Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Spytam o to co mniej ważne czyli czy udało się ustalić w krótkim czasie jakieś średnie spalanie,rozumiem że samochód jest troszkę pilowany;)

 

Dyrekcja na trasie Krk - Waw uzyskała wynik 10,4 :) Zważywszy na fakt, że auto miało ok 1000 km przebiegu - wynik zacny!

 

i że be rejestracji ;)

 

Bo to jest wynik zakładający podróż na lawecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi. To chyba pierwszy takowy układ w Subaru. Życie pokaże jak to działa w praktyce ale reduktora to faktycznie szkoda. Fajna rzecz jak ktoś jeździ dalej niż do marketu.

Jakie forki są najszybsze na ternowej? Oczywiście Turbo! A te nigdy reduktora nie miały i dawały radę. A wolnossący... trzeba będzie mocniej cisnąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i odniosłem całkiem pozytywne wrażenia. Wersji turbo wygląda fajnie, nie wiem jak to będzie bez turbo. Wszystko urosło- duży kufer a z tyłu miejsca b. dużo. W oryginale wygląda chyba lepiej niż na zdjęciach. Szczególnie tył który wyglądał na nie ciekawy a tu niespodzianka bo jest całkiem całkiem. Środek ( można się czepnąć stylistyki i materiałów) taki jak się spodziewałem więc mnie nie rozczarował.

Jak zwykle zasadniczą kwestią jest cena. No i pytanie czy około 160 tyś za niższą wersję z turbo to jest OK? Może i tak ale czy będzie wielu którzy będą chcieli wydać taką kwotę to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokerzy konkurują i wystawiają tego turbo za 143000.

 

i chyba za duzo nie sprzedadzą bo......proponuje poczekac na oficjalny cennik... :)

Jakaś nadzieja się tli że będzie miłe zaskoczenie, a co diler to diler, nie ucieknie i nie zniknie.

JAK Z DROGĄ HAMOWANIA u nowego ? Czy coś się poprawiło ?

Czy faktycznie będzie diesel w automacie za rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokerzy konkurują i wystawiają tego turbo za 143000.

 

i chyba za duzo nie sprzedadzą bo......proponuje poczekac na oficjalny cennik... :)

 

Ponieważ pan Andrzej pisał poprzednio coś o jakiejś "piątce", myślę, że cena SIP to będzie brokerskie 143000 + wspomniane 5000, więc razem coś około 36000 EUR :) ?

Wiele się pomyliłem panie Andrzeju? Wiem, wiem, musimy poczekać na oficjalny cennik, ale byłoby fajnie wystartować z taką ceną, broker nie miałby szansy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o cennik marudza Ci którzy i tak go nie kupią... To tak, nie ma na co pomarudzic to pomarudzimy, ze nie ma cennika.

Zaraz o uszczelce sie zacznie, albo ze mutlitronic bezstopniowy np audi to jedna z najawaryjnieszych skrzyn.

A jakby sie dało to i o sprzegle by ktoś napisał spalonym...

Będzie cennik to będzie dajcie sobie na wstrzymanie.

Z jakiegoś powodu go nie ma tak?

Sprawiacie, ze cieżkawo sie czyta pewne wątki. Zanim klikniecie słowo "odpowiedz", proponuje przeczytać co napisaliscie i pomyśleć czy ktoś inny będzie czytał z przyjemnością to co napisaliscie.

Omg ile można gadać o brokerach itp.... 12 lat macie?

 

 

Spalanie 10litrow jest całkiem ok biorąc pod uwagę oplywowosc.

Ciekawe jaka prędkość przelotowa...

Edytowane przez Sebastian.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Markiem na temat nowego forka no i Marek powiedział, że to chyba najlepszy forester w historii. 2.0t jeździ super, skrzynia jest całkiem fajna, łopatki dają radę, zmienia biegi szybciej niż konwencjonalny AT, w środku wszystko ok, no i wygląda (IMHO) najlepiej w swojej historii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Markiem na temat nowego forka no i Marek powiedział, że to chyba najlepszy forester w historii. 2.0t jeździ super, skrzynia jest całkiem fajna, łopatki dają radę, zmienia biegi szybciej niż konwencjonalny AT, w środku wszystko ok, no i wygląda (IMHO) najlepiej w swojej historii ;)

 

Świat się kończy. Każde kolejne subaru powinno być brzydsze i gorsze od poprzednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Markiem na temat nowego forka no i Marek powiedział, że to chyba najlepszy forester w historii. 2.0t jeździ super, skrzynia jest całkiem fajna, łopatki dają radę, zmienia biegi szybciej niż konwencjonalny AT, w środku wszystko ok, no i wygląda (IMHO) najlepiej w swojej historii ;)

 

No właśnie. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) w środku wszystko ok

jeszcze nie mialem okazji "pomacac" na zywo, ale mam kilka refleksji po obejrzeniu obrazkow:

 

- lusterka na "slonecznikach" (© by dzioba :D ) bez oswiecenia

- el. regulacja fotela tylko dla kierowcy

- brak pamieci ustawien fotela kierowcy

- brak nawiewu dla pasazerow (poza nawiewem na nogi)

- wlaczniki podgrzewania foteli rodem z lat 90-tych

- brak podgrzewania tylnej kanapy (nawet w opcji)

 

 

oczywiscie, najawazniejsze jak auto jezdzi, ale jednak mamy 2013 rok i takie niedociagniecia w aucie za ok. 40 tys euro jednak "kluja w oczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokerzy konkurują i wystawiają tego turbo za 143000.

 

i chyba za duzo nie sprzedadzą bo......proponuje poczekac na oficjalny cennik... :)

 

Ja bardzo chętnie kupię u dilera nawet jak będzie 5-6 tysięcy drożej niż u brokerów dla dobra współpracy przy przeglądach ewentualnych naprawach. Problem w tym że różnica może być dużo większa. W piątek dostałem ofertę na XT wersja ze skórą, szyberdachem ale bez navi za 34600eur. Z tego co czytałem na forum taka wersja w salonie to będzie ok 39000eur. Co więcej, broker sprawdzony bo już od niego kupowałem kilka lat temu auto innej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...