Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

miejmy nadzieję - będziesz się gorliwie dzielił z nami swoimi spostrzeżeniami

 

jasne że będę! :razz: Was tez będę prosil o liczne rady, bo z tego co czytam i obserwuję, sporo tu ludzi naprawdę znających się na pięknych maszynach z pod znaku plejad, nie wspominając nawet o możliwosciach dostępu do częsci :wink:

Ja osobiscie szukac bede czesci zza granicy , bo planuję stworzyc jedynego w swoim rodzaju legasia B4/a'la BLITZEN (02r), na bazie zwklego GX-a lub GL-a (potrzeba mi chyba raczej manuala niz zwyklego automatu :razz: ), miejmy nadzieję ze z waszą pomocą mi się to uda :grin:

P.S.

 

Zastanawiam się z kim z Was widzialem się na zlocie w Wysowej :mrgreen: ?Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rad EMTiego i Xitrama na szczęście nie muszę korzystać i wysyłać małżonki do ciepłych krajów ale pomysły pomogły bo bidulka zrozumiała, że nie należy zadzierać z kolesiami z forum i teraz dostaję kluczyki od Forka kiedy tylko zechcę. Dzieki za wsparcie.

 

Korzystając z okazji, jako początkujący forumowicz pozdrawiam tych jeszcze bardziej świeższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Niestety na co dzień poruszam się autem służbowym, ale udało mi się przekonać żonę, że przy 3 dzieciaków Clio jest trochę za małe i potrzebuje średniej wielkości kombi - i mamy Foresterka 2.0 X z roku 2004. Od jakiegoś już czasu korzystałem z Waszych rad i doświadczeń: dzięki Wam wybrałem zimowe gumy, wiem, że mogę zapiąć reduktor przy 120 km/h, wiem jak działa środkowy dyfer, czy hi-ho. Z auta jestem bardzo zadowolony, mniej moi synowie, gdyż na hasło "tato, pal gumę jak wujek" - BMW 530d - brakuje mi argumentów. Ale dzisiaj po pierwszych opadach śniegu docenili inne walory Forka - wszystkie osiedlowe górki są nasze ;)

 

Pora więc na pierwsze pytanie: skąd się wzięła świnka na lusterkach kilku Subaru w mojej okolicy, co ona oznacza?

 

Pozdrawiam wszystkich,

Tomek Karski

Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora więc na pierwsze pytanie: skąd się wzięła świnka na lusterkach kilku Subaru w mojej okolicy, co ona oznacza?

 

Witamy na forum. :mrgreen:

 

http://brandsoftheworld.com/categories/ ... 35739.html

 

Gdybyś chciał mieć taką świnkę :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0[/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora więc na pierwsze pytanie: skąd się wzięła świnka na lusterkach kilku Subaru w mojej okolicy, co ona oznacza?

 

niewiele jest Subaru w naszej okolicy, choć w Lublinie Forków nawet sporo jest.

Te oświnione mogę policzyć na palcach jednej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jak mnie rodzice nauczyli dobrze się przywitac na wstępie, co właśnie robie. Niestety jeszcze nie jestem posiadaczem Subaru, ale rozwazam taką opcję ;) (Impreza, a Civic Type R). Poprzednie auto Honda CRX '91.

Dzieki Michael za link do stronki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ender, chciałem kupić type R w zeszłym roku jako dupowóz. Dobrze ze tego nie zrobiłem bo mimo tego że to bardzo fajny samochód to strasznie traci na wartości. Wtedy chciałem wydać na CTRa 55k, a teraz mógłbym zamienić na niego GTka i jeszcze może by mi jakaś kasa została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nigdy nie twierdziłem, że z tym budżetem nie można startować do STiaja.. Chodziło mi tylko o to, że ceny tych samych MY STi a WRX zawsze będą dosyć mocno się różniły. Pytanie, czy Ender nie wolałby przypadkiem np. za te same pieniądze, co bug STi, kupić kilka lat młodszego i mniej wysłużonego WRXa. Wiadomo też, że im starszy samochód, tym więcej pojawi się przy nim kosztów dodatkowych związanych z przeglądami oraz wymianą części eksploatacyjnych, co w przypadku STiaja może wyjść znacznie na niekorzyść w porównaniu do młodszego (stąd teoretycznie wymagającego mniejszego wkładu) WRXa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...