Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Brakło jaj i woli walki. W każdej innej drużynie idzie się do KAŻDEJ piłki. A nasi czekają aż sama przyjdzie.... Szkoda gadać. Jedyna nadzieja, że Leo będzie jeszcze trenerem i doczeka zmiany pokoleniowej piłkarzy. Ci starsi, to już tylko do encyklopedii chyba. Krzynówek BYŁ dobry. Kiedyś. To samo Bąk, Żurawski itd, itd. Jak najstarszymi w kadrze będą Zahorski i Smolarek, to może wyjdziemy z grupy. Na razie cza se dać na wstrzymanie i kibicować. Taki nasz los.

 

Koniec kompromitacji, zaczyna się Euro na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy gadacie :?: :shock: Nasi wczoraj pięknie grali! Strzeliliśmy kupę bramek i doszliśmy do finału :!:

Niestety meczu finałowego już nie zagraliśmy bo za bardzo byliśmy z kumplem pijani. Wyłączyłem konsolę i poszedłem spać :oops:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :wink: :mrgreen::mrgreen:

 

P.S.

A poważnie to w tabeli powinno być:

1. Chorwacja

2. Niemcy

3. Austria

4. Boruc

 

Trzeba przyznać, że całkiem nieźle sobie chłopak poradził z rywalami. Reszta ekipy mogła nie jechać. Na to samo by wyszło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym rozwiązaniem w naszej kadrze jest zmiana zawodników, Krzynówek i spółka powinni od zaraz iść na reprezentacyjną emeryturę.. swoją droga gdy wczoraj widziałem wrzutki i rzuty wolne Krzynówka to oczy przecierałem że można chcieć wrzucić w pole karne a piła leciała daleeeeko za narożnik boiska :???:

 

a co do Włoch to nie wiem.. chyba mogą mieć farta i wyjdą jakimś cudem z grupy, bo moim zdaniem lepiej w tych 2 meczach prezentowali się niż Francja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak nazywaja sie Polacy myslacy o dalszej grze w Euro :?: .......... Podolski i Klose :mrgreen:

he he, dobre to bylo :mrgreen:

 

a czy wiesz, z kim sie spotka reprezentacja Polski w drugiej rundzie Euro :?:

z kibicami na lotnisku! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym rozwiązaniem w naszej kadrze jest zmiana zawodników, Krzynówek i spółka powinni od zaraz iść na reprezentacyjną emeryturę.. swoją droga gdy wczoraj widziałem wrzutki i rzuty wolne Krzynówka to oczy przecierałem że można chcieć wrzucić w pole karne a piła leciała daleeeeko za narożnik boiska :???:

 

a co do Włoch to nie wiem.. chyba mogą mieć farta i wyjdą jakimś cudem z grupy, bo moim zdaniem lepiej w tych 2 meczach prezentowali się niż Francja

 

Tylko kim ich zastąpić ? :razz:

 

Ale jest też pozytyw.

O tym czy zagramy w następnych Euro ( drugie pod rząd :D ) nie zadecyduje gra naszych kopaczy tylko to czy zdąrzymy wybudować stadiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwala dla naszych najlepszych pilkarzy

 

http://www.wykop.pl/link/70273/lech-kac ... ur-borubar

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

i na dodatek jeszcze to

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... a5206.html

 

Mamy naprawde durnia prezydenta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym był fanem p. Prezydenta, ale tu go będę bronił: on mówi i "Ale dobry był także nasz bramkarz - Artur Boruc - bardzo", a że ma beznadziejną dykcję, wszystko to mu się zlewa i zjada końcówki i stąd ten "Borucbardzo"

 

Choć co do Rogera Pereiro nie ma wątpliwości :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadliśmy na turnieju słabo, ale pozytyw jest taki, że poraz pierwszy w historii zagraliśmy w finałach ME. Myślę, że za dwa lata na MŚ będzie lepiej, oby tylko komuś nie wpadł do głowy pomysł na zmianę trenera bo lepszego już długo nie mieliśmy i szybko byśmy nie znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga nie jestesmy najgorsza druzyna.... Żabojady sa gorsze :mrgreen:

Francja

1 punkt, (2 przegrane, 1 remis, 0 zwyciestw) bramki: 1 strzelona 6przyjetych

 

Polska

1 punkt, (2 przegrane, 1 remis, 0 zwyciestw) bramki: 1 strzelona 4 przyjete

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...