Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczow !

Do tej pory bylem glownie biernym uczestnikiem zachwytow nad technologia i performance Subaru, ale przyszla pora to zmienic.

Jest ! W koncu zjechala do PL moja Tribeca2008. Boska, czarna z jasna skora, navi, kamera i innymi bajerami z ktorymi sie powoli zaprzyjazniam. Najwiecej frajdy oczywiscie daje jednak slynny boxer i symetrical drive.

 

P.S.

Czytajac forum zauwazylem na pierwszy rzut oka jeden fakt:

przegladajac re-posty "oficjeli", "derekcji" i "dealerow" tego forum wyglada na to, ze mam wersje US, ktora jest dla Was mocno niekoszerna. Fakt, zaoszczedzilem na zakupie rowniez kosztem Waszych marzy, ale tez swiadomie wydam czesc tej kasy w Waszych autoryzowanych serwisach, o ile bede traktowany jak KLIENT a nie tredowaty.

Miejcie to prosze na uwadze, zapewne nie jestem jedyny.

 

Pozdrawiam

Szczesliwy posiadacz Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów :smile:

 

Bardzo mi miło znaleźć się w tym zacnym gronie miłośników Subaru, mam nadzieję, ze dużo się tutaj nauczę, a w przyszłości sam będę mógł pomóc radą :grin:

Od roku jestem posiadaczem Dziadka Legacy 2.2 kombi z 1991 roku. Przejechałem nim ponad 25kkm, a on wciąż nie przestaje mnie zaskakiwać (w pozytywnym znaczeniu :wink: ) swoimi możliwościami i mam nadzieję, że jeszcze długo tak będzie :lol:

 

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych, bo dawno nie witałem... więc teraz tak hurtem :razz:

 

ale dopiero dziś stałem się pełnoprawnym użytkownikiem forum za sprawą zakupu Imprezki WRX

To znaczy że ja i wielu innych nie jesteśmy pełnoprawnymi użytkownikami forum :evil: wrrr...

Nie zgadzam sie... :!:

 

Ale luuz, uznaję za przypadkowe sformułowanie w ten sposób wypowiedzi :mrgreen: Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie....

 

od tygodnia jestem posiadaczem mojego wymarzonego samochodu....którym jest Subaru Impreza GT!!dla mnie od tego momentu nie ma innego tematu;))

ten dzwięk..ten wygląd..!!sami dobrze wiecie co to znaczy jeżdzić subaru;))

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczeniaaa...

 

FZ

 

Moja Lalunia......;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...