Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witałem się tu już z Wami kilka stron temu i przyznam, że wtedy nie sądziłem, iż moje plany realizacji marzenia ziszczą się tak szybko... Dałem sobie pół roku na poszukiwania, a okazja nadarzyła się już na samym początku. Tak więc od krótkiego czasu jestem chorobliwie szczęśliwym posiadaczem prawdopodobnie najświeższego (jeśli chodzi o przebieg i stan utrzymania) STI MY04 EU w PL.. :cool: Oczywiście w najbardziej wieśniackiej konfiguracji :razz:

 

Obecnie jeżdże Jeepkiem Grand Cherokee 4.7 V8 :twisted: Zobaczymy jak wypadnie Subaru :cool:

 

No w takim układzie spalanie Cię na pewno nie zaskoczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sczesliwych posiadaczy subaraków w fanów marki!

 

Na forum zarejestrowalem sie dopiero teraz, chociaz sledze je juz z 6 lat, no jakos tak wyszlo. Pomyslalem ze moglbym sie z wami podzielic moim doswiadczeniem co do subaraków, bo jestem z nimi zwiazany od kiedy tylko siegam pamiecia- juz gdy zaczynalem rozumiec co sie do mnie mowi ojciec zarazil mnie skutecznie i chyba na cale zycie miloscia do Subarek.

Pamietam jak dzis jak jezdzilismy po warszawie subaru legacy galą (rocznik 92 bodajże) ja stawalem na "tunelu" i wychylalem sie przez szybardach sluchajac Claptona. Wracam do tych chwil z lezka w oku.. :smile:

Dzis mam juz 23 lata i przymierzam się do zakupu wlasnie subaru, stąd m.in moja obecnosc tutaj (planuję zrobic trochę nietypowych rzeczy i będę prosił o wasze rady, ale to gdzie indziej) :grin:

JESZCZE RAZ WIELKIE POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Andrew007, za takie ukrywanie się i nie dzielenie z nami pożyteczną wiedzą powinieneś na dzień dobry dostać ostrzeżenie od Moderatora ;) 6 lat wiedzy do kieszeni.. nieładnie ;) Ale cieszmy się tym, że teraz - miejmy nadzieję - będziesz się gorliwie dzielił z nami swoimi spostrzeżeniami :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Andrew007, za takie ukrywanie się i nie dzielenie z nami pożyteczną wiedzą powinieneś na dzień dobry dostać ostrzeżenie od Moderatora

 

Zaraz spełnię swój obowiązek :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: witamy wszystkich zdeklarowanych fanów marki! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...