Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dostaję na okoliczność zakupu XT maila powitalnego od SIP z informacja o "rąsi", plejadach, sjs itd.... Cholera to nie wiecie ze to moje 2 subaru ?!! Kto tę bazę tworzy i obsługuje niewidoma babcia , nie żebym był jakiś ważny ale ..... oczekiwałem jak już maila w stylu fajnie ze z nami zostaleś :-)

Ja przy odbiorze 3 Subaraka oczekuje orgii ...

... e-maili.

Teraz do mnie dotarlo, ze nieprzerwanie od 6 lat dostaje Plejady. I szykuje sie kolejne 3 lata, minimum.

 

dokładnie to 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dostaję na okoliczność zakupu XT maila powitalnego od SIP z informacja o "rąsi", plejadach, sjs itd.... Cholera to nie wiecie ze to moje 2 subaru ?!! Kto tę bazę tworzy i obsługuje niewidoma babcia , nie żebym był jakiś ważny ale ..... oczekiwałem jak już maila w stylu fajnie ze z nami zostaleś :-)

Ja przy odbiorze 3 Subaraka oczekuje orgii ...

... e-maili.

Teraz do mnie dotarlo, ze nieprzerwanie od 6 lat dostaje Plejady. I szykuje sie kolejne 3 lata, minimum.

 

dokładnie to 4 lata

 

Super. Szczerze mówiąc nawet dokładnie nie liczyłem jak długo przychodzą bo są nieprzerwanie dostarczane od czasu zakupu pierwszego Subaraka.

W każdym bądź razie kwiatków nie oczekuje, wystarczy mi tylko samochód i to jak najszybciej bo ledwo żyję :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako drugie auto, gydybm miał wywalić za NX AWD za min 181 000 zł, to wolałbym łyknąć STI'15. Olać spalanie, nikt by mi nie podskoczył na starcie spod świateł:

:biglol:;)

Ja po jeździe próbnej STI'15 powiedziałem dealerowi, niech dadzą mi skrzynie automat lub CVT i biorę od razu ;) Sorrki ale po użytkowaniu CVT jak mam wajchować to jakoś mnie trzęsie :P

Co do Lexa to mam okazje czasem jeździć z kumplem RX hybrydą i komfort jazdy jest naprawdę mistrzowski. Jeździłem różnymi autami i jak dla mnie Lex wyznacza standardy w kulturze jazdy. Ja mam jeszcze 2 lata leasingu na Forka i jak przyjdzie coś kupować to Lex jak na razie nr.1 ,ale Forek na pewno zostaje :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dealer powiedział, że to jest sportowe zawieszenie Bilsteina ale w necie potwierdzenia nie znalazłem. I wspomniał, że co prawda amory gazowe ale jakaś tam funkcję samopoziomowania zachowują.

Na tyle na ile pozwalają to twardsze sprężyny. Ale samopoziomowania nie ma. Jak auto jest załadowane na full czyli waży około 2,1 tony to wtedy znika nam około 3 cm na prześwicie.

 

Zważyłem forka XT: ze standardowym wyposażeniem, z połową baku i ze mną w środku: waga 1700 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny test, co prawda po słowacku ale idzie zrozumieć. No i fajnie jeżdżą

 

tu też fajnie jeżdżą - porównanie FXT do Niwy - jest co oglądać

a no i nie po słowacku... tylko po rosyjsku :)

 

a tutaj mają też całkiem fajną stację multimedialną

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze system operacyjny na którym to śmiga ma już 10 lat ;)

Dlatego, fajnie, że w nowym Forku coś sie zmieniło na plus, ale żeby wyrzucać starą navi a wkładać ładniejszą, acz nie lepszą ma wg mnie średnio sens. Lepiej kasę odkładać na następne autko - Subaru oczywiście.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

moze dlatego ze system operacyjny na którym to śmiga ma już 10 lat ;)

Dlatego, fajnie, że w nowym Forku coś sie zmieniło na plus, ale żeby wyrzucać starą navi a wkładać ładniejszą, acz nie lepszą ma wg mnie średnio sens. Lepiej kasę odkładać na następne autko - Subaru oczywiście.. :)

Ale to jeszcze 4 lata :-/

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...