerwowej.

Dopisałam, lista na tę chwilę wygląda tak:

 

1. Dyrekcja
2. jastazen
3. ppmarian
4. Subary
5. sebekian
6. wipolak
7. Urabus Family Team
8. lehu
9. muka
10. sjak
11. Rezerwacja ( pw miałem wcześniej)
12. Cart

Rezerwa:

1. Kosmit
2. marhof

3. Submath

4. MUrsus

5. KlaudiaK

6. tzd

7. Krzychu91

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... (tak się zdania nie zaczyna!):

 

... po zebraniu wszystkich zmiennych, podsumowaniu mojego kalendarza 2015, rozmowach z osobami z grona Subaru, uwzględnieniu pogody, świąt, Plejad itd. wyszły następujące terminy:

 

1) Subariada Bułgaria, termin I - nazwijmy "podstawowy" - 15-22 czerwca NA MIEJSCU (po Plejadach będzie kilka dni na szybki serwis samochodów - niestety "pchnąć tego do przodu" nie mogłem)

2) Subariada Bułgaria, termin II - nazwijmy "dla tych co nie mogą w czerwcu" - 6-13 września NA MIEJSCU

 

Tłumaczę:

- majówka odpada z wielu względów (moich prywatnych, formowych oraz pogodowych)

- w wakacje począwszy od 26go czerwca jestem na zakaukaziu i nie ma szans

- atrakcje w Bułgarii są nieco bardziej oddalone od siebie niż w Rumunii, więcej km jest też na dojazd, dlatego na miejscu należy poświęcić przynajmniej 8 dni. Dojazd zajmie Wam od 1 do 2 dni w każdą stronę, więc i tak w "tydzień + weekend" nie da się zamknąć imprezy. W czerwcu mamy baaardzo długie dni i ciepło, we wrześniu jeszcze w miarę długie dni i w miarę ciepło.

- kto ma dużo urlopu, może po czerwcowej Subariadzie pojechać sobie nad Morze Czarne do Bułgarii albo Egejskie do Grecji - będzie rzut beretem. podobnie można połączyć termin wrześniowy z prywatnymi wczasami nad morzem.

- na każdą z imprez mogę zabrać max. 10 samochodów - kto się nie zmieści w czerwcu niechaj celuje na wrzesień.

- ponieważ uwzględnienie tych imprez określa resztę mojego kalendarza, będzie jak zwykle prośba o wczesne, konkretne deklaracje. Deadline na deklaracje na czerwiec - do końca grudnia a na wrzesień - do końca lutego. Sądzę, że każdy termin powinien mieć swojego opiekuna (Sebekian raczej nie wybierasz się 2x... ?)

- informacje techniczne odnośnie Bułgarii oraz wstępny plan (czy raczej atrakcje), wrzucę w wątek za kilka dni. 

 

3) jeśli jakaś ekipa chciałaby pojechać w maju na Subariadę do Rumunii (tradycyjnie) to mogę zaproponować termin po majówce, czyli 9-17 maja. Jeśli są chętni na takowy termin, to pewnie powstanie nowy wątek.

 

I tradycyjnie coś na zachętę, tym razem krótki film z naszej czerwcowej wyprawy do Bułgarii:

 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, proszę Cię o pomoc i edycję I postu, stworzenie 2 list z terminem czerwcowym i wrześniowym. Nie wiem jak to uczciwie zrobić, proszę o radę ale myślę że do końca miesiąca powinny być deklaracje wyboru terminu i pierwszeństwo wyboru wg. kolejności zgłoszenia, dobrze kombinuję ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sebekian, zrobiłam póki co takie listy, będę je zmieniała w miarę następnych deklaracji chętnych:

 

 

 

1) Subariada Bułgaria, termin I - nazwijmy "podstawowy" - 15-22 czerwca NA MIEJSCU (po Plejadach będzie kilka dni na szybki serwis samochodów - niestety "pchnąć tego do przodu" nie mogłem)

 

1. Dyrekcja (potw.)
2. jastazen (potw.)
3. ppmarian (potw.)
4. Subary (potw.)
5. sebekian (potw.)
6. Urabus Family Team (potw.)
7. lehu
8. muka (potw.)
9. sjak (potw.)
10. Rezerwacja ( pw miałem wcześniej)

 

11. Cart (potw.)
12. Kosmit (potw.)

Rezerwa:

1. marhof (potw.)
2. Submath

3. MUrsus (potw.)

4. KlaudiaK (potw.)

5. tzd (potw.)

 

 

 

2) Subariada Bułgaria, termin II - nazwijmy "dla tych co nie mogą w czerwcu" - 6-13 września NA MIEJSCU

 

1. Krzychu91 (potw.)

2. wipolak (potw.)

 

 

 

Tylko już na wstępie widzę, że na liście podstawowej na czerwiec jest za dużo aut, Miłosz pisał o 10 ...

 

 

 

Nie wiem jak to uczciwie zrobić, proszę o radę ale myślę że do końca miesiąca powinny być deklaracje wyboru terminu i pierwszeństwo wyboru wg. kolejności zgłoszenia, dobrze kombinuję ?

Tak myślę ;)

Edytowane przez Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...