Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam wyczuwac kwasna atmosfere. Aby to za daleko nie zeszło i zaczęlo smierdziec proponuje założyć drugi wątek bez znaczenia pod jakim tytulem i z jakim numerem a ten zostawić tylko dla subariady do bulgarii 15-22.6

Edytowane przez ppmarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Zaczynam wyczuwac kwasna atmosfere.

Oj tam, Oj tam - dyskusja to nie jest "kwaśna atmosfera". 

 

Niemniej temat powstał - nazewnictwo - więc istotnie nowy wątek ma sens .

 

Kto zakłada ?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kto zakłada ?

 

Myślę, że potencjalny organizator :)

 

Można "przepisać" listę chętnych na V Subariadę, którzy się nie zakwalifikowali ;) ... celem dania im ewentualnego pierwszeństwa na liście i poprosić ich o potwierdzenie (ew. rezygnację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Mnie się wydaje, że Panu Dyrektorowi chodziło o wątek " nazewnictwo" gdzie toczyła by się dalsza dyskusja

Dokładnie tak.

 

Ankieta też nie od rzeczy :)

 

My tu sobie dyskutujemy, a Subariada  ... potęgą jest i basta !  :biglol: 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Mam nadzieje że nie zrobiłem zamieszanie po mojego wpisu!

Nie ma obaw. Zamieszanie na Forum od czasu do czasu robi się .... samo z siebie :biglol: 

 

Czasem odnoszę wrażenie, że to właśnie tak pojawiające się zamieszanie zwiększa atrakcyjność poszczególnych wątków :biglol: 

Ale ponieważ jest to :offtopic:   kończę dywagacje na ten temat :)

 

Pozdrowienia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja już całkiem zamieszam  :evil2:

 

Otóż dziś rano okazało się, że Piotrowi - mojemu wspólnikowi, odmówiono zaklepaną już sporo temu imprezę. Impreza ta miała się odbyć... w majówkę! 

W związku z tym powstała szybka myśl, aby wrócił temat Subariady do Rumunii na majówkę. Program i trasy byłyby przygotowane jednakowoż przeze mnie, natomiast samo prowadzenie ekipy wykonałby Piotr - którego niektórzy poznali w Rumunii na biwaku "pod bukami" gdy zjechał w nocy z ekipą hardkorów. Piotr dobrze zna te rejony, był tam z ekipami wiele razy.

Tak więc oficjalnie z naszej strony powstaje właśnie opcja - Rumunia, 25.04-3.05.

Zważywszy, że majówka w tym roku układa się kiepsko i jest jeszcze wcześniej - mając w pamięci zeszłoroczną kiepską pogodę  - możemy rozważyć opcję 50% hoteli, 50% namiot. Myślę, że więcej nie ma potrzeby.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Piotr - którego niektórzy poznali w Rumunii na biwaku "pod bukami" gdy zjechał w nocy z ekipą hardkorów

To było na III Subariadzie , czy na I - szej ?

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

III Subariadzie

Tak właśnie myślałem ( choć była obawa o zawodność pamięci   :krecka_dostal: )

Na I - szej było tylko ćwiczenie spadania z drzewa  :biglol:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież przestrzegałeś nas przed swoim wspólnikiem  :P że tego Forki i ich własciciele nie przeżyją  :D Złagodnieje na czas Subariady  ;)

 

ano przestrzegałem, pamiętacie o której przyjechali na nocleg pod bukami? jeden km zajął 12 godzin! Dlatego trasę biorę na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale przecież przestrzegałeś nas przed swoim wspólnikiem  :P że tego Forki i ich własciciele nie przeżyją  :D Złagodnieje na czas Subariady  ;)

 

ano przestrzegałem, pamiętacie o której przyjechali na nocleg pod bukami? jeden km zajął 12 godzin! Dlatego trasę biorę na siebie.

 

Proponowałem, że mogę podjechać Outbackiem i ich powyciągać. Nie chcieli, no to się męczyli 12 godzin  :evil2:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Narobiłeś smaka Miłosz  :D

 

Ładne zdjęcia, mam nadzieję, że błoto tylko dla zuchwałych...

 

Zapytam przy okazji, czy trafiłeś kiedyś na coś takiego ? Wiem, że sam masz inny system prysznicowy, ale może widziałeś taki w działaniu i ktoś to sprzedaje ?

 

http://www.toughtoys.com.au/products/585/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...