Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Po pięciu latach jeżdżenia fordami scorpio przyszedł czas na zmianę, m.in. dlatego, że mam tendencję do wjeżdżania w różne dziwne miejsca i znudziło mi się szukanie traktora, który mógłby mnie znowu wyciągnąć ;)

Kilka dni temu kupiłem Outbacka w nowej budzie i jestem zachwycony (mam nadzieję że to się nie zmieni). Wczoraj dla testu wjechałem w pole zasypane śniegiem. Breja, zaspy, strome podjazdy - nawet się nie zająknął, a opony letnie :mrgreen: Jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi, masz racje bug eye mi sie nie podoba, jak pisałem wcześniej albo GT tylko, że już swoje lata ten samochód ma ( CRX miał 17 i to była skarbonka - przynajmniej co tydzień coś trzeba było wymieniać :/ ) albo Impreze po bug Eye

 

ten jest ładny, wiadomo to tylko zdjęcia...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5820177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, Ender nawet nie wiesz, ile mamy wspólnego :) Faktem jest tylko, że mój civic V gen (VTEC), rocznik 92, był totalnie bezawaryjny, a zupełnie lekkiego życia nie miał. Bug Eye też mi się kompletnie nie podoba, więc na początku w planie był GT, ale los się do mnie uśmiechnął i zacząłem szukać teardropa.. była chwilowa rozterka, czy WRX czy STi i padło na to ostatnie. Ale muszę Cię niestety zmartwić, że jeśli chcesz MY2003 wzwyż, to nie masz szans na kupno za okolice 60kpln egzemplarza w dobrym stanie.. :( No chyba, że jankesa. Ten z ogłoszenia był zapewne walony - nie ma podane, że bezwypadkowy, a na drzwiach brak mu naklejek STi.. Dodatkowo nigdzie nic nie jest napisane o przebiegu, więc swoje też już pewnie na polskich drogach przejechał.. Polecam Ci wątek "czy znacie tego Subaraka", gdzie można zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i pieniędzy przed wyjazdem na oględziny fury w rzekomo "idealnym" stanie.

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie ja tez sie ładnie przywitam.

Forum sledze od dłuższego czasu ale dopiero teraz sie zarejestrowałem.Subaru jeszcze nie mam ale jest wielki plan zakupu bo co japończyk to japończyk.wcześniej miałem CRX 93 rok teraz Suzuki samuraj 93 wiec doceniam ich jakość no i jak na te lata małą awaryjność. jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników tej marki,

właśnie się zarejestrowałem -jestem nowy, ale od 3 lat jestem na forum jako gość.

Od już dość długiego czasu chciałem się zarejestrowac, ale dopiero teraz (z różnych względów) dostałem natchnienia.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EDYCJA NICKA

Witam!

Nazywam sie Radek i zagladam na Forum dosc nieregulernie, ale jak zaczne czytac, to wciagam sie milo:) Czesc Osob znam, czesc mnie zna, kilka aut ode mnie "jezdzi po Forum" [edycja moderatora] .Ale.. Jestem motocyklista i od lat preferuje BOXERY w wydaniu moto konsekwentnie, obecnie staram sie poznawac Świat na GS-ie 1200 Adventure. Co do Subaru, szkoda, ze nie robi motocykli !:) Jesli bylyby tak "user frendly" jak auta, to bylaby sama przyjemnosc:) Nie jezdze okreslonym modelem Subaru, bo zajmuje sie ich sprowadzaniem i sprzedaza, zatem mam ta mozliwosc - przyjemnosc, ze zmianiam auta, a moze raczej auta zmnianiaja mnie na innego wlasciciela. Najlepiej jednak sie czuje w Imprezie GT Turbo i zdecydowanie lubie Forestery, wszelakiej masci i odmiany;) No moze poza jednym modelowym wyjatkiem, ale to nie tu, ciii, zeby nikogo nie urazic:)

Rozpisalem sie, ale chcialem przywitac sie solidnie i cieplo.

Pozdrowienia dla Wszystkich znanych i nie znanych mi jeszcze Uzytkownikow Forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink:

Czytam Was już od dawna, sam nie wiem czemu dopiero teraz się witam, może dlatego że jeszcze nie mam auta które robi grrruuu, grrruuu, pssssttt pssstttt :lol: Ale bedę miał :wink: od jakichś 10 lat jeżdżę Hondami (teraz Prelude BB9), czego by o nich nie mówić, to wdzięczne auta, tylko że dość szybko kończą się w nich możliwości "dłubawcze" i zaczyna się nuuuda. Subaru podobały mi się od kiedy pamiętam, nie wiem właściwie dlaczego jeszcze się nie przesiadłem, chociaż to chyba dobrze mi wróży, stałość w uczuciach, bo jak juz się w końcu przesiądę to nie na krótko :smile: Opinie niektórych że Subaru to drogie, że pali jak smok, że części drogie to moim zdaniem krzyk rozpaczy, bo jeśli ktoś naprawdę kocha motoryzację, japońską w szczególności, w końcu przejrzy na oczy. Moim zdaniem miłośnicy japończyków dzielą się na takich którzy już jeżdżą, bedą jeździli lub chcieli by jeździć Subaru. Ja umiłowałem sobie Hondę, ale nie przeszkadza mi to mieć świadomości że są pewne kryteria w których "wyżej wała nie podskoczę" . Pomijając fakt że Subaru niezaprzeczalnie jest dobrym samochodem pod względem czysto technicznym to jeszcze jak dla mnie ma to "coś" w sobie, coś czego nie mają moim zdaniem auta niemieckie, coś co każe Wam nierzadko gnać przez całą Polskę po to tylko żeby poganiać się na torze z Wam podobnymi, po to żeby pogadać o niczym, pośmiać się przy piwie... Tego nie zapewnią żedne rewolucyjne rozwiązania techniczne co rusz wdrażane przez koncerny niemieckie czy francuskie. Jak dla mnie auto musi spełniać dwa warunki - ma jechać (w miarę możliwości przyzwoicie) i musi mieć duszę, coś co łączy jego miłośników, a Subaru spełnia jak dla mnie oba te warunki. Dlatego kiedyś do Was dołączę, może juz na wiosnę, może trochę później, czas pokaże :wink:

 

 

Pozdrawiam

seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Seb, powiem Ci, że trochę tu jest osób, które na Subaru przesiadły się z Hondy. Ja sam jestem jedną z nich (ach ten redline przy VTECu).. I choć teraz jest Subaru, Hondę zawszę już będę darzył sentymentem :) Nawet Clarkson powiedział, że ze wszystkich japońskich koncernów najbardziej lubi Hondę, bo jest jakoś najbardziej człowiecza, ma duszę, a nie jest tylko efektem chłodnych kalkulacji skośnookich ludzików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć eMTi :) To prawda, ryk vtec-a hipnotyzuje, człowiek chce więcej i więcej :grin: Clarkson ma trochę racji, szkoda tylko że od jakiegoś czasu Hondy przestali konstruować inżynierowie, a zaczęli księgowi... A że Subaru po Hondzie, myślę że to naturalna kolej rzeczy, no bo cóż innego? Panzervagen jakiś? Nie dla mnie niestety, za dużo tego jeździ, a poza tym to co napisałem, auto musi mieć to coś :wink: Teraz muszę tylko duuuużo czasu u Was spędzić i czytać, czytać i jeszcze raz czytać, żeby się naumieć w którym roku dodano to w którym jest inne tamto, żeby nie dać się wbić na minę przy zakupie. W sumie nie mam jakiegoś konkretnego typu co do rocznika, auto musi byc warte zakupu, jest takie powiedzenie że niektórzy jeżdżą rocznikami - inni autami :wink:

 

 

Pozdrawiam

seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum subaru i składam szacunek wszystkim forumowiczom, co mnie skłoniło do wstąpienia na to forum: przede wszystkim to, że przymierzam sie do zakupu może jeszcze nie dzis ani juto ale w przyszłości nowego forestera z silnikiem diesla. Więc pomyślałem sobie, że gdzie jak gdzie ale tutaj zapewne mogę się dowiedzie najwięcej i to z pierwszej ręki o zaletach i ewentualnych mankamentach wymarzonego leśnika. Jeśli ktoś może to proszę o opinię z góry dzięki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za reklamowanie czegoś, co nie jest Autoryzowanym Dealerem Subaru, ani nie należy do ich sieci... Ale to tylko mój domysł :)

 

Słuszny.

 

Wykonawcą wyroku byłem ja, ale że Forumowicz wykazał się właściwym działaniem (mail z wyjaśnieniami + prośbą o zmianę nicka), jest szansa, że niebawem do nas powróci 8).

 

Witam Wszystkich Nowych, szczególnie tych zachwyconych trakcją subaraka (Nessie, TOMA52). Przy okazji - TOMA52, Twoje dzieci wyrosną z jarania się paleniem gumy przez wujka, tak że nie ma powodu do zmartwień :wink: :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...