Skocz do zawartości

Uwagi do nowej wersji forum


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Co to, [---], jest?

 

To jest informacja, która mówi że:

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni

Ilość usuniętych nieczytanych postów: 453

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przedstawiają tylko prawdę alternatywną.

 

Jak to mówią, prawdy są trzy: cało prowda, tyż prowda i gówno prowda. I nie ma co innych prawd do tej uniwerslanej definicji dokładać.

A politycy i inni dyplamaci, przeważnie i tak w tej ostatniej się taplają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyplomatów - definicja. Moja ulubiona.

 

Dyplomata, to jest taki facet, który potrafi powiedzieć ci "spierdalaj" w taki sposób, żebyś poczuł radosne podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

 

A jak już i tak użyłem brzydkiego słowa, to sobie ulżę i powiem, że nowe forum jest do dupy. Bo skoro nie działa ani cytowanie, ani wytłuszczanie, ani emotikony, ani wyświetlanie liczby nieprzeczytanych postów w wątku, ani tysiąc innych przydatnych funkcji - to pewnie dawanie ostrzeżeń też nie działa...

 

I pocztę na "subaru" mi szlag trafił, proszę Waszej Flipperowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest uno problemo :/ nie miałem możliwości przycisnąć Flippera w piątek bo jest chory :( mam tylko nadzieję, że to chwilowe niedomaganie będące efektem zapierniczu przy przeniesieniu między serwerami, a nie coś dłuższego i poważniejszego, sprawa wyjaśni się po weekendzie

Azi wydawało mi się, że masz bezpośredni kontakt z Flipperem - nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że admin jest chory. Życzę mu zdrowia. Ale szacunek to setek ludzi na tym forum wymaga, żeby choć zadzwonić do moderatora i powiedzieć mu "słuchaj stary, niestety się rozłożyłem, ale wszystko naprawimy jak wstanę na nogi. Przeproś wszystkich ode mnie".

 

Forum jest teraz tak beznadziejne, że nie chce mi się go czytać. Dodatkowo ta granica 1000 postów... Echh.... Przepraszam, że jestem niemiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że admin jest chory. Życzę mu zdrowia. Ale szacunek to setek ludzi na tym forum wymaga, żeby choć zadzwonić do moderatora i powiedzieć mu "słuchaj stary, niestety się rozłożyłem, ale wszystko naprawimy jak wstanę na nogi. Przeproś wszystkich ode mnie".

 

Forum jest teraz tak beznadziejne, że nie chce mi się go czytać. Dodatkowo ta granica 1000 postów... Echh.... Przepraszam, że jestem niemiły.

 

 

Jeśli to jest czyn społeczny to jeszcze rozumiem, ale jak to było robione za kasę to ja dziękuje za coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...