Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co prawda ze Stanów, ale ciekawe ;)

 

http://www.antyradio.pl/Motoryzacja/Duperele/Wlasciciele-ktorych-aut-dostaja-najwiecej-mandatow-10181

 

Zobaczcie zestawienie 20 modeli, których właściciele zgarniają najwięcej mandatów drogowych:

  1. Lexus ES 300 – 33%
  2. Nissan 350Z – 33%
  3. Dodge Charger – 32%
  4. Volkswagen Jetta – 31%
  5. Chevrolet Monte Carlo – 31%
  6. Mazda 3s – 30%
  7. VW Golf GTI – 30%
  8. Dodge Stratus – 30%
  9. Acura 3.0s – 30%
  10. Toyota Tacoma – 30%
  11. Mazda Tribute – 30%
  12. Subaru Impreza WRX – 30%
  13. Lexus LS 400 – 30%
  14. Subaru Impreza 2.5 – 30%
  15. Mercedes-benz C-klasa – 30%
  16. Chevrolet Malibu – 29%
  17. Lincoln LS – 29%
  18. Ford Fusion – 29%
  19. Mazda 3l – 29%
  20. Chevrolet Tahoe K1500 – 29%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nowy Civic nie wiem dlaczego, ale nieodparcie przypomina mi Subaru Lanosa, znaczy się Imprezę GH ;)

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,20552833,honda-civic-x-przyplynela-do-usa.html#MotoImg

Nie myślałeś o wizycie u okulisty ?  :P  ;)

 

byłem niedawno i wszystko jest ok, a nawet bardzo ok, tutaj raczej psychiatra jest potrzebny ;)

a tak na serio to jednak (i naprawdę sam nie wiem dlaczego) jakoś linia maski i dachu mi Lanosa GH przypomina :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"babami" jest niepolitycznie ;)
mam żonę, dwójkę dzieci, teściową, służbową Skodę i stresującą pracę - gwiżdżę zatem sobie (albo i plwam nawet) na poprawność polityczną - nic bowiem nie jest mi straszne :superhero:

 

a coby nie było zupełnego OT (bo moderatornia czuwa) to chciałbym mieć takie problemy, jak bohater zalinkowanego artykułu:

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,20532677,ferrari-klient-pozywa-wloska-stajnie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia z Suzuki SX4 ? Psuje się to? Rozważamy opcje małego auta dla żony, żeby wozić dzieci tu

Teściowa jeździ takim już od 9 lat, zrobiła około 150 tyś, silnik 1,6 benzyna. Auto bezawaryjnie pokonało ten dystans, z rzeczy innych niż olej czy filtry wymieniane były wahacze i chyba końcówki drążków. 

Jeździ się tym całkiem w porządku, ale raczej na krótkie trasy więc na podwożenie dzieci powinno być ok. Wygodnie się wsiada/wysiada, łatwo założyć fotelik. Bagażnik niezbyt duży, a raczej mały ale to już kwestia potrzeb. Spalanie w mieście 9-10, w trasie 6-7, chyba klima włączona non stop.

Wersja którą ma teściowa jest(było) z jakimiś srebrnymi listwami ozdobnymi we wnętrzu - badziewie na dwustronnej taśmie zaczęło się odklejać chyba po 4-5 latach, zdarła to wszystko i jest spokój.

Poza tym tylko jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...