Skocz do zawartości

Ale nam fury duzo palą :(


pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak macie cegly w butach ;).

Ja wlasnie jestem po wakajach.Zrobielm 1500 km po Fiordach.W dol i do gory w dol i do gory w normalnym ruchu gdzie jedzie sie zgodnie z przepisami nik nikogo nie wyprzedza(bo nie trzeba wszyscy jada rowno) i nik ci nie tarasuje drogi jadac 50 na 90.GTek zabral srednio z baku 8,5-9,0 w zalewznosci od etapu podrozy.W miescie przyznaje ze pali duzo za duzo ale jakos sie nie moge powstrzymac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 1.3i 8V z szalonymi 68 kucami zimą przy dojazdach do pracy (13km w jedną strone przeważnie jak poza zabudowanym) spala około 8,1l/100km a teraz latem "tylko" 7,2l/100km w trasie coś koło 160km nawet zima mam okolice 7l/100km no chyba że po autostradzie trzymając niemal ciągle 140-150km/h to wówczas znika znów 8l/100km. Podczas zabaw na placyku w sniegu to pewnie by wyszło ze 12-15l/100km. Wiem przynajmniej że nie mam anorektyczki :) hehehe

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio ustanowiłem swój rekord. Wracając z Kraka ślimaczyłem się ile wlezie z powodu skrzywionej i nieco pękniętej felgi, i wyszło jakieś 9!!!

Ale byłem tą jazdą tak wykończony, jakbym za kółkiem ze dwie doby ciurkiem siedział. I po drodze z nudów wysłałem ze 20 SMS-ów i przeczytałem połowę zakupionej wcześniej gazety... :)

Nigdy więcej takiej jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. cos za cos 8-9 w imprezie okupiona jest wielka nuda ale tu gdzie jestem to za nadinterpretowanie przepisow mozna wylapac 2-3 klocki wiec skutecznie mnie to hamuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...