Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

a gazowanie kilkuletnich subaru uważam za bestrzeszczenie auta...

:shock:

Nie mogłem znaleźć tego słowa w Google, więc chyba nie istnieje. :roll:

To coś od trzeszczenia? :twisted:

 

to tak jak kolo pojechał do salonu Audi kupić A6 z promocji za 119tyś zł 3 lata temu 2L benzynie i jeszcze auto nie wyjechało z salonu a już miało zaklepane miejsce u gazownika...

No i ...? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, no dobrze zjadlo mi literke...

no jak no i... stać cie na subaru imprezę które jest stworzone do jazdy na benzynie kochasz to auto i chcesz dla niego jak najlepiej to na gaz go nie zrobisz...

 

a ten z audi to przykład typowego lalusia który kupuje auto i przerabia na gaz żeby tanio jeździć... jak chce tanio jeździć to niech kupi sobie poloneza na gaz ;-) i będzie miał w kieszeni 115tyś zł uuu a na tym to by se do końca życia pojeździł czyli można przyjąć że za darmo jeździłby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Obiecuję kilka kropli świeżej krwi i gorących tematów!!!

 

Pierwszą próbę przeszczepienia układu napędowego rasowego subaru do aluminiowej ramy uważa się za udaną!

Całość waży poniżej 300 kg!!!

 

Słabo!?

 

Tak bo poczciwy dawca miał około 100 koników, ale jak nimi podzielić 300 to daje i tak ciekawy parametr!!!

JEDEN konik na 3 kilogramy!?

 

Nie wiem jak sti, ale zakładając że przy wadze 1200 kg musiał by mieć 400 koni aby wynik był podobny.

 

Nie spoczniemy.

 

Jest jescze kilka silników do przetestowania~

 

pozdrawiam!!! :mrgreen:

 

zerknijcie proszę na linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów,

stałem się Szczęśliwym, Baaardzo Szczęśliwym posiadaczem Subaru i cieszę się, że mogę przystąpić do Szacownego Grona :smile:

art

 

[ Dodano: Pią Paź 24, 2008 4:54 pm ]

Witam Wszystkich Forumowiczów,

stałem się Szczęśliwym, Baaardzo Szczęśliwym posiadaczem Subaru i cieszę się, że mogę przystąpić do Szacownego Grona

art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów,

stałem się Szczęśliwym, Baaardzo Szczęśliwym posiadaczem Subaru i cieszę się, że mogę przystąpić do Szacownego Grona :smile:

art

 

[ Dodano: Pią Paź 24, 2008 4:54 pm ]

Witam Wszystkich Forumowiczów,

stałem się Szczęśliwym, Baaardzo Szczęśliwym posiadaczem Subaru i cieszę się, że mogę przystąpić do Szacownego Grona

art

Witam podwójnie

 

 

Witam podwójnie

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od dłuższego czasu śledzę forum, po pierwsze dlatego, że Subaru od zawsze było na liście samochodów, które chętnie powitałbym w moim - powiedzmy - sześciomiejscowym garażu :wink: a po drugie dlatego, że wreszcie pojawiła się okazja aby zacząć kompletować ten wymarzony garaż :wink: , zaczynając właśnie od subaru.

 

Stąd w pozycji Auto wpisałem OBK H6 omc (o mało co), bo właśnie jestem na etapie podejmowania ostatecznej decyzji - brać czy nie brać...

Wiem, że Wy zapewne powiecie BRAĆ, ale to już temat na inny dział i osobny topic, który za chwilę założę :smile:

 

No i pierwszy post poszedł :grin: - bardzo się cieszę i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, trochę mnie poniosło!

 

Będę uważał, ale zrzucę to na pierwszy dzień eksploracji elektronowej jaskini, przywołującej mnie z w odchłań swoich zawiłych komnat pomrukiem wolnossących potworów i sapaniem rozwścieczonych demonów prędkości!!!

Jak w japońskiej kreskówce już wczoraj stałem się bohaterem sam dla siebie, że w ogóle odważyłem się zajżeć za próg pachnący tajemnicą.

 

Jeszcze raz PRZEPRASZAM!

 

Rozumiem także że temat konkursów jest tematem delikatnym!?

 

Pozdrawiam i witam wszystkich POKORNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na moje powitanie. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Subaraka :) Mam nadzieję, że po dłuższym czasie zakup okaże się niezawodny i bezawaryjny :) To tyle słowem wstępu no i najważniejsze, czyli:

 

Cześć!

 

Pozdrowienia,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, zapomniales jeszcze dodac, ze samochod jezdzil jako taksowka, a pozniej nauka jazdy. A to bylo tuz przed tym jak w czasie powodzi w Kotlinie Klodzkiej poplynal z pradem i go odlowili dopiero w okolicach Szczecina :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Subaraka

 

i to naprawdę fajnego, wiec nie skatuj auta i pamiętaj ze w Subaru samo nic się nie psuje trzeba się postarać zepsuć... no chyba ze przeplywka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dachowanie też Ci nie przeszkadza? :shock:

 

To, że dach jest wyklepany z przystanku chyba nie ma znaczenia? Czy sie myle? :twisted::twisted:

 

i to naprawdę fajnego, wiec nie skatuj auta

 

Nie ma obawy :) będe o niego dbał :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...