Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, Kukson napisał:

Raczej i z nim się pożegnamy więc może to być egzotyk w EU bo jakoś mega dużo ich nie jezdzi. ;)

 

No jakoś ja je w KRK "co chwilę" spotykam. No może nie tak często jak Ople (nawet moja żona zauważyła, że jakoś dużo tych Opli) albo kultowe Skody, ale chyba widzę je częściej niż Multiple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kukson napisał:

Raczej i z nim się pożegnamy więc może to być egzotyk w EU bo jakoś mega dużo ich nie jezdzi. ;)

no nie jeździ i faktycznie jest to dość egzotyczne auto. Kiedyś w rodzinie mieliśmy takiego egzotycznego rodzynka tzn nissana sunny kombi b12.. Dostać do tego części było bardzo ciężko nie było zamienników a cena porażała w dodatku sprzedać to to była sztuka. Z własnego doświadczenia wiem ze posiadanie takiego egzotyka to nic dobrego... Oby z Levorgiem tak nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nurek napisał:

Było walkowane tysiąc razy, gdyby subaru miało w ofercie jakiegoś elektryka, to ogólna (flotowa) emisja CO2 by spadła i nie byłoby problemu.
To cały numer innych marek, subaru ma z tym trudność i tyle, pewnie się nie opłaca, homolagacje itp...q

 

Za www.bmw.pl:

Emisja CO2 dla 320i RWD - 138g/km

Emisja CO2 dla 320i xDrive - 159g/km

 

Już wiadomo, o co chodzi z subaru? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj zajrzałem do bagażnika i znalazłem różne pierdoły z linką holowniczą na czele ale pytanko gdzie jest w Levym ukryty hak aby prawdopodobnie wkręcić i kogoś holować ?

Tez się naszukałem jak głupi. Jest, prześle później foto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

199ca40e907c6cfa9f832962c846c394.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 16.04.2018 o 07:48, Adam12 napisał:

 

witamy w świecie ECO. :(

 

 

A mojego na tylnej klapie zaczyna brać rudzielec...

 

W dniu 18.04.2018 o 07:41, Christoph napisał:

Tak sobie mysle, ze jednak Levorg to niezawodne auto, bo w tym temacie to tylko o blahostkach sie dyskutuje. 

Ja tez mam ryski, odpryski i nawet mala obcierke parkigowa. Ale cieszy mnie to, ze nawet dyskusja o slabych osiagach i spalaniu ucichla ;) 

Dziekuje EU, bo jednak jeszcze bardziej bede cenic mojego Levorga. Wkrotce moze sie okazac, ze to najsilniejsze Subaru dostepne na rynkach EU. 

 

 

Ja nadal narzekam. Z resztą, nie tylko ja... http://levorgclub.com/threads/gts-front-end-suspension-bottoming-out.294/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2018 o 13:51, przemekka napisał:

Jak się pogoda ustabilizuje to mam zamiar położyć powłokę na BRZ -ta i Forka. Skoro udało mi się zrobić całkiem nieźle korektę lakieru na poprzednim aucie (który po kilku subariadach było zmatowiony) to myślę, że dam radę. ;)

 

Mam pod domem sklep z artykułami do detailingu i mają duży wybór środków ... dla amatorów też. Kładzie się prawie jak wosk. 

 

Przecież Twój BRZ ma powłokę, dostał jeszcze w salonie ;-)

 

 

a tak z innej beczki: czy ktoś gdzieś natknął się na przykład przekładki podzespołów (silnik, skrzynia, zawias, hamulce) z STI do Levorga? 

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Than_Junior napisał:

a tak z innej beczki: czy ktoś gdzieś natknął się na przykład przekładki podzespołów (silnik, skrzynia, zawias, hamulce) z STI do Levorga? 

 

a jaki w tym sens skoro jest STi a miejsca w środku mają tyle samo? Oczywiście poza bagażnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Than_Junior napisał:

a tak z innej beczki: czy ktoś gdzieś natknął się na przykład przekładki podzespołów (silnik, skrzynia, zawias, hamulce) z STI do Levorga? 

 

 

czy to Levorg czy "stary" XV przekładka samych gratów byłaby relatywnie prosta gorsza sprawa to sterowanie

 

- inny układ kierowniczy

- inny napęd

 dobrze byłoby przełożyć niemalże całość wiązek jak i reszty opomiarowania

 

można na "stand alone" wstawić sinik, pewnie napęd by się udało też na zewnętrzny "obcym" sterowniku ale o ESP i jego funkcjach jak Active Torqe Vectornig trzeba by raczej zapomnieć, klimę podobno udało by się opanować

 

 

 

12 minut temu, Kukson napisał:

To już chyba lepiej zapakować pod maskę 2.0DIT jak ktoś chciałby sobie podłubać no chyba, że lubi dłubać to wtedy 2.5T ma sens ;)

 

tu pojawia się pytanie o wytrzymałość Skrzyni CVT montowaniej z 1.6 DIT vs tej z 2.0 DIT (FXT bez centralnego dyfra) ale faktycznie przekładka samego bloku silnika cos a'la stoker 1.6 do 2.0 mogłaby być łatwiejszą opcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, STI kombi :) 

 

gdyby się miał trafić Levorg z padniętym silnikiem i  STI ze skasowaną budą...

 

to ze elektronika to nawiększe wyzwanie to oczywiste. Stad pytanie czy ktoś zna projekt, w którym ktoś już się tego podjął :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, subleo napisał:

Najlepiej to byłoby sprowadzić Levorga STI, z Japonii https://www.subaru.jp/levorg/stisport/ albo Australii https://www.subaru.com.au/levorg/specs. Fajne autko, szkoda, że tylko dla Japończyków, tudzież Australijczyków.

 

Ale one maja CVT i zakładam, ze zawieszenie tez nie jest tak samo sztywne jak w WRX STI :) hamulce tez chyba zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mam belki whispbar flush. Do tego kit do levorga. Montaż dziecinnie prosty i przyjemny.

 

I co istotne dla mnie, elegancko wyglądają.

 

 

afa1a6b39a1824c0eacc8748a10f78e6.png&key=060c56cee5a2b90d40ad2958e5c5d4294be5401fc5a4d50dbe8ca0afb84bf3cc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o te owiewki, czy jak to się nazywa, na szybach bocznych, co to jest i po co się to stosuje? Serio pytam, ostatnio widziałem coś takiego w polonezie taty 25 lat temu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...