Skocz do zawartości

Uwagi do nowej wersji forum


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po kliknięciu na czyjś nick nie jest on automatycznie wklejany w okienko tekstowe.

Ogólnie to chyba wszystkie przyciski przy okienku tekstowym nie działają, nie tylko emotiony.

 

Zniknęła możliwość kasowania swojego postu (jeśli jest ostatni).

 

Cytowanie selektywne pod Fire Foxem nadal nie działa...

 

Przez wyświetlanie statusu GG strony wolniej się wyświetlają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak przy postach chce oblookac osobe ktora pisze "link nick nad avatarkiem" to mi nie laduje :(

 

Ja mam to samo i nie da sie edytowac tekstu i tez nie dostaje powiadomien ogolnie to wszystko jak wyzej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahaha :mrgreen:.

 

Ciekawe, jak ta wyszukiwarka to oceni :mrgreen:

 

Ładne ;-)

 

A ja się przewrotnie zapytam... czy te uwagi ktoś czyta, czy tak sobie piszemy w próżnię? Jakiś feedback od administratora utwierdziłby nas w przekonaniu, że robimy coś pożytecznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym poprosić o wyłączenie tej opcni na dzień dobry, która powiadami ile rzeczy nieprzeczytanych jest ("Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość...") itd. nigdy całości postów nie czytam (zresztą ciekawe kto czyta wszystkie wszystkie? ;) i mnie to drażni, zwłaszcza jak chcę przerzucić na następną stronę w rozbudowanym temacie i znów mi to wyskakuje grrrr...

dało by się coś z tym zrobić?

 

pozdróffka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem, że teraz Forum samoistnie zmniejsza obrazki wstawiane po przez linki.

 

Co dziwniejsze: jak dasz (w firefoxie) z prawego klawisza "view image" i wrócisz na tę samą stronę, to obrazki będą już we właściwym rozmiarze... :roll:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem, że teraz Forum samoistnie zmniejsza obrazki wstawiane po przez linki.

 

Co dziwniejsze: jak dasz (w firefoxie) z prawego klawisza "view image" i wrócisz na tę samą stronę, to obrazki będą już we właściwym rozmiarze... :roll:

 

:twisted:

 

To wszystko wina przemka :)

 

A mi nic nie działa po za klawiaturą i jedyną buśką jaką umiem :)

:) :) :) :) a zaraz zaraz jest jeszcze ;) ;) ;)

Jak to mówi mój łysy kolega "do pracy rodacy" niech forum działa poprawnie :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni

Ilość usuniętych nieczytanych postów: 453

 

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.

W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu.

 

Co to, [---], jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...