Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

A to ja też się przywitam.

Zza kierownicy włoskiego kombiaka, przodem pędzonego, który od czasu do czasu pojawia się w wątku "kills" jak ofiara (nie żeby mój konkretnie, bo do subaraków nie fikam, ale jakieś inne tego typu). :D

Ale i tak go lubie.

Subaraki też. :)

 

Pozdro!

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierak, miłosz, voitec71, Knurek, barthub, krzysiekk, art, voki, maco, artix, cz@pa,

Witajcie szczęśliwcy :grin:

Teraz macie przerąbane - z subaroholii nie da sie łatwo wyleczyć :twisted:

 

wiem bo ja powracam do subaru :mrgreen:

masz w 100% racje to jest nałóg!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Świerzynka z Poznania, od kilku dni dumny właściciel Subaraka...

Pozdrawiam Nowych forumowiczów i Starych wyjadaczy :grin:

Niektórzy może pamiętają z plejad i postów starszego brata mego Mr.Why :roll: chorobą zaraził i czerpię teraz ze skarbnicy wiadomość Forum SIP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy forumowicz i od niedawna właściciel Subaraka witam wszystkich forumowiczów, zarówno tych zasiedziałych jaki i tych nowych których celem jest dołączenie do tych pierwszych :smile: ,

Może również przy tej okazji ktoś mi wyjaśni dlaczego znajomi powiedzieli mi, że odkąd mam Subaru powinienem sobie (na spółę z sąsiadem - toyota Rav4 2,4) kupić stację benzynową? Przecież nie dam rady wyczytać tyle gazet! :grin: A płynu do spryskiwaczy też tyle nie potrzebuję. Dziwni Ci znajomi, prawda? :lol:

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest taki wątek, no to... witam :)

Zapewniam, że nie jestem tu przez przypadek... :)

Od sześciu lat wożę się Volvo 850 kombi. Dużo zimą, narty itd, dojazd do domu kawałkiem czasem błotka. Gdy przyszedł czas na zmianę auta, naturalnym zdawało się być rozglądanie za CrossCountry. Jednak po lekturze kilku żałosnych, acz pouczających przykładów na Ytubie, decyzja może być tylko jedna... :))) Allroad, mimo że to z pewnością dobry samochód, to jednak kompletnie nie moja bajka.

Stąd moja tutaj obecność. Zanim zacznę zasypywać Was pytaniami, oczywiscie postaram się najpierw zanurzyć we wszystko to, co do tej pory napisaliście. Dla porządku napiszę tylko, że celem jest OBK z lat mniej więcej 2000-2003 - chyba że wybijecie mi to z głowy... :)

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, marzyłem o Imprezie, wreszcie jest, co prawda to taka "prawie impreza", ale zawsze - WRX kombi i na dodatek srebrny bug eye :mrgreen:

 

Niektórzy ze stałych forumowiczów być może mnie kojarzą z Cyny VI, w kwietniu jechałem żółtym Civicem.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i najprawdopodobniej do zabaczenia na Cynie VII

Krzysiek[/col

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy :mrgreen:

 

Zaczynam zbierać informację o nowym Foresterze dieslu, zaraz śmigam do wyszukiwarki, poczytam- poszperam, poumawiam się na jazdy a od przyszłego roku pewnie zamówienie :grin:

 

Obecnie jeżdże Jeepkiem Grand Cherokee 4.7 V8 :twisted: no i Corollka D4D 90 konną :roll:

 

Zobaczymy jak wypadnie Subaru :cool:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Nowych! Fajnie, że jest nas coraz więcej.

 

Zaczynam zbierać informację o nowym Foresterze dieslu, zaraz śmigam do wyszukiwarki

 

Zacznij od tego:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=120436

 

A jak wszystko przeczytasz, poczytaj też o legacy - będzie tam pewnie niemało wspólnych kwestii:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=116290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...