Skocz do zawartości

Nasz Forumowicz pobity! Zdewastowana Impreza! Na SCP!!!


BelegUS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ogromne podziękowania za potężne wsparcie - namiary na Pana Sprawcę już są. Poszkodowani (bo oprócz kolegi z Imprezy ucierpiał jeszcze jeden wóz, bodaj Honda Prelude) będą próbowali z nim sprawę polubownie rozwiązać.

Popełniacie duży błąd, polubownie można rozwiązywać spory (finansowe, wizerunkowe etc.) tudzież żądania zadośćuczynienia w związku z uszkodzeniem mienia a nie sprawę pobicia ! Taki podejściem niestety rozgrzeszacie sprawcę, legitymizujecie jego działania, a co najgorsze dajecie sprawcy asumpt do ponawiania takich zachować, w końcu w zasadzie nic się nie stało. Każda sądowa sprawa karna jest ostrzeżeniem dla oskarżonego, niezależnie jaki wyrok zostanie orzeczony.

 

Sprawcy, mogą rogi jeszcze bardziej urosnąć i ma prawo pomyśleć, że się go obawiacie. Jeżeli incydent nie oprze się o wymiar sprawiedliwości, to sprawca nie wyciągnie z niego żadnych wniosków. Sprawa karna daje na to dużo większą szansę.

 

* Cytat z Racing orum

Edytowane przez subleo
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelgUS, serdecznie Wam współczuję. W tym temacie porujnuje jak najbardziej zgłosić sprawę i nie odpuścić typowi.

Carlos-wrx bardzo dobrze napisał. Koleś który jest czy to nafukany, czy już dobrze zrobiony, nie będzie czuł bólu nawet ze złamaną nogą, dlatego ZAWSZE jak można, to należy uniknąć konfrontacji. Natomiast znieczulica jest straszna... nikt nie reagował z tłumu? Zaczyna być w PL przyzwolenie na dostań pan w ryj i nikt mi nie zwróci uwagi :(

 

Swoją drogą ja się cieszę, ze tam nie jechałem - za dużo kasy, 90%szpachlowozów, tooona blachar.

Trzymam kciuki za rozwój sytuacji i informuj.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, nie użalajmy się tak, sytuacja była minęła. Teraz każdy opisuje co by zrobił, czemu był by lepszy itd. nie ma złotego środka na każdą sytuację. Osoby które twierdzą że powinniśmy zareagować niech pomyślą w szerszej perspektywie, po pierwsze jakbyśmy zareagowali nie było by czegoś takiego że facet po naszym wyjściu od razu się kładzie tylko rozpoczęła by się ostra bójka, gościu ma parę w łapach co poczułem na swojej twarzy, na szczęście moja twarz też jest twarda dla tego nie ma na niej śladu. Przy takiej bójce nawet jakbym miał sam wystartować, stracił bym na pewno z ząb, może parę, połamał okulary (to i tak cud że są całe), pewno połamał by mi nos... nie będę teraz pisał kto by wygrał bo nie o to tu chodzi wiem, że każdego można pokonać bo każdy jest człowiekiem i pewnych cech obronnych na najbardziej narażone punkty ciała nie jest w stanie wytworzyć a są mądre słowa „gdyby siła miała znaczenie to słoń a nie lew byłby królem dżungli”, ale do rzeczy... jak myślicie skoro nikt z tłumu nie zareagował, to co by było jakby ochrona, policja podjechała? Ja czy nawet my bylibyśmy na równi postawieni z napastnikiem, nikt by nie udowodnił kto zaczął, czemu mam wgniecioną maskę itp. jeszcze biorąc pod uwagę dzisiejsze prawo to wyszło by, że przekroczyłem dopuszczalną prędkość na drodze o dużej ilości pieszych i potrąciłem gościa. Weźcie pod uwagę że w takich sytuacjach zawsze brana jest korzyść pieszego. Finalnie było by z 500zł mandat + 1500 maska + nos + 600 okulary z 10 punktów + wywalenie z imprezy + i za taką bójkę w miejscu imprezy pewno dołek i 24 = to jakieś 2600zł

Zachowanie napastnika było zachowaniem na równi ze zwierzętami jeżeli chcemy być ludźmi nie ulegajmy zezwierzęceniu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się skończyliscie jarac i nakręcac tym wszystkim radzę skasować wszystkie posty z danymi personalnymi itp. Bo jest cos takiego jak ochrona danych osobowych a jak nie wiecie prawnik was uswiadomi. Sprawa dotyczy mnie i dav89. A wy się zajmijcie swoimi sprawami. A jak cos macie do mnie to zapraszam jestem na scp

  • Do kitu 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo to wygląda, zamiast jeszcze "Nas" tu pouczać, powinieneś przyjąć skruchę na klatę i nie podnosić w dodatku kwestii prawnych.

 

Jestem mocno zdumiony, że jeszcze jesteś na SCP, a sprawa nie toczy się już w biegu prokuratorskim. Są świadkowie, są szkody materialne, oraz na osobie.

 

Dav , nie układaj się w trybie polubownym, zrób użytek z praw ktore posiadasz.

 

Abdul, a znasz takie mądre przysłowie - "Każdy cwaniak, zawsze trafi na większego od siebie - wszystko kwestia czasu" , nie mam tu na mysli odwetu fizycznego, ale wg. mnie jesli sprawa trafi do sadu, Twoje "cwaniactwo" własnie trafiło na swojego.

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się skończyliscie jarac i nakręcac tym wszystkim radzę skasować wszystkie posty z danymi personalnymi itp. Bo jest cos takiego jak ochrona danych osobowych a jak nie wiecie prawnik was uswiadomi. Sprawa dotyczy mnie i dav89. A wy się zajmijcie swoimi sprawami. A jak cos macie do mnie to zapraszam jestem na scp

Grozisz nam?!Grozisz? :P

Się robi głupoty to i owoce odpowiednie spadają w fartuszek. :biglol:

Dawaj tego prawnika. :yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się skończyliscie jarac i nakręcac tym wszystkim radzę skasować wszystkie posty z danymi personalnymi itp. Bo jest cos takiego jak ochrona danych osobowych a jak nie wiecie prawnik was uswiadomi. Sprawa dotyczy mnie i dav89. A wy się zajmijcie swoimi sprawami. A jak cos macie do mnie to zapraszam jestem na scp

Witamy się tutaj : http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-sie-witamy-dzial-dla-nowych-forumowiczow/ :biglol:

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się skończyliscie jarac i nakręcac tym wszystkim radzę skasować wszystkie posty z danymi personalnymi itp. Bo jest cos takiego jak ochrona danych osobowych a jak nie wiecie prawnik was uswiadomi. Sprawa dotyczy mnie i dav89. A wy się zajmijcie swoimi sprawami. A jak cos macie do mnie to zapraszam jestem na scp

 

Ty buraku zasrany !!!! Masz czelność się tu zapisywać i nas straszyć prawnikiem ? Ty lepiej zbieraj na prawnika , bo może Ci być bardzo potrzebny !

Trzeba mieć tupet nie ma co ... :(

  • Lajk 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave89, wyrazy współczucia, że miałeś nieprzyjemność spotkania gościa, który wczuł się w Vin Diesla z pierwszej części F&F...

 

A wszyscy, którzy dotarli do jego portreciku na RF muszą przyznać, że ma... kozacką dziarę :biglol:

 

PS

Zauważyliście, że nie wybrał płci na forum SIP? Przypadek...? NIE SĄDZĘ! :biglol:

Edytowane przez VoytasL
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave89 , porad juz mnóstwo dostałeś , ale jak widzę taka akcje i takiego pustego pseudo-osiłka , to naprawdę wynajmij mega prawnika , ale takiego który potrafi jeszcze malsymalnie uprzykrzyc mu życie , a to w cale nie jest trudne :) .

Możemy zrobić ściepe forumowa i pomozemy !!!! :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę, nie nakręcajmy się - to może nie być Sprawca, tylko ktoś pod niego się podszywający, próbujący eskalować konflikt. Dave i drugi poszkodowany mają rękę na pulsie, i ze Sprawcą na pewno się skontaktują. Sprawiedliwość zatriumfuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę, nie nakręcajmy się - to może nie być Sprawca, tylko ktoś pod niego się podszywający, próbujący eskalować konflikt

też mi to przeszło przez myśl dostałem od tej osoby pw mamy się spotkać po uprzednim kontakcie telefonicznym na terenie SCP i obgadać sprawę. Ja sobie wszamam obiad i wybieram się na SCP.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale opisujesz sytuacje w której jak mi sie wydaje był jeden napastnik a was było 3 ? Kolego z całym szacunkiem ale ty wy zachowaliscie sie jak Panny co siedziała i krzyczała domagając sie pomocy z zewnątrz. Wiem co znaczy zostać pobitym wręcz zdewastowanym, ale ja miałem to szczęście ze mi pomógł kolega, a napadli mnie 7 wariatów bijąc kijami gdzie rownież dostałem butelka w głowę, skończyło sie na złamaniem dłoni w dwoch miejscach, zębach, zebrach oraz 7 szwach na głowie, pewnie skończyło by sie gorzej ale pomógł mi przyjaciel, więc wy zamiast wziąć sprawy w swoje ręce siedieliscie jak te Ciotki w samochodzie czekając na cud z nieba. Szkoda mi kolegi waszego ze ma takich kolegów co zamiast mu pomoc piszą o tym na forum.

Pozdrów Kolegę niech wraca do zdrowia.

I jeszcze teraz te rady zgłosił sprawę na policję, Kolego wiesz co to znikoma szkodliwość społeczna czynu, nikt wam nawet zgłoszenia nie przyjmie a jak przyjmie to umorzy po 3 tygodniach z powodu braku dowodów i podejrzanego.

Gadanie ze chłop ważył 120 kg a my po 60 uważam za kpina.

Prosze nie obraz sie ale daliscie dupy i tyle.

Pozdrawiam

Dlaczego piszesz takie bzdury ?jesli sie nie znasz to nie wypowiadaj glupich tresci odnosnie znikomej szkodliwosci bo dotyczy to tylko struktury materialnej a nie uszczerbku na zdrowiu jakie ma miejsce w tej sytuacji !a wracajac do sprawy to szkoda ,ze na miejscu nie udales sie do lekarza karetka musiala gdzies byc bo takie wymogi wobec organizatora sa, nastepnie trzeba bylo udac sie i zglosic przestepstwo na policje komisariat blisko bo przy lotnisku jest ,jeszcze dzisiaj prosze isc po obdukcje lekarska i jak ktos doradzil wczesniej brac adwokata co materialne odszkodowanie za uszkodzenie mienia wywalczy od ogranizatora, natomiast Policja zalatwi sprawe z urzedu odnosnie pobicia i na jej podstwie mozesz domagac sie dodatkowego odszkodowania w sprawie cywilnej za pobicie, troche perypeti bedzie bo takie mamy prawo ale odszkodowanie dostaniesz 1 za uszkodzenie mienia a 2 z cywilnego za uszkodzenie ciala i nieodpuszczaj kretynowi zycze powodzenia i jak co sluze pomoca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...